Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ping23
Мнения: 993
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ремонт на джанти - Мнение (+)

Мнениеот ping23 » Пет 08 фев 2013 21:53


Клиента с надраната джанта явно за първи път е при Ванката :)
Ванката ги пръска с разни неща да не залепват :)




Потребителски аватар
BeckoTDI
Мнения: 1486
Регистриран на: Нед 09 дек 2007 1:24
Автомобил: VW Touareg-Audi Coupe-VW Golf 3
Двигател: BPE-ABK-AAZ
Местоположение: София

Re: Ремонт на джанти - Мнение (+)

Мнениеот BeckoTDI » Пон 25 фев 2013 15:31


Бил съм при Ванката за ремонт, боядисване, вече и полиране. От всичко съм много доволен, благодаря :th_up

Изображение


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на джанти - Мнение (+)

Мнениеот Vlad777 » Сря 10 апр 2013 9:20


Още едно положително мнение за Ванката от Казичане!

Днес брат ми си взе от него изправената джанта за мотора + изправените джанти с монтирани гуми за пасата на баща ми! Много добра цена и добре свършена работа!

Благодарности и да знаеш, че скоро и аз ще дойда да сложа летните на моята кола :)


Потребителски аватар
patokov
Мнения: 40
Регистриран на: Пон 10 окт 2011 19:44
Автомобил: Golf 3
Двигател: 1.6 AEE 1997
Местоположение: България/София

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот patokov » Нед 21 апр 2013 19:36


здравейте и аз ползвах на адаша услугите и ще кажа само едно Направи джантите перфектни! няма да съжалявате и за пари е се стискайте :bowdown


StrEagle
Мнения: 792
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 13:11
Автомобил: Polo 6C
Двигател: DAJA
Местоположение: София

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот StrEagle » Пон 22 апр 2013 19:18


Много добра и професионална работа, на изключително ниски цени! :th_up

Само малко не ми хареса момчето което работи там - слагаме летни гуми, и ги въртим предни-задни, след като сложи гумите го питам "напомпани ли са?" един вид нали ги разменихме, сега не са с правилното налягане, а той: -Перфектни са! все едно съм на горубляне и ми говорят за някоя превъртяна кола.. направо настръхнах. Каза ми че от пред са 2.3 а от зад 2.2, при положение че от зад трябва да са 2.1, при което аз сложих моя манометър, който си нося заради мотоциклета, и се оказа че предните са 2.0. Сега голяма работа, ама толкова ли не може да ми каже - извинявай, имаме много работа или манометъра ни не работи, 2-ма клиенти чакат, може ли да си ги оправиш сам, вместо да се мъчи да ме разкара по най-бързия начин..

и въпреки него пак казвам - Иван няма равен! :bowdown


Потребителски аватар
Baspower
Мнения: 49
Регистриран на: Нед 29 юли 2007 15:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот Baspower » Вто 23 апр 2013 8:06


Манометар с манометар да показва еднакво няма ! Това са дребни капризи за които всеки трябва да се погрижи сам ако иска прецизна точност 38лв струва 1 манометар и се сменя всяка седмица при професионална употреба..Кой хваща разликата в налягането от 2.1 и 2.3 че само проверката и ваденето на маркуча смъква с още 0.1-2. Да не говорим за температурните аномалий от днес 25 градуса утре 2 как се отразява на налягането..


Потребителски аватар
YordanGergov
Мнения: 64
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 19:56
Автомобил: Golf III
Двигател: AEE
Местоположение: Sofia

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот YordanGergov » Нед 28 апр 2013 18:25


Преди седмица и половина на 17 април отидох за смяна на гумите. Сбърках сигурно, че не се обадих предварително, но ми се отвори свободно време в последния момент. Към 1:40 - 2:00 бях там. Момчето ми каза, че ще трябва да изчакам да оправят на една кола гумите и ме почват мене заедно с още една успоредно. Две от джантите ми бяха в колата и ги взеха, за да ги сменят предварително(което мисля че трябваше да спести някакво време). Около 4:00, 4 и нещо бях готов. Цената беше добра за София и за това мислих да не го правя на проблем времетраенето.

От тогава съм минал има няма 300-400 км . Днес 28 април в 7,30 тръгвам от София за Рилския Манастир. Започна едно леко тракане, което след няма и минута си стана силно биене (градско и не вдигнах повече от 30, че ме хвана шубе). Сами се сещате,колко сервиза работят в неделя сутрин в 7,30. Не можах да измисля сам какво и да го оправя ... в 9 и нещо майстора ме питаше кой ми е сменял гумите. И четирите болта на едната гума се въртяха на ръка, като един е секрет и няма кой да ми го развие на паркинг.

Не се заяждам, просто колегата хем ме е претупал, хем за има няма 2 часа и половина свърши работа. Да има едно на ум да не стават такива грешки, че не е приятно. Случи ми се в града да се разхлопа, а можеше да е по зле.


StrEagle
Мнения: 792
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 13:11
Автомобил: Polo 6C
Двигател: DAJA
Местоположение: София

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот StrEagle » Нед 28 апр 2013 22:14


Това е странно колега. Сега ще ти кажа пред мен малкия как ги затяга на моята, предполагам и на твоята е използвал същия метод:
Слага болтовете, завива ги с компресора 1 по 1 до 3 так-а на всички гуми, след което с Г-образен ключ и лост ги обикаля и затяга, даже с опасение го питах дали ще мога да ги отвия без лост ако тръгна да ги свалям някъде сам.
Евентуално джантата е хваната накриво, понеже ги стяга с компресора 1 по 1 болт, а не равномерно, но не ми се струва правдоподобно.. :gruebel


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот brum » Пон 29 апр 2013 8:24


Случва се да пропусне, щото има много работа. И мен в една такава навалица не ми беше стегнал предна дясна гума. Ама на завоя на изхода от Казичене спрях да видя какво тропа и стегнах болтовете. Даже май забравих после да му кажа за това :) .

Но пък нещата дето прави там не знам дали има къде другаде в София да ги свършат толкова съвестно. Как един път след баланс там не съм имал проблеми :) . И как не е било да ида веднъж и да ми каже, че имам крива джанта. А цените са ... Докато условията продължават да са такива му оставам заклет клиент :) .


Потребителски аватар
Baspower
Мнения: 49
Регистриран на: Нед 29 юли 2007 15:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот Baspower » Пон 29 апр 2013 22:39


YordanGergov написа:Преди седмица и половина на 17 април отидох за смяна на гумите. Сбърках сигурно, че не се обадих предварително, но ми се отвори свободно време в последния момент. Към 1:40 - 2:00 бях там. Момчето ми каза, че ще трябва да изчакам да оправят на една кола гумите и ме почват мене заедно с още една успоредно. Две от джантите ми бяха в колата и ги взеха, за да ги сменят предварително(което мисля че трябваше да спести някакво време). Около 4:00, 4 и нещо бях готов. Цената беше добра за София и за това мислих да не го правя на проблем времетраенето.

От тогава съм минал има няма 300-400 км . Днес 28 април в 7,30 тръгвам от София за Рилския Манастир. Започна едно леко тракане, което след няма и минута си стана силно биене (градско и не вдигнах повече от 30, че ме хвана шубе). Сами се сещате,колко сервиза работят в неделя сутрин в 7,30. Не можах да измисля сам какво и да го оправя ... в 9 и нещо майстора ме питаше кой ми е сменял гумите. И четирите болта на едната гума се въртяха на ръка, като един е секрет и няма кой да ми го развие на паркинг.

Не се заяждам, просто колегата хем ме е претупал, хем за има няма 2 часа и половина свърши работа. Да има едно на ум да не стават такива грешки, че не е приятно. Случи ми се в града да се разхлопа, а можеше да е по зле.

Точно тая кола я правих аз навън и 3 пъти ги стягах и проверявах с кръстачката до скърцане на болтовете. Няма как да караш 300-400 км с нестегнати болтове проблеми според мен идва от втулките много са плътни..И не оценяваш това че не те върнах а ти обърнахме внимание на момента пропуснахме си почивката заради твоята кола и забавихме другите ... Стягаме с трабата на УСЕТ ! които ни няма доверие кръстачката е свободна..


Потребителски аватар
YordanGergov
Мнения: 64
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 19:56
Автомобил: Golf III
Двигател: AEE
Местоположение: Sofia

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот YordanGergov » Пон 29 апр 2013 23:47


Е как да не оценявам като съм написал, че трябваше да звънна именно с тази идея. Написал съм и за това цялата ситуация, за да могат да се направят изводи каква е причината. Не съм аз майстора и казвам само какво как се случи. Ако са виновни втулките добре, но ако и тогава ти е направило впечатлени трябваше да кажеш да го имам предвид. Не се заяждам, приеми го като вид градивна критика.


Потребителски аватар
Baspower
Мнения: 49
Регистриран на: Нед 29 юли 2007 15:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот Baspower » Вто 30 апр 2013 12:11


YordanGergov написа:Е как да не оценявам като съм написал, че трябваше да звънна именно с тази идея. Написал съм и за това цялата ситуация, за да могат да се направят изводи каква е причината. Не съм аз майстора и казвам само какво как се случи. Ако са виновни втулките добре, но ако и тогава ти е направило впечатлени трябваше да кажеш да го имам предвид. Не се заяждам, приеми го като вид градивна критика.

Болтовете стегнаха добре! Виж дали имаш фиксатори на дисковете от тях може да се развъртат,без фиксатори става но трябва стягане с голямата тръба.. няма как да караш 300- 400 км и тогава да се разклопа ако не са стегнати !


Потребителски аватар
GARTNER
Мнения: 1980
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Cофия/Оряхово
Контакти:

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот GARTNER » Чет 12 сеп 2013 20:18


Да повдигна темата от доста време не е писано.
Обадих се на Иван и момчето каза че са почивка и ще работят следващата седмица.На следващата седмица се обадих отново и Иван ми записа час за следващата сутрин в 10:00ч.На следващата сутрин в 9:30 бях пред сервиза тъкмо привършваха колата преди мен и ме взеха за 45минути бях готов с изправянето на две джанти 17" доста криви и демонтаж със монтаж на нови гуми.
Работи професионално. :bowdown и цените са добри :th_up
Големи благодарности на Ванката за уникалните джанти който ми направи сега голфа не друса :drive


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот Exell » Чет 17 окт 2013 20:00


Днес , отново доволен от работата на момчетата :beer :beer


SStanchev
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 14 ное 2012 12:02
Автомобил: 2014 Passat B7 2.0 TDI 4MOTION
Двигател:
Местоположение: София, България

Re: Ремонт на джанти - Иван от Казичане - Мнение (+)

Мнениеот SStanchev » Нед 05 яну 2014 9:49


Колеги, дайте телефон и адрес на сервиза! :biggrin



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта