Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Сря 31 яну 2007 15:40


dude написа:та в СБА няма да ми стъпи крака повече, и ще се постарая и на никой друг да не стъпи, поне колкото мога

Ааа ше се сетиш, ама видя сам колко въздух излезе от твоите вчера... :twisted:




Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CRX Racing » Вто 06 фев 2007 21:00


Аз съм от Младост и моя крак само веднъж е стъпвал във VIP сервиза срещу Billa :idea: Повече там няма да ми видят очите. Страшно несериозни хора и супер надути цени. Искаха ми за смяна на маншона на карето 35 лева + 15 лева за маншон(гумен) :shock
На едно приятелче му махнаха катализатора и после 2 часа не искаха да му го върнат(некъв циганин уж го бил гепил, докато заварявали тръбата :roll: ) Мога да си пиша още ама няма смисъл :evil:

Аз си ходя при vaskoto1 въпреки, че ми е далече, предпочитам да ми го направи той качествено и на човешки цени и съм повече от доволен, за което му благодаря.


timon_tg
Мнения: 303
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 18:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот timon_tg » Чет 08 фев 2007 17:30


мда във VIP не ходете..само гледат как да ви вземат парите и нищо не правят..ходил съм 1 път на годишен преглед и оня чук не искаше да ме пусне поради факта че ръчната ми хващала задното ляво някви си части от процента по малко от дясното задно...и не та не не можело така..аз му викам ок де аиде някои да ми го оправи..той-е ся за това само няма кои да ти вдига колата да се занимава (естествено че предпочитат за някой дето ще им остави яко пачка)...и веднага си поиска "нещо да почерпя" за да ме пусне..знам че е кофти така да се "черпи" но не ми се даваха повторно пари за преглед и му дадох, но почече на дали ще стъпя там!


orlinlakov
Мнения: 117
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 13:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот orlinlakov » Пон 12 фев 2007 10:59


Здравейте и аз да кажа нещо за VIP "НЕДЕЙТЕ ДА ХОДИТЕ ТАМ " !!!! скъпо е.Един път съм ходил там и ням да повторя!Не бих искал да казвам защото ме хваща яд и в момента.


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот nurv » Пет 02 авг 2013 22:30


Хора понеже темата е за читав сервиз, а се споменава само нечитавият VIP моля споделете актуална информация за ЧИТАВ сервиз в Младост.


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот bobocamaro » Пет 02 авг 2013 22:33


добре
http://www.goldenpages.bg/bg/b/40CE4563-9603-DC11-B6C5-00145E9525E4
Тук ми смениха гумички на клапани и съединител комплект. Доволен съм.
Монтьорите си разбират от работата, наличен е и магазин за авточасти, но работят и с донесени такива от вас.
Edit: халето вляво с естакадата и подемника.

Последна промяна от bobocamaro на Пет 02 авг 2013 22:48, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот nurv » Пет 02 авг 2013 22:46


Понеже там са един гараж и едно голямо хале едно до друго предполагам визираш голямото хале? Гаража изглежда като само за смяна на масла.


Потребителски аватар
elian_87
Мнения: 140
Регистриран на: Вто 03 май 2011 11:56
Автомобил: subaru impreza
Двигател: 2.2
Местоположение: България

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот elian_87 » Пон 05 авг 2013 21:44


nurv написа:Понеже там са един гараж и едно голямо хале едно до друго предполагам визираш голямото хале? Гаража изглежда като само за смяна на масла.

за този сервиз който е там съм чувал хубви мнения не съм го посещавал но ако ми е наложи ще отида!


Потребителски аватар
atanas_m
Мнения: 23
Регистриран на: Вто 27 авг 2013 10:17
Автомобил: VW Golf Drei
Двигател: 1598 PS75 ABU 1992
Местоположение: София

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот atanas_m » Вто 27 авг 2013 10:51


Привет на всички! :-)

Искам да споделя, че повече от 10 години съм постоянен клиент на сервиз "Асенов и синове", http://asenov.info . Много съм доволен от работата им! Препоръчвам ги!

:-)


Потребителски аватар
dmax
Мнения: 82
Регистриран на: Съб 02 дек 2006 21:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот dmax » Вто 03 сеп 2013 19:09


Колеги някой ако се нуждае от ремонти може да се обърне към мен от Лозен съм и извършвам всякакъв вид ремонти имам условия и всичко което е нужно :)
въпроси на ЛС :)


Потребителски аватар
kiro rachnata
Мнения: 558
Регистриран на: Съб 16 фев 2008 18:44
Автомобил: vw
Двигател: бензинов
Местоположение: в средата на България

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот kiro rachnata » Нед 09 мар 2014 23:37


Kойто реши да исползва услугите на колегата dmax трябва да е наясно че, може да бъде измамен!!!Казвам го от личен опит след покупка на неработеща част от него! :thumb_down


Лидия
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 06 ное 2017 16:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот Лидия » Пон 06 ное 2017 16:22


Само не ходете в авто сервиз АВТО БРАВО Младост 1 а на реглаж ако не сте с нов автомолил. Там с клеясали гайки не работят. През цялото време тъй наречения майстор ми обиждаше колата. Казаха ми че рейката била за смяна ..което се оказа че въобще не е така просто явно или не разбират или не им се работи. Накрая се оказа че им дължа и 50% от цената на реглажа затова че НЕ ми направиха реглаж !!! Тези са пореднити бирници


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 07 ное 2017 7:39


Те май никъде не обичат да работят с клеясали гайки. В Маргел взимат 6 лв за качването на стенда, ако не може да развие гайката


Потребителски аватар
lyubo.mir
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 01 ное 2018 18:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте читав сервиз в Младост.

Мнениеот lyubo.mir » Чет 01 ное 2018 18:22


Не ходете в никакъв случай в Авто Браво в Младост 1А /спирка ХМС, първия светофар след като слезнете от Цариградско /

ОТВРАТИТЕЛНО ОБСЛУЖВАНЕ! Собственика с груб, висок и просташки тон ми заяви, че за смяна на гуми /без смяна на джанти/ са му необходими 40 мин. Качих се на колата си и в съседния сервиз ме обслужиха - смяна от летни на зимни гуми плюс смяна масло, за 15 мин. След едночасово чакане ме изгониха без да бъда обслужен, понеже се осмелих да попитам дали мога да заходя с автомобила си в току що освободилата се клетка. Аз си бях и вече на ред след едночасовото чакане. Накараха ме да чакам с предтекс, че има две коли пред мене. След това станаха изведнъж три. След това, познат на собственика се предреди. Абсолютно неприятелско, групо и просташко отношение към клиента. Извод: слабо обслужване, бавна работа, не уважават времето на клиента, не се вслушват в това, което иска клиента. Тук клиента е само, за да дава пари и да бъде отдушник на пасивната агресия на хората от този бранш. Обслужване НУЛА! Култура НУЛА! Типичен български сервиз зад двора. НИКОГА ПОВЕЧЕ!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта