Впечетления от гумарно "Радиал"

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
MK2
Мнения: 424
Регистриран на: Пон 06 сеп 2004 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Впечетления от гумарно "Радиал"

Мнениеот MK2 » Съб 28 яну 2006 11:02


Преди време ходих да ми монтират гуми на 2 джанти.Джантите бяха без гуми и само трябваше да се монтират и балансират.Взеха ми 12лв. за процедурата.Монтаж на гума е 2.40,баланс- 2.40 и отделно си купуваш тежести които са 6ст. на грам.Отделно след време установих,че са ми откраднали една от капачките на високоскоростните винтили и са я подменили с някаква пластмасова.
Не ви препоръчвам да ходите там.Отделно се възмущавам на това как се налага да разговарям с някакви нелюбезни,аругантни и надути пишман-майстори.Да си назначат приемчик!




Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Съб 28 яну 2006 11:05


ми незнам,аз съм ходил няколко пъти там и горе-долу съм доволен е верно нее като в Дианата ама цените са по надолу доста


Потребителски аватар
smg
Мнения: 414
Регистриран на: Вто 29 юни 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот smg » Съб 28 яну 2006 11:13


боклуци абсолютни

Последна промяна от smg на Съб 28 яну 2006 11:28, променено общо 1 път.


pipi_to
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 сеп 2004 23:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pipi_to » Съб 28 яну 2006 11:14


Изключително доволен съм от Радиал, новия в Студ. град. Винаги ще си пазарувам оттам гуми и там ще си ги монтирам. За 2 лв. ми демонтираха 2 летни и монтираха 2 зимни, като гумите са си мои. Само тежестите си платих.


Потребителски аватар
maistora_1
Мнения: 1325
Регистриран на: Пон 01 авг 2005 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот maistora_1 » Съб 28 яну 2006 11:16


ако говориш за радиал 2000 - потвирждавам ужасни са! а там където имат и автомивка - не мият качествено! извинявам се за spam но не мога да си намеря качествена автомивка в сф :(


Потребителски аватар
KRIS
Мнения: 72
Регистриран на: Пон 05 юли 2004 15:55
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот KRIS » Съб 28 яну 2006 11:34


Да, и аз съм ходил веднъж там и като повисях 10мин. и никой не ми обърна внимание си тръгнах и няма да повторя ... между другото какви са тези "високоскоростни" винтили? :wink:


Потребителски аватар
MK2
Мнения: 424
Регистриран на: Пон 06 сеп 2004 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот MK2 » Съб 28 яну 2006 16:52


Железни уж предвидени да издържат на по-висока скорост!


Rumen
Мнения: 884
Регистриран на: Пет 27 май 2005 21:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Rumen » Съб 28 яну 2006 18:20


maistora_1 написа:... но не мога да си намеря качествена автомивка в сф :(
Аз съм доволен от GasCom - в Младост до BILLA (комплекс автомивка, масла, газостанция и други горива разбира се). Шефа им ги държи строго. Имат приемчик на мивката. Работят с козметика на MAFRA. Приятно кафе докъто чакаш да ти напудрят любимката, а предаването на автомобила винаги е със думите: "... г-не огледайте и ако имате забележки да ги отстраним". Комплесно (вътрешно и външно безконтактно) почистване включително намазване на гумите и пласмасите с някакви мазни лъскавини е 12лв. Tи си прецени дали те устройва цената. Аз съм доволен и от чистенето и от кафето и от обслужването.


Потребителски аватар
maistora_1
Мнения: 1325
Регистриран на: Пон 01 авг 2005 2:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот maistora_1 » Съб 28 яну 2006 21:29


Rumen написа:...

мерси за инфото!там ми е удобно.аз преди ходех на 2те автомивки по пътя за младост(към билла) преди шел-УЖАС са!


Потребителски аватар
dimoboy
Мнения: 287
Регистриран на: Сря 11 яну 2006 12:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dimoboy » Вто 14 мар 2006 13:50


Искам и аз да се оплача от Радиал - преди време(в началото на зимата) си купих 4 нови зимни гуми и за съжаление отидох да ми ги монтират в Радиал в Павлово(на Околовръстното). След монтажа на другия ден едната гума просто спадна в движение. Отидох в сервиза и не можаха да ми дадат никакво смислено обяснение - гумата си била в ред, ама просто се отлепила от борда?!? :screwy
Сложиха я отново и досега няма проблеми, само дето не ми стана ясно как чисто нова гума може да спадне без да има някаква причина за това...


Потребителски аватар
Lawyer
Мнения: 1769
Регистриран на: Пет 15 апр 2005 15:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Lawyer » Вто 14 мар 2006 13:56


maistora_1 написа:ако говориш за радиал 2000 - потвирждавам ужасни са! а там където имат и автомивка - не мият качествено! извинявам се за spam но не мога да си намеря качествена автомивка в сф :(


По пътя към кв. "Хаджи Димитър" - от колелото на Сточна гара, под моста, покрай мелничния комбинат (пише "LOULIS" на него), пресичаш едан двойна ЖП-линия и веднага вдясно се вижда автомивката. Перфектни са! :D Правят и ГТП като за наши хора, без да те познават. :wink:


Потребителски аватар
DOHC
Мнения: 419
Регистриран на: Чет 24 юни 2004 20:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DOHC » Нед 19 мар 2006 8:05


Да много са зле тези в Радиал. Откакто ми изправяха и четирите джанти и разбира се нищо не изправиха не ходя там.
Иначе Тони (АРКО-02 в Дървеница) е номер едно. Преди една година си правих джантите при него, като след това ги напомпах с азот и от тогава не са мръднали, стоят си на 2,4 и това е.. :shock !!!


Потребителски аватар
maverick
Мнения: 167
Регистриран на: Нед 26 дек 2004 14:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maverick » Нед 19 мар 2006 13:01


Lawyer написа:
maistora_1 написа:ако говориш за радиал 2000 - потвирждавам ужасни са! а там където имат и автомивка - не мият качествено! извинявам се за spam но не мога да си намеря качествена автомивка в сф :(


По пътя към кв. "Хаджи Димитър" - от колелото на Сточна гара, под моста, покрай мелничния комбинат (пише "LOULIS" на него), пресичаш едан двойна ЖП-линия и веднага вдясно се вижда автомивката. Перфектни са! :D Правят и ГТП като за наши хора, без да те познават. :wink:

ПРОБВАЙ НА АВТОМИВКА юЖЕН ПАРК.НАщЕ ГИ МИЕМЕ ТАМ И СА МНОГО СТАРАТЕЛНИ МОМчЕТАТА.на ул.сребърна е мивката..


mastercheto
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 15 ное 2012 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Впечетления от гумарно "Радиал"

Мнениеот mastercheto » Пет 05 май 2017 11:28


За Радиал 2000 в кв. Овча купел, никога повече! Бях там за смяна на гуми и мога да кажа ужасно отношение на персонала. След смяната започна много да тресе волана и се оказа, че въобще не са балансирали гумите просто ей така са наслагали тежестите. Трябваше при друг майстор да ги балансирам. Просто съм разочарован, никога повече там.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 169 госта