Списък на автоморгите

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
razornyo
Автомобил:
Двигател:

Re: Списък на автоморгите

Мнениеот razornyo » Сря 13 юли 2011 23:24

Петре написа:
bonkov написа:За Даро http://www.avtomorgadaro.com/index.php?l=bg&s=1 и аз да кажа, че са много скъпчии, купих си колянов вал за колата ми венто 2.0 вярно никъде в София не го намерих, ама те ми поискаха 500лв. :horror: и нямах друг избор :banghead:

Не ходете при този измамник :!: Цените са му убийствени,асортимента богат,а отношението е като за второ качество хора.
Исках джанта за пасат,той вика няма проблеми,ама е в Нови Хан,аре колата до Нови хан...има ли джанта-има...взех я и когато да я сложа на колата-опа била от опел.Няма връщане на стоката,ако искаш нещо друго за тази стойност :screwy
Неговите койоти ми свиха дясното огледало.
Даро,желая ти всички най-скъпи ремонти по гъзарския ти мерцедес да те застигнат и да ползваш услугите на такъв колега като теб

И аз мога да "похваля" Даро - днес звъннах да питам за решетка на бронята за халоген за Пасат 2001 г, при което ми дават ориентировъчна цена "ще струва около 30-40 лв". След това се обадих в Порше изток и ми казаха, че имат наличност като цената е 17,80 лв (разбира се чисто нова). Еми .... не си я купих от Даро... ;)

Изводи всеки сам да си прави.

Потребителски аватар
Aprilia
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Aprilia » Сря 13 юли 2011 23:29

Даро каза за духалки от Бора 150 лева, като те нови са към 200 :Mr Green Fun
На въпрос има ли коментар на цената ми казаха по телефона, цитирам "нема бе, кви са тия цигании" mhihi mhihi
Е след тая реплика, тоя изобщо го изтривам от списъка, да ми трябва част, дори само той да я има в цялата вселена, нема си карам колата ама от него няма да я взема mhihi

Потребителски аватар
RoadRunner
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003

Мнениеот RoadRunner » Съб 19 ное 2011 18:28

Онзи ден звънях в Даро точно за духалки от Бора те ми казаха цена 80лв. след което веднага отидох и се оказаха от голф 4

Потребителски аватар
sk.
Автомобил:
Двигател:

Re:

Мнениеот sk. » Съб 26 ное 2011 19:04

Vlad777 написа:Това е на един мой познат моргата. Казва се VW AUDI Center и има части почти само за VAG групата.

Изображение

Е страшна е немам думи, от 2 телефона звънях през 5 4аса такаче да не разбере че съм 1 и същ човек , даде 1 и съща цена за част която нова е 200лв той каза 150, а я намерих на 80лв :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Потребителски аватар
Strahi
Автомобил: Golf 4 TDI GTI
Двигател: ARL

Re: Re:

Мнениеот Strahi » Чет 29 мар 2012 21:56

sk. написа:
Vlad777 написа:

Ето какво се случи днес като минах през горе-споменатата морга, а вие си направете изводите...Това което търся е ел. огледало за Голф 4 и знаех от къде да го купя, но за съжаление там нямаха такова с цвета на колата ми...Реших за последно да мина през моргите по околовъстното, да не би случайно да намеря черно(цвета който търсех). Влизам в моргата за която говориме и човека ми обяви цена от 120лв за огледало (не моя цвят разбира се). Казах му, че малко е съпичко, но той нищо, това е цената :shock . След това отидох до моргата от където го бях набелязал. Купих го за 70лв. като го пробвах. Работи подгяването и ел. управлението и нямаше забележка. За по незапознатите, цените варитат за момента горе долу в този диапазон: за ляво ел. огледало. При Италянеца - 40 лв , но го нямаха в момента. Колеги от форумите 50-60лв. ( нямаше колега от София за съжаление защото исках да го видя и пробвам) и моргите, цени средни от 60-80 лв. Остават и скъпчиките морги които продават над 100 лв.

Пустиняк
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Пустиняк » Сря 06 юни 2012 9:13

Някой може ли да ме ориентира, от софийските морги, къде могат да се намерят части за Мк2, че само обикалям и като спомена въпросния модел, ме гледат като изкопаемо. Благодаря предварително!

Потребителски аватар
jorkin82
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот jorkin82 » Пет 06 юли 2012 12:45

гр.Нова Загора АутоИталТранс разпоплагаме с над 1000 автомобила на части втора употреба внос от Италия работим с еконт работно време от 9.00-18.00 тел.0884160033-Георги

Потребителски аватар
Aprilia
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Aprilia » Вто 04 дек 2012 16:46

Аз пък да се оплача от моргата на 'бате тони' (тази на околовръстното посока лозен преди караулката на горубляне, повечето коли са английски) знам че човека е от форума и се води един вид форумна морга и е помагал на доста хора, но цените ме втрещиха.
Кора над мотора за голф 4 ахф- 60 лева
Турбо от голф5 (1749ва)- 900 лева :shock (ново е малко над 1200)
Един маркуч от турбопътищата на същия голф- 80 лева
3 :!: джанти реплики от ауди а8 (лъскавите с многото спици) в трагично състояние за много сериозно оправяне, СЛЕД КОМЕНТАР падна на 350 лева :roll: (мисля че искаше 400 но не си спомням на 100%) такива джанти се въртят по форумите 500-600 лева в почти перфектно състояние и то комплект 4.

Момчето което бачка (или бачкаше защото не съм ходил от 5-6-7 месеца) беше супер учтиво и ми даде всякаква информация която ме интересуваше и изобщо отношението е 6, любезни са и т.н, но цените ме отказаха от бъдещи посещения там :|

Потребителски аватар
VALENTINO87
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHF 1999

Мнениеот VALENTINO87 » Вто 04 дек 2012 16:49

аз пък обиколих всички морги около и във Варна и никъде няма оригинална шофьорска стелка от голф 4 :| уж е масова кола,а никъде няма или има от кола с дясна дирекция...

Потребителски аватар
qm_parket
Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40

Мнениеот qm_parket » Чет 04 юли 2013 13:08

Кажете 2-3 морги във Варна, ама да са по-снабдени с части. Колата ми е VW New Beetle и повечето морги нямат много части за нея.

DarkOneBg
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот DarkOneBg » Сря 31 юли 2013 2:58

razornyo написа:
Петре написа:
bonkov написа:За Даро http://www.avtomorgadaro.com/index.php?l=bg&s=1 и аз да кажа, че са много скъпчии, купих си колянов вал за колата ми венто 2.0 вярно никъде в София не го намерих, ама те ми поискаха 500лв. :horror: и нямах друг избор :banghead:

Не ходете при този измамник :!: Цените са му убийствени,асортимента богат,а отношението е като за второ качество хора.
Исках джанта за пасат,той вика няма проблеми,ама е в Нови Хан,аре колата до Нови хан...има ли джанта-има...взех я и когато да я сложа на колата-опа била от опел.Няма връщане на стоката,ако искаш нещо друго за тази стойност :screwy
Неговите койоти ми свиха дясното огледало.
Даро,желая ти всички най-скъпи ремонти по гъзарския ти мерцедес да те застигнат и да ползваш услугите на такъв колега като теб

И аз мога да "похваля" Даро - днес звъннах да питам за решетка на бронята за халоген за Пасат 2001 г, при което ми дават ориентировъчна цена "ще струва около 30-40 лв". След това се обадих в Порше изток и ми казаха, че имат наличност като цената е 17,80 лв (разбира се чисто нова). Еми .... не си я купих от Даро... ;)

Изводи всеки сам да си прави.

И да се разпиша и аз за тоя боклук ( БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ ) - дръжка на шоф. врата (тази в купето) - 30 лева в окаяно състояние, явно е била с махагон, в предната част липсваше и имаше 3дупки в които влиза, там където е ръкохватката беше СИЛНО изтъркан, самата дръжка 100% я е извадил от някоя локва, буквално беше прогнила и ме пита к'во не ти харесва, МИ ТЪПАТА ТИ МУТРА НЕ МИ ХАРЕСВА БЕ ПИЧ!!! Едва ли не се опита да ми иска пари, че съм го накарал да я търси. Не знам как се озаптих да не го закопая. Аз по алчен и ужасен човек не бях виждал. Не ходете при тия нещастници. Надолу по "Стар Лозенски път" има още няколко морги и хората са далеч по любезни.Даже 100 пъти по-добре жабара от колкото да му пълним търбуха на тоя.

П.С. Извинявам се за нервите, но избеснявам само като се сетя :))
П.С. 2 - евала за темата и за това, че я поддържате, има изключително полезна информация :))

vdim4
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот vdim4 » Вто 03 сеп 2013 14:57

И аз да "похваля" Даро - звъня за стоп, имат 50 лв. След два дена отивам там - стопа вече 60лв. и на всичкото отгоре трябва да ходя до Нови Хан, че бил там. В съседната ФАЦ или нещо подобно, някакъв мангал също вика 60 лв. За да не тичам до Нови Хан му казвам да го даде, а оня ми го носи без платката - ми ние вика другото го продаваме отделно. Не ме бъркаше да ида до Нови Хан, можех да взема и този без платката, защото си имам, но въпроса е принципен - да го духат...

Потребителски аватар
Fearless
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD

Мнениеот Fearless » Съб 12 юли 2014 19:04

Търся си двигател за голф 4 1.6 16В и ме интересува някой дали знае в кой морги по София да търся? Видях 1-2,който предлагат само двигатели,но нямат този.Някой колега,ако знае,видял е някъде или нещо такова,моля да пише.

Потребителски аватар
hristodj
Автомобил: golf 3 kombi
Двигател: AHU 97
Контакти:

Мнениеот hristodj » Съб 12 юли 2014 19:32

Морга в Кърджали само VAG. Намира се в стария дап. Горе долу зад старата карт писта. Взимал съм лост чистачки г3 за 12 лева. Доста пластмасови джунджурии ми ги подариха. 0884 305 325 , 0887 260 890
https://www.google.bg/maps/dir//41.6289053,25.3820589/@41.6267601,25.380632,1482m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=bg

aldobg
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот aldobg » Пон 01 сеп 2014 20:23

Някой да знае стабилна автоморга край Кърджали ???

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”