Универсален On-line каталог за авточасти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
emoadm
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 21 окт 2004 17:16
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Универсален On-line каталог за авточасти

Мнениеот emoadm » Пет 22 окт 2004 10:46


http://212.50.27.169/auto3p/mcweb.dll

Приятели, това е професионален каталог за резервни части. Цените тук са в лева, актуални са и са от реални доставчици в България. Освен това (както виждате) работи на български.

:!:
Тъй като системата е съвсем нова, интересувам се от вашето мнение и препоръките ви. Затова ще ви направя един подарък. Който от вас желае, ще може да ползва системата съсем безплатно до края на ноември. Единствената ми молба е да ми изпратите мнение за сайта.
:!:

Така че, ако желаете, влезте като Гост, поразгледайте това онова за Peugeot 205 '97 (само това е разрешено на гостите) и ако искате да получите пълен достъп - просто ми драснете някой ред на emo@auto3p-bg.com или във форума.




Потребителски аватар
opipva4a
Палячо
Мнения: 1347
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот opipva4a » Пет 22 окт 2004 10:53


мисля че почти всеки от форума ще иска пълен достъп
какво ще правим


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пет 22 окт 2004 11:19


Наистина изглежда културно направен, но дай да се разберем с достъпа какво ще се прави


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пет 22 окт 2004 12:06


ами добре е направено,но нещо цените ме притесняват!
peugeot 205 1997 ??????


emoadm
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 21 окт 2004 17:16
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот emoadm » Пет 22 окт 2004 12:11


GOLFER написа:ами добре е направено,но нещо цените ме притесняват!
peugeot 205 1997 ??????



Благодаря. Ако искаш да получиш достъп до пълната база, само кажи. Ще ти дам име и парола.

Цените - засега там са предимно цени на официални вносители, но качваме и други цени. даже към тоя момент май вече има доста работи (за разлика от вчера, например)

А Пежо 205 се е произвеждало до 1999 г., май в Лат. Америка. Вчера имахме подобен спор с друг колега.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 22 окт 2004 12:13


френд интересува ме за голф2 и опел корса, как става да си проверя някои чарколяци


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Пет 22 окт 2004 17:39


Както опипвача вече е казал май всички искаме достъп. Изглежда доста добре направено, но не може да се прецени от възможностите дадени като гост :lol: Ако може прети ми парола и потребителско име на pinciflucnik@abv.bg


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Пет 22 окт 2004 17:53


Първо не знам дали само при мен излизат едни неприятни хоризонтални скролери. На 1024х768 съм и мисля че трябва да се замислиш за това /все пак има доста хора на 800х600 все още./
Мисля че точно тук няма да е много удачно това с Пежото защото нямаме наблюдения върху частите и т.н. ако беше за Голф по-добре ама това не е болка за умиране.

Иначе не разбирам каква е идеята да се плаща за да се използва сайта, все пак това няма ли да бъде нещо като електронен магазин.
Иначе и аз бих искал да вляза и да разгледам за Голф как ще е. Ако не е проблем niksisoft@yahoo.com


emoadm
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 21 окт 2004 17:16
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот emoadm » Пет 22 окт 2004 18:00


Никсисофт, пратих ти парола на мейла.

niksisoft написа:...
Иначе не разбирам каква е идеята да се плаща за да се използва сайта, все пак това няма ли да бъде нещо като електронен магазин.
Иначе и аз бих искал да вляза и да разгледам за Голф как ще е. Ако не е проблем niksisoft@yahoo.com


Относно плащането, ще се опитам да обясня:

Ако отношенията ни са като на продавач-купувач на авточасти, тогава си абсолютно прав. В този случай ще използваш системата за да купуваш авточасти, аз ще то доставям това което ти трябва и ще печеля от търговската си отстъпка или надценка върху авточастите. И системата ще ти е абсолютно безплатна.

Ако обаче отношенията ни са като на доставчик-потребител на каталожна и ценова информация, то тогава е нормално да ми плащаш за продукта, който ти продавам - а именно информацията. И аз въобще няма да се интересувам откъде ще си купиш авточастите. Просто ще ти кажа, че еди къде си ги има и на каква цена. Е, в този случай може да взема нещо и от доставчика, при който съм те пратил. Но ако се замислиш, това не винаги е коректно, защото се получава кнфликт на интереси и аз може да започна да не ти доставям цялата информация. Тогава може и да си ощетен. А не това е целта. Нали?

По принцип в системата ще са възможни поне тези двата типа на работа, дето ти ги описах по-горе. А може да има и други.

Надявам се, че сега нещата са по-ясни. Но ако все пак някой има още въпроси по темата, с удоволствие ще отговоря.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Пет 22 окт 2004 18:24


emoadm написа:Никсисофт, пратих ти парола на мейла.

niksisoft написа:...
Иначе не разбирам каква е идеята да се плаща за да се използва сайта, все пак това няма ли да бъде нещо като електронен магазин.
Иначе и аз бих искал да вляза и да разгледам за Голф как ще е. Ако не е проблем niksisoft@yahoo.com


Относно плащането, ще се опитам да обясня:

Ако отношенията ни са като на продавач-купувач на авточасти, тогава си абсолютно прав. В този случай ще използваш системата за да купуваш авточасти, аз ще то доставям това което ти трябва и ще печеля от търговската си отстъпка или надценка върху авточастите. И системата ще ти е абсолютно безплатна.

Ако обаче отношенията ни са като на доставчик-потребител на каталожна и ценова информация, то тогава е нормално да ми плащаш за продукта, който ти продавам - а именно информацията. И аз въобще няма да се интересувам откъде ще си купиш авточастите. Просто ще ти кажа, че еди къде си ги има и на каква цена. Е, в този случай може да взема нещо и от доставчика, при който съм те пратил. Но ако се замислиш, това не винаги е коректно, защото се получава кнфликт на интереси и аз може да започна да не ти доставям цялата информация. Тогава може и да си ощетен. А не това е целта. Нали?

По принцип в системата ще са възможни поне тези двата типа на работа, дето ти ги описах по-горе. А може да има и други.

Надявам се, че сега нещата са по-ясни. Но ако все пак някой има още въпроси по темата, с удоволствие ще отговоря.


Така значи мислиме еднакво по въпроса с плащането но на мене не ми се пишеше толкова. Да разбирам ли че идеята ти е следната /или ако не е това е предложение над което да се замислиш.
1. Фрее версия в и-нет нещо като ел. магазим.
2. Платена версия примерно ако аз съм сервиз, плащам си софтуера, плескам си го на ПС то и си го ползвам за собствени нужди.

И пак за резолюцията помисли как може да се смъкне поне на 1024-768 да не излизат хориз. скролери.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пет 22 окт 2004 21:48


И аз бих искал достъп, прати данни на spirit@mtel.net
Благодаря


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Нед 24 окт 2004 23:37


прати и на мен
dragos@gbg.bg


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Пон 25 окт 2004 7:24


vaskoto1@yahoo.com -ако не те затруднявам-мерси много.


Потребителски аватар
davidbros
Мнения: 192
Регистриран на: Пон 26 юли 2004 13:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот davidbros » Пон 25 окт 2004 9:02


Ще се радвам ако получа user/pass

davidbros@hotmail.com

Благодаря предварително.


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 25 окт 2004 10:06


deanborisov@abv.bg мерси предварително :wink:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 138 госта