Автосервиз Авто Ес - София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Марин.В.
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 05 авг 2016 14:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот Марин.В. » Пон 13 ное 2017 16:12


Аз останах много разочарован от този сервиз .. Колата ми Пежо 206 1.9 D не пали... Миналия понеделник я оставих на въпросния Слав и го попитах кога ще разбере защо не пали а той ми отговори че на следващия ден ще разбере .. Чаках вторник цял ден да ми звънне и накрая аз му звъннах каза че още не е разбрал какво ѝ е.. и че ще ми звънне около четвъртък
и пак го чаках да звънне до петък и му звъннах каза че още незнаел .. Звъннах му вчера и той ми се развика по телефона и каза че в неделя не работят и че не е готова.. Накрая ми омръзна отидох и си я взех срещу 50 лв от него защото бил направил
" диагностика" на автомобила ми но все още незнаел защо не пали.. преместих я в друг сервиз... Не разбирам как така за една седмица не успя да разбере защо не пали и ми взе 50 лв защото иначе нямаше да мога да си я взема и отделно го беше яд че си я взимам защото може би искаше да изкара още пари от мен .. не получих никакъв документ за направената диагностика.. Изрично не препоръчвам на никой този измислен сервиз..




Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот kn9453 » Вто 14 ное 2017 21:35


Лелеее ужас.....
след толкоз години този измекяр още ли е в бранша! Не мога да разбера такива как оцеляват на пазара!


Потребителски аватар
simona.ilkova
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 27 яну 2018 21:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот simona.ilkova » Съб 27 яну 2018 21:42


Здравейте,
Никога не ходете при този измамник ! На 24.01.2018г. оставих колата си (Фиат Гранде Пунто 2006) при Слав. Нямах ток до радиото и не ми светеха степените на парното. Поисках от него да ми бъдат поправени тези 2 неща. Каза ми, че ще излезне горе долу 20 лева. Колата ми стоя цял ден при него, при което към 17 и 30 като му звъннах ми каза че ми е сменил още няколко несветещи лапмички и цената става 35лв. Докато стигна до него явно е свършил още много друга работа и цената стана 45 лв. Аз съм жена и нищо не разбирам, нямах представа колко струват крушките и труда за радиото и изобщо какво му е било, за да не работи. Отивайки в сервиза ми каза,че единят ми стоп не свети, оправил го е и е почиствал ръжда?! Вързах му се, попитах го няколко пъти все пак защо нямах ток до радиото и най-накрая ми отговори ''бушонче'' .... е това бушонче не струва ли 1 левче? Както и да е...предложи да ми сложи една рамка на радиото(която да свали от старото ми фабрично радио) и се разбрахме да я закарам отново следващия ден, просто да довърши работата си. На другия ден отново му оставих колата, за да постави рамката като дори мислех, че ще стане за минути и няма да ми вземе повече от 5 лева. Поиска да му оставя колата си с уговорката да ми се обади като е готова. След 4 часа му звъннах аз и му казах,че отивам да я взема.Връщайки се в сервиза, беше отворил капака на колата ми без изобщо да съм искала да поправя или прави каквото и да е друго. Останах в шок след като ми съобщи,че колата ми работи на три цилиндъра и има изгорял клапан, а също така и катализаторът ми е за изхвърляне!!! Преди седмица колата ми беше при майстор (мой познат) който смени доста работи по нея и каза,че работи повече от перфектно!!! Аз самата нямам проблеми с нея. Господин Слав самосиндикално я беше отворил и разгледал. Платих му още 25 лева за рамката на радиото и си тръгнах ядосана. Колкото и да не разбирам от коли, части и повреди, разбрах, че е измамник и се злоупотреби с това, че съм жена. Взе ми общо 75 лева за бушонче и смяна на 2-3 крушки.. Само да добавя,че радиото ми работи само, когато колата е на контакт или запалена !След цялото майсторене за смяна на бушон, крушки и поставяне на рамка,решението му сам да бъраничка под капака на колата ми-ХИДРАВЛИКАТА МИ ОТКАЗА ДА РАБОТИ!Попинцип знам, че на пунтото, това му е слабо място, но на моята нищо и нямаше. След като си взех колата втория път волана просто се втвърди. Не знам какво е пипал и какво е правил, но това няма да остане така! Сами си направете извода за какъв човек или ''майстор'' иде реч! Дано никога никой повече не отиде при този лъжец и кожодер!


Потребителски аватар
xeson
Мнения: 728
Регистриран на: Сря 20 ное 2013 22:24
Автомобил: Golf 2 1989
Двигател: 1272 cc 2G
Местоположение: София

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот xeson » Вто 30 яну 2018 12:14


Леле майко... :censored2
Егаси човека, егаси "майстора" - аман от измекяри, дребни и алчни душици. Гони го до дупка това леке :banghead :censored2



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта