"ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
smoky
Мнения: 80
Регистриран на: Чет 17 авг 2006 20:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

"ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот smoky » Чет 01 апр 2010 19:31


Няма да разтягам локуми темата от линка е достатъчно изчерпателна!
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=676611
Нека никой не се лъже повече въпреки, че знам - това е невъзможно!




Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот kn9453 » Чет 01 апр 2010 20:53


нещастници!!! :beat_butt2


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот red rider » Чет 01 апр 2010 21:23


kimif2008 написа:емкомплект ауто и емкомплект 33 са два различни сервиза общото е ,че са на една и съща улица

Ще ме извинява колегата тогава :mrgreen:

Последна промяна от red rider на Вто 06 апр 2010 19:41, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот kimif2008 » Вто 06 апр 2010 18:02


red rider написа:
smoky написа:..

Не си само ти .... viewtopic.php?f=13&t=30684&hilit=%D0%B5%D0%BC+%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82

емкомплект ауто и емкомплект 33 са два различни сервиза общото е ,че са на една и съща улица


golemarabota
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 17 сеп 2011 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот golemarabota » Съб 17 сеп 2011 12:32


В отговор на това, което е написал колегата по - горе, да кажа че е вярно.
Горе в Павлово има два автосервиза, не ходете в по малкия сервиз, който изникна изведнъж пред другия да им краде клиентите. В Ем комплект Сервиз, който е огромен работят перфектно и са един от най добрите сервизи по гърнета и окачване. Коректно е облужването и си дават гаранция хората. Онези от малкия лъжат че били едно с другите а е видно че не са. Предлагат гадни ауспуси и имат един шеф, като циганин дето лъже много докато те вкара вътре и после ти реже главата или ти чупят колата.Информирайте се преди да отидете, за да не допуснете грешка.


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот 0001 » Нед 02 окт 2011 9:16


golemarabota написа: В отговор на това, което е написал колегата по - горе, да кажа че е вярно.
Горе в Павлово има два автосервиза, не ходете в по малкия сервиз, който изникна изведнъж пред другия да им краде клиентите. В Ем комплект Сервиз, който е огромен работят перфектно и са един от най добрите сервизи по гърнета и окачване. Коректно е облужването и си дават гаранция хората. Онези от малкия лъжат че били едно с другите а е видно че не са. Предлагат гадни ауспуси и имат един шеф, като циганин дето лъже много докато те вкара вътре и после ти реже главата или ти чупят колата.Информирайте се преди да отидете, за да не допуснете грешка.


За да няма грешки , показвам сервиза на Ем Комплект-сервиз, работещ до 24 часа , събота и неделя- до 17 часа.
Въпреки всичко ,поне 5 автомобила бъркат и влизат в малкия сервиз- дори и такива,които са препратени именно за големия сервиз.
Някои клиенти , веднаж влезли , им е неудобно да искат да им бъде свалена колата от крика и да се разправят въпреки че са разбрали грешката си.
Приемчик 0889966997
http://store.emk-33.com/

нов онлайн магазин www.avtopolis.net
Прикачени файлове
СЕРВИЗ-ЕМ-КОМПЛЕКТ-ПАВЛОВО-ЗИМНИ-ГУМИ.jpeg
СЕРВИЗ-ЕМ-КОМПЛЕКТ-ПАВЛОВО-ЗИМНИ-ГУМИ.jpeg (11.49 KиБ) Видяна 20136 пъти


ambasador123
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 31 авг 2014 13:24
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот ambasador123 » Нед 31 авг 2014 13:49


Не ходете и в големия сервиз,който е срещу малкия.Отидох да ми почистят дюзите и стан една мътна и кървава.След отпушването на дюзите не можеше отново да работи на бензин и започна едно оправяне та 7 дни.Първо смениха кабелите към дюзите,после се оказа бензинова помпа(айде нова),нямало бензин(айде и бензин),компютъра не рабател(ремонт).накрая казаха ,че проработила на бензин.Викам си чудесно отивам да си платя(300лв)до тук с отстъпките и какво намирам ? Колата пак не работи. Този път ми казват ,че дебитомера не работи.намерили един за 120лв.Добре ,че се оказа че тоя дебитомер не ставал за моята кола.прибрах си осакатената кола(след великия ремонт почна да губи убороти на празен ход)обадих се на един човек за дебитомер (50лв) .Отидохме пробвахме поне 3дебитомера,като единя го свалиха от кола и ми демонстрираха че работи и тяхната кола си запали на бензин.Слагаме намойта и хада запали и да работи на бензин ома друг път.Та от целият разказ до тук извода е не нходете и в големия ем сервиз.


Потребителски аватар
Soze13
Мнения: 207
Регистриран на: Нед 26 авг 2012 19:24
Автомобил: Passat B5
Двигател: APR
Местоположение: София

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот Soze13 » Пон 17 ное 2014 14:05


Случка от преди два дни. Отивам за елементарна заварка на ауспуха в Ем Комплект на Горнобански път, някъде след 6 вечерта. Началниците се предполага, че са си тръгнали и сервиза се беше превърнал в кръчма. Бири навсякъде, коли качени на подемници и весело безхаберие. Въпреки това трябваше да свърша работа защото ме чакаше път и приемчика ми каза да вляза на пети канал, щял да намери някой, който може(?!) да работи с телоподаващо. Въпросния "някой" вече беше на няколко бири и кротко си хортуваше с колега и когато разбра, че трябва да поработи за около 20 мин., се разрази страшен скандал между него и приемчика за някакви неизплатени 4 лв за обяд. Всичко това става пред мен, чакайки кротко да си допият бирите. Пасата го отнесе също: "Еб..л съм ти и тъпия Пасат, дреме ми на к..а", бяха думите на телоподаващия виртуоз към неговия колега и продължиха невъмутимо да си пият. Приемчика изобщо не реагира, беше в предшамарен период. Това е. Станах и си тръгнах. За втори път правя грешка с тези, като след лично извинение първия път от началника им, си мислех, че нещо се е променило. НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СТЪПЯ В ЕМ КОМПЛЕКТ дори за течност за чистачки!!!


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот 0001 » Чет 19 мар 2015 22:47


Ееееее егати лъжата,хе хе хе с извинение! Не мога да се сдържа!
Глобите за бутилки и за пиене на бира на работното място надвишават 100 лева!
Мога да посоча конкретни случаи и факти за глоби и глобени!
Сервизът бъка от камери.... Офффф не ми се пише повече!
Пак добре е, че е уточнено времето,че е станало след 16 часа вечер, когато колегите масово почиват и си пият питието!
Все пак благодаря, че някой се е сетил да пише и ме провокира, да отговоря ехидно!
Информирам ви, че сервизът се разширява с още 6 работни места.... които ще ....
Ееееее егати лъжата, с извинение! Не мога да се сдържа!
Благодаря все пак!
Ще си легна и ще спя спокойно и усмихнато тази нощ...хе хе хе хе
Прикачени файлове
Любо–легнал–в гроб.jpg


reroll
Мнения: 101
Регистриран на: Съб 11 май 2013 17:27
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот reroll » Пет 20 мар 2015 14:17


0001 написа:Ееееее егати лъжата,хе хе хе с извинение! Не мога да се сдържа!
Глобите за бутилки и за пиене на бира на работното място надвишават 100 лева!
Мога да посоча конкретни случаи и факти за глоби и глобени!
Сервизът бъка от камери.... Офффф не ми се пише повече!
Пак добре е, че е уточнено времето,че е станало след 16 часа вечер, когато колегите масово почиват и си пият питието!


Не след 16:00,а след 18:00 часа.Но за момент между фазите на смеха ще може ли да кажете как е:

Лъжа било + камери + глоби на работното място и в следващият момент

след 16+масово си почиват+пият си питието.

Последно този сервиз от колко до колко работи,как стои въпроса с пиенето през различните часови интервали и ако са си махнали главите в обедната почивка с бири как си ги намират и са адекватни,за да могат в 16 да започнат масово да почиват на работа,докато си пият питието?Ако сервизът не работи,когато масово си почиват и си пият питието,въпреки камерите и глобите от по над 100лв хахаххахахахаха защо сервиза е отворен?


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Пет 20 мар 2015 17:19


0001 написа:Ееееее егати лъжата,хе хе хе с извинение! Не мога да се сдържа!
Глобите за бутилки и за пиене на бира на работното място надвишават 100 лева!

Ооооо, господин Мулетаров старите кучета добре знаят, че се подвизавате с този ник 0001. :mhihi
За бирите не мога да твърдя, но януари месец Вашите "умничета" объркаха ляв и десен носач на Мерцедес W 204 и счупиха биалетка.
Доста време не сме се виждали и едва ли ще се сетите за мен, но се запознахме преди 25 години. Доколкото разбрах са Ви окрали много яко Ваши служители преди много години. Не го възприемайте, като злорадство защото и аз лично съм го претърпял.


pazvan
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 20 апр 2015 10:47
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот pazvan » Пон 20 апр 2015 11:16


Aaaa, колко добре че Мулетаров е на линия. Аз доскоро бях ваш редовен клиент, правил съм 4-5 прегледа и ремонта при вас. Ето една конкретната случка наскоро (ще ви дам дати и имена ако искате) - Приемчика ме прати да проверявам в магазина за спирачен резервоар. Слизайки надолу по стълбите го чувам да казва на момичето - "Тоя е пълен идиот! Малумник!". Явно не е чул че слизам, предупредете приемчиците какво говорят защото от стълбите се чува! Да не разбирам и от скоро съм с кола но защо трябваще да ме обижда? Отидохме с тоя келеш при колата и се опитах да му покажа че една гума е скъсана и че тръбата за гърнето виси и може да се откачи. Отговора - "Айде бе половин час ме държиш под колата! Плащай за прегледа и заминавай!". Преди това го бях питал защо според него дисковете ми са за смяна а той отговаря - "Ей там има една друга кола с нови дискове отиди и си гледай ои ше видиш разликата!. И демонстративно ми обръща гръб и се прави че има работа. Всичко ли е наред с гърнетата? - "Еми ти виждаш ли нещо да не е наред!". И други подобни глупости, при това не беше пил, представям си ако беше пиян. Едва ли ще стъпя пак в вашия сервиз въпреки че досега не бях с лошо мнение.


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот 0001 » Пет 26 юни 2015 7:11


Здравейте мои не-съществуващи приятели и врагове, критици и застъпници на Ем Комплект. Благодаря и на едните и на другите! Вчера вечерта, спомняйки си за тЕзи публикации тук, разисквайки ги с един от монтьорите в сервиза, изпих една бира. Направих го съзнателно и умишлено, поставяйки се на мястото на монтьорите и работниците ни. Съжалявам ако има "пострадали" от нас, а такива несъмнено има. Извинявам се на всички "пострадали" от нас,каквито несъмнено има. Вече съм почти постоянно в автосервизите на фирмата в Дружба 2 пета част и съм готов да реагирам веднага и да се постарая да огранича щетите от грешките и тъпотиите ни, каквито със 100% има. Независимо от ситуацията и случая /независимо от това, дали сте прави или не-прави/, моля да бъда информиран в конкретните случаи. В повечето случаи сте прави и е излишно да твърдя обратното. Облекчаващото обстоятелство и факт е, че грешките ни, са много по малко от случаите, в които не бъркаме.
Здравейте мои не-съществуващи приятели и врагове, критици и застъпници на Ем Комплект. Не бих желал да се чувствувам неудобно, когато пиша тук. Не бих желал да бъда посрещан вражески и враждебно тук, както често се случва. Нямаме какво да делим. Ако има грешки има и прошка, когато грешките бъдат поправени. Нима смятате че нямам възможност, да поправя една или няколко чужди грешки? Знайте, че грешките които оправям или ще оправя не винаги са мои. Не съм анонимен: ето телефона ми 0888710202. Извинете за неудобството, което изживявате,понякога незаслужено и непредизвикано! Едва ли щяхте ли да пишете тук така, ако проблеми не съществуват??? Извинявам се от мое име, но знайте, че не винаги мога да отговарям за поведението на хората ни. Понякога и аз, правя тъпотии, за които съжалявам после.. хе хе хе Живеем в България и между българи, което само по себе си е негативна диагноза! Никой не ме е питал, дали искам да живея тук, но живея! Живея с радост и желание да бъда полезен на околните!Благодаря ви, че си оставяте парите именно при нас! Това ме прави длъжен към ВАС клиентите: нашите инвеститори и съдружници! На Ваше разположение съм!
https://www.youtube.com/watch?v=Y_rdVplci3Q


Потребителски аватар
tosco
Мнения: 73
Регистриран на: Чет 19 фев 2015 14:56
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот tosco » Съб 10 мар 2018 11:32


Никога повече в тази пародия на сервиз. Преди месец посетих сервиза на бул. Европа за смяна на мека връзка. Голяма борба падна с резака. После дори и не подмениха с нови болтове или шпилки. МЛадежа рови из някакви купчини с болтове и едвам намери такива, които да паснат. Поисках да ми сменят и гарнитурите на връзката, но ме убедиха, че моите са си ОК. Само дето не ги сложиха всичките, а компенсираха с някакво бяло мазило, което пък седмица миришеше в купето на изгоряла гума. И за капак на всичко след месец пак се разпърпори.


Val4aka
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 17 май 2018 21:45
Автомобил:
Двигател:

Re: "ЕМ КОМПЛЕКТ АУТО" не правете тази грешка!

Мнениеот Val4aka » Чет 17 май 2018 22:04


До сега съм сменил над 10 сервиза, но на такива мошенници не бях попадал. По неволя ми се наложи да оправя гърнето, понеже се скъса от заварката, а трябваше да се оправи същия ден. Тръгнах към Ем комплект 33, но по уличката към сервиза ме посрещна приемчик, който помислих че е от големия сервиз, тъй като там имат приемчик...е оказа се че е от от Ем комплект ауто. Понеже човека изглеждаше доста разбран и отзивчив реших да им дам шанс. Огледахме проблемите. Имаше корозия по още от заварките, затова ми казаха че ще е най-добре да се изреже всичко от първото гърне до след катализатора и да се направи наново. Питам колко ще струва всичко крайно - отговор 95 лв. Ще стане ли до 16:00 краен срок - отговор няма проблем. Чакам си аз...в 16:25 свалят колата долу и ми казват готов си. Казах им пак да я вдигнат защото искам да видя нещо...вдигат я и що да видя - катализатора го няма. Питам човека, който прави колата защо е това - отговор "така ми казаха да го направя, само с тръба". Разправии там накрая ми казват че било много раждясало, а преди това не бяха казали нищо за премахване на катализатора, който в момента е доста търсено и скъпо нещо. Накарах ги да го сложат обратно. Междувременно казвам да оправим сметката и да ми пуснат фактура защото колата е служебна, като предварително бях казал колко ще струва на управителя на фирмата. Отивам да плащам (можело само в брой защото постерминала им нещо не работел...), а в мен имам точно 105 лв, като си правя сметка че и 100 лв да ми кажат ще се оправя. Гледам на бележката 181 лв, вместо първоначалното 95. Пак разправии...при разговора не ми били включили цената за труда. Едва не ми кипва защото закъснявам вече ужасно...тичам да търся банкомат и да тегля пари, междувременно се чудя какво да измисля пред шефа за двойната цена. Намалиха ми цената на невероятните 169 лв...голяма подигравка. Платих си и в 16:45 си тръгнах след куп изхабени нерви и безброй чути лъжи. Докато чаках 2-ма от "автомонтьорите" си сипаха стабилно количество уиски в пластмасови чашки...всъщност последният си сипа последното което беше останало от шишето и възникна малък спор с другите дали си го е платил...явно това е по-важно от работата. Междувременно докато чакахме с още една клиентка, на едно доста мръсно диванче, една от двете служителки, които се занимават с поръчката и приемането на частите от разни доставчици си запали цигара без да се замисли и да попита дали това няма да ни пречи в малката стаичка в която бяхме и си я изпуши като пич! Та искам да ви кажа да не припарвате до тези...освен ако не искате колата да ви олекне с няколко килограма части, а вие да олекнете с няколко килограма пари и нерви!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта