Вагком диагностика - Перник

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
mobilka
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 10 яну 2006 12:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот mobilka » Пет 18 юли 2014 20:56


Вчера след късане на пистов ремък и лек качамак от други забележки, отново се възползвах от услугите на Наско.Ремонтът мина успешно в 12 нощес излязох от бокса и отново съм в движение.
Мога да кажа само едно - това е човека.Работи много съвестно и не претупва нещата.
Благодаря ти Наско! :beer




bobi_barzia27
Мнения: 29
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 11:22
Автомобил: VW T5 1.9 TDI
Двигател: 2005 AXB
Местоположение: Krefeld Germania

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот bobi_barzia27 » Сря 03 сеп 2014 16:25


Здравейте Колеги,
Давам едно рамо и аз на Насето като горешто ви го препоръчвам. Момчето ми откри проблема на мойто Галакси 1.9 тди за 2 мин., разбирасе самия ремон не беше толко :mhihi бърз. Накратко, живея в Германия и преди в отпуската да си дойда вкарвам колата в немски сервиз, имаше проблем с ускорението, беше много мудна. До тук добре, давам аз 500 евро и си тръгвам. Никакво подобрение, сменяли дебитомер и кой знае още какви работи. Тръгвам на път УЖАС турбината изключва като напънем колата просто, едвам се прибрах. Но за мой късмет Насето е от моя град. И всичко си дойде на мястото. Оште едно благодарско Насе да си жив и здрав. :th_up :bowdown


stivan_
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 20 фев 2009 16:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот stivan_ » Чет 04 сеп 2014 21:21


И аз останах повече от доволен от посещението при Наско.Колата тръгна след неговата намеса.
Благодаря ти Наско:)


jorkata_dinev
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 02 юни 2012 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот jorkata_dinev » Съб 28 фев 2015 21:58


И аз да кажа няколко добри думи за Наско!
За мен най важното, когато ми се наложи да закарам колата при някой монтьор, е той да си разбира от работата и да бъде коректен. С ръка на сърцето мога да кажа, че Наско притежава и двете качества, защото си изпипва нещата, както трябва.


milench0
Мнения: 156
Регистриран на: Вто 09 дек 2008 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот milench0 » Съб 28 мар 2015 21:31


Да, Наско е стабиляга днес минах диагностика всичко е ок, остава да засека колата пълно/пълно :)


bat_r
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 14 окт 2015 18:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот bat_r » Сря 14 окт 2015 18:45


Здравейте, има ли някой телефона на това момче Наско, защотот званя на този телефон, който е в темата и ми казва, че "номера не съществува", явно си го е сменил :)
Благодаря предварително :)


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вагком диагностика - Перник

Мнениеот vaskoto1 » Сря 14 окт 2015 20:49


за наше огромно съжаление и за негов голям късмет, насе вече живее и работи извън бг...
към момента ще заключа темата, а по натам, ако има някакво развитие (но се съмнявам, честно) ще я приповдигнеме...
насе, благодаря ти за всичко до сега.
натам-ще видиме!
:beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта