Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
stivenj
Автомобил:
Двигател:

Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот stivenj » Сря 17 авг 2011 11:34

Колеги интересува ме има ли добър майстор на ГНП в или около Търново,ще рече,ремонт,профилактика,настройки.Без Наско -дългия,но питам наистина за майстор,човек разбиращ а не -набеден.

grishitu
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот grishitu » Чет 18 авг 2011 8:27

Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.

stivenj
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот stivenj » Чет 18 авг 2011 13:12

Така е нали се вижда няма коментари,няма помощ от никъде,явно при нужда в Русе трябва да се ходи.

Zinoto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Zinoto » Чет 18 авг 2011 13:51

grishitu написа:Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.

С кой мотор си ти? Как да няма, има си всичко, точно в Русе няма кой да ти регулира Лукас помпа. Има кой да ти одере кожата и да не ти свърши работа обаче.

stivenj
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот stivenj » Чет 18 авг 2011 17:03

Zinoto написа:
grishitu написа:Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.

С кой мотор си ти? Как да няма, има си всичко, точно в Русе няма кой да ти регулира Лукас помпа. Има кой да ти одере кожата и да не ти свърши работа обаче.

Ето мнение и цени на сервиза в Русе.
Проверка на дюза-1лв; почистване в ултразвукова вана-6лв; сглобяване и регулировка-5лв; Проверка на роторна ГНП-25лв; ремонт на роторна ГНП и настройка-35лв. Това са цени по спомен от таблото, което е изложено в приемната. Може и да греша, но моят ремонт излезе 185лв. В него влиза: проверка, почистване и сглобяване на 5 бр. дюзи, подмяна на рейката, смяна на втулка и семеринг, настройка на ГНП и 200 км отиване и връщане до Русе(+30лв).Отидох в 9:30ч. и до 14ч. всичко беше готово.

Zinoto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Zinoto » Чет 18 авг 2011 17:15

Така и не се разбра какъв е бил проблема с помпата. От това което пише тук се вижда, че общо взето проверки и профилактики за 200 лева scare имал си бол пари дал си ги за е едно НИЩО, поне се надявам зимата да пали добре, щото на помпата Лукас българската нафта и се отразява все едно човек да пие бира с останала сода каустик в шишето.

Потребителски аватар
Dizel_fen
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Dizel_fen » Пет 19 авг 2011 6:29

Предърпването ми го отстраниха тук в Хасково след като ми завиха едно болтче на помпата за 2 мин и ми взеха 10 лева!Добри майстори на механични ГНП-та няма-всичко е на късмет.

Zinoto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Zinoto » Пет 19 авг 2011 9:24

Dizel_fen написа:Предърпването ми го отстраниха тук в Хасково след като ми завиха едно болтче на помпата за 2 мин и ми взеха 10 лева!Добри майстори на механични ГНП-та няма-всичко е на късмет.

Попаднал си на майстор наистина, функцията на това болтче е малко по-различна от подобното такова на Бош помпите механичните. Определено са ти свършили работа макар и за 2 минути. Лошото е, че при по-новите модели на Лукас това болтче го няма.

MITA6KIQ
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот MITA6KIQ » Пет 19 авг 2011 14:27

Само в Русе колега ,ако ти трябва телефонче ,на ЛС.

Zinoto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Zinoto » Пет 19 авг 2011 15:34

MITA6KIQ написа:Само в Русе колега ,ако ти трябва телефонче ,на ЛС.

Явно нищо не знаеш за да пишеш такива глупости.

grishitu
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот grishitu » Чет 20 окт 2011 8:19

Здравейте, колега стивен_ж нали нямаше оплаквания от колата защо си ходил до Русе. Какви са били проблемите за да се вдигнеш и да отидеш там.

vekotop
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот vekotop » Пон 24 окт 2011 14:18

Случайно попаднах в този форум.Имам същия проблем и намерих майстор.Намира се под първа гимназия преди моста за турската махала в дясно има един паркинг и там ще видите голяма табела ДИАГНОСТИКА.Телефонния му номер е 0893847203.УСПЕХ!!!

grishitu
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот grishitu » Вто 25 окт 2011 10:52

Ако става дума за В.Т. дай име да поразпитаме малко да видим хората каков ще кажат за него. Какъв точно е бил твоя проблем и как се е решил, с подмяна или ремонт и какъв на дадената част. Как са цените, защото аз дочух за доста "майстори" дето земат пари и неправят нищо или спят до обед и работят до 15-16 часа, и за други при който ходих имах усещането че им дължа пари още с отиване доокато ме видят. Да не говорим за "майсторите" който неискат да се занимават с нашите астматици защото неразбират.

stivenj
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот stivenj » Вто 25 окт 2011 11:05

grishitu написа:Ако става дума за В.Т. дай име да поразпитаме малко да видим хората каков ще кажат за него. Какъв точно е бил твоя проблем и как се е решил, с подмяна или ремонт и какъв на дадената част. Как са цените, защото аз дочух за доста "майстори" дето земат пари и неправят нищо или спят до обед и работят до 15-16 часа, и за други при който ходих имах усещането че им дължа пари още с отиване доокато ме видят. Да не говорим за "майсторите" който неискат да се занимават с нашите астматици защото неразбират.

ААА знам го този ,Жорката е това ,ама той е велик в електрониките ,няма равен на себе си ,но нашите са прости помпи и нямат електроника ,не знам да ли се занимава с тях абе иди да видиш ,нищо няма да ти коства ,не взема много пари ,мой човек е ,но не съм ходил при него за ремонт на помпа,доло се намира преди моста за турската махала в дясно на паркинга е сервиза ,вечно има хора там ,дано се вредиш че се чака .

vekotop
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот vekotop » Вто 25 окт 2011 18:58

Готово!Проблема е решен.40 лв. ми взе.Тоя е гений.Прави всякакви помпи.Ходете там и ще сте доволни.Не правя реклама,казвам истината.Малко се чака защото е претрупан с работа,но....! :banana

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”