Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
K22
Автомобил: НИСАН Х ТРЕЙЛ
Двигател: 2200 Д 2005

Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот K22 » Вто 24 авг 2010 13:23

Сервиз за ремонт на ГНП в Ловеч, квартал Продимчец.
Николай-0887007282.
Най-известния в Плевен! Местни майстори свалят ГНП и на другия ден му я носят за ремонт.
Директно при него отиваш с колата и за 2-3 часа, ти я сваля, ремонтира ,настройва на стенд и монтира обратно.
Цена на услугата за АФН мотор,заедно с уплътнения и гарнитури 120-140лева

Потребителски аватар
Gigabyte
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот Gigabyte » Пон 30 авг 2010 12:25

Още един глас. В северозападна област се води ,че най-ги разбира помпите за дизелите :) За ГНП на 1.6TD 1V със смяна на уплътнения и настройка около 70-80лв излезе. Само преди да ходите звънете един ден предварително ,че се получават фалове като идеш направо :)

Потребителски аватар
microelement
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Контакти:

Мнениеот microelement » Сря 19 дек 2012 13:44

Човека е супер точен и коректен.Ходил съм при него с няколко мои коли и съм много доволен,но първо му звънете защото има доста работа и трябва да се уговорите.
Останах изненадан от оборудването му има последната серия на бош - стендове компютри всичко..а в сервиза е като в аптека :)

Потребителски аватар
martinesto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот martinesto » Съб 03 дек 2016 12:06

Здравейте, колеги !

Имате ли на представа, дали работи още този сервиз? Има сайт с номер и адрес, но не знам до колко са актуални. Казаха ми много позитивни мнения за този майстор. Колата ми пуши, като е загряла дори имам цяла тема "роман" в форума и бих искал да отида да я погледне. :th_up

pa4o_ivanov61
Автомобил: VW BORA
Двигател: AGR 98

Мнениеот pa4o_ivanov61 » Съб 03 дек 2016 17:02

Не съм чувал да е спрял да работи.колкото до телефоните не съм му ползвал услугите и не знам дали са актуални . пробвай.

Потребителски аватар
martinesto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот martinesto » Сря 25 яну 2017 12:25

Не съм доволен от работата на този сервиз !
Обясних им детайлно какъв ми е проблема, като оставих автомобила за една нощ с цел да изстине двигателят. Изрично им казах, няколко пъти кога се проявява зверското пушене и нека на сутринта да я запалят и оставят да работи поне 15 мин, за да установят от къде идва проблема.
На следващият ден ми звъннаха и отидох да си прибера колата, като се смаях колко бързо са я направили.....Да, ама НЕ..!
Сменили ми гарнитурата на капака на клапаните без причина, която нямаше никакъв теч и уж ми напаснали ъглите на помпата.
Направили ми 1 мин. клип на телефон като запалили колата как всичко било нормално.
Викам им искам да я запалим и оставим да работи по-дълго време, за да се уверя, че проблема е решен.....Колата пак си пушеше като Чавдар без никаква промяна.
Изкараха ми теория, че имала проблем с мотовилковия механизъм, нещо си биели ГЛУПОСТИ и това, не било в тяхната област, която е ГНП помпи/дюзи.
Направиха ми диагностика, всичко било добре...
Поискаха ми за настройката и смяна на здрава гарнитура 120 лв + 20 лв пътни= 140 лв на вятъра.
След два дни протече въпросната гарнитура и трябваше да я сменям на ново, защото са си оставили ръцете. Целият мотор беше омазан с масло от гарнитура на 2 дена...
Въз основа на срещите ми с "батакчии" майстори, четене в нашите и чуждестранни форуми и някой книги + VAGCOM-а който имам установих, че имам проблем с дюзите.
В момента имам още 1 теч, който не съм установил от къде е и се надявам да не е причинен от тях, защото го нямаше преди влизането в този сервиз.
Не знам по-какъв начин да изкажа, възмущението си от родните "ФАКири"на дизел системи и мизерните им изпълнения.
Моля, да бъда извинен за романа, който написах, но съм длъжен да предупредя и евентуално спестя някой лев на колегите от форума. Поздрави ! :th_up

Zinoto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Zinoto » Пет 18 авг 2017 0:56

От къде си колега, защо мислиш, че проблема е в дюзите? Ако имаш път към Търново се обади за една безплатна диагностика.

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”