Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
K22
Мнения: 1978
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 9:18
Автомобил: НИСАН Х ТРЕЙЛ
Двигател: 2200 Д 2005
Местоположение: Плевен

Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот K22 » Вто 24 авг 2010 13:23


Сервиз за ремонт на ГНП в Ловеч, квартал Продимчец.
Николай-0887007282.
Най-известния в Плевен! Местни майстори свалят ГНП и на другия ден му я носят за ремонт.
Директно при него отиваш с колата и за 2-3 часа, ти я сваля, ремонтира ,настройва на стенд и монтира обратно.
Цена на услугата за АФН мотор,заедно с уплътнения и гарнитури 120-140лева




Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот Gigabyte » Пон 30 авг 2010 12:25


Още един глас. В северозападна област се води ,че най-ги разбира помпите за дизелите :) За ГНП на 1.6TD 1V със смяна на уплътнения и настройка около 70-80лв излезе. Само преди да ходите звънете един ден предварително ,че се получават фалове като идеш направо :)


Потребителски аватар
microelement
Мнения: 730
Регистриран на: Сря 13 май 2009 10:57
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот microelement » Сря 19 дек 2012 13:44


Човека е супер точен и коректен.Ходил съм при него с няколко мои коли и съм много доволен,но първо му звънете защото има доста работа и трябва да се уговорите.
Останах изненадан от оборудването му има последната серия на бош - стендове компютри всичко..а в сервиза е като в аптека :)


Потребителски аватар
martinesto
Мнения: 221
Регистриран на: Вто 11 авг 2009 11:53
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот martinesto » Съб 03 дек 2016 12:06


Здравейте, колеги !

Имате ли на представа, дали работи още този сервиз? Има сайт с номер и адрес, но не знам до колко са актуални. Казаха ми много позитивни мнения за този майстор. Колата ми пуши, като е загряла дори имам цяла тема "роман" в форума и бих искал да отида да я погледне. :th_up


pa4o_ivanov61
Мнения: 442
Регистриран на: Сря 12 фев 2014 8:38
Автомобил: VW BORA
Двигател: AGR 98
Местоположение: Ловеч

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот pa4o_ivanov61 » Съб 03 дек 2016 17:02


Не съм чувал да е спрял да работи.колкото до телефоните не съм му ползвал услугите и не знам дали са актуални . пробвай.


Потребителски аватар
martinesto
Мнения: 221
Регистриран на: Вто 11 авг 2009 11:53
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот martinesto » Сря 25 яну 2017 12:25


Не съм доволен от работата на този сервиз !
Обясних им детайлно какъв ми е проблема, като оставих автомобила за една нощ с цел да изстине двигателят. Изрично им казах, няколко пъти кога се проявява зверското пушене и нека на сутринта да я запалят и оставят да работи поне 15 мин, за да установят от къде идва проблема.
На следващият ден ми звъннаха и отидох да си прибера колата, като се смаях колко бързо са я направили.....Да, ама НЕ..!
Сменили ми гарнитурата на капака на клапаните без причина, която нямаше никакъв теч и уж ми напаснали ъглите на помпата.
Направили ми 1 мин. клип на телефон като запалили колата как всичко било нормално.
Викам им искам да я запалим и оставим да работи по-дълго време, за да се уверя, че проблема е решен.....Колата пак си пушеше като Чавдар без никаква промяна.
Изкараха ми теория, че имала проблем с мотовилковия механизъм, нещо си биели ГЛУПОСТИ и това, не било в тяхната област, която е ГНП помпи/дюзи.
Направиха ми диагностика, всичко било добре...
Поискаха ми за настройката и смяна на здрава гарнитура 120 лв + 20 лв пътни= 140 лв на вятъра.
След два дни протече въпросната гарнитура и трябваше да я сменям на ново, защото са си оставили ръцете. Целият мотор беше омазан с масло от гарнитура на 2 дена...
Въз основа на срещите ми с "батакчии" майстори, четене в нашите и чуждестранни форуми и някой книги + VAGCOM-а който имам установих, че имам проблем с дюзите.
В момента имам още 1 теч, който не съм установил от къде е и се надявам да не е причинен от тях, защото го нямаше преди влизането в този сервиз.
Не знам по-какъв начин да изкажа, възмущението си от родните "ФАКири"на дизел системи и мизерните им изпълнения.
Моля, да бъда извинен за романа, който написах, но съм длъжен да предупредя и евентуално спестя някой лев на колегите от форума. Поздрави ! :th_up


Zinoto
Мнения: 1872
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот Zinoto » Пет 18 авг 2017 0:56


От къде си колега, защо мислиш, че проблема е в дюзите? Ако имаш път към Търново се обади за една безплатна диагностика.


Потребителски аватар
Пламен.Русков
Мнения: 6
Регистриран на: Пет 27 окт 2017 14:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз дизелови ГН помпи -Ловеч

Мнениеот Пламен.Русков » Сря 05 сеп 2018 14:12


Здравейте знае ли някой дали работи този сервиз и някакъв актуален телефонен номер да знае



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта