Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
policaqqq
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 07 апр 2008 0:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот policaqqq » Чет 30 сеп 2010 21:15


Историята ми е следната - имах проблем с моя голф дизел, като загрее и падат оборотите, губи се тягата и пр. Свалих си помпата и отидох в БОШ сервиза в ж.к. Младост на пазарчето. Обясних им за проблема си, и ги попитах дали от тази помпа става нещо, или да си купя нова. Те ми казаха че трябва да и сменят всички елементи,семеринги, пластинки, дифтунги и след това да я закачат на стента да покаже. Аз ги попитах не става ли преди тази операция да се провери, и отговора беше отрицателен. Както и да е. Обадиха ми се да си взема гнп-то и си я монтирах. Да ама не пали. Те ми намалили пропорцията на гориво до минимум. Обогатих малко сместа и запали. След като чух звука на мотора, той работеше на 500-600об/мин, след 1 мин работа, започна да работи на 1200-1300об/мин, и след 10мин работа пак паднаха на 600-700об/мин. Отидох отново при тях и им обясних, и те ми центроваха малко горивото и котвичката. Покарах още малко ама пак не беше добре- тяга никаква. Отново отидох при тях и почнаха да ми развиват теории как разпределителния ми вал не бил зацепн както трябва, как шайбата на коляновия вал сигурно била износена и т.н. :screwy Два месеца преди това си бях правил ремонт на мотора, и си помислих че като е загряла може и някой клапан да е или някой сегмент. Отворих мотора - всичко си беше на 6+. И като се прибирах от работа минах през газстанцита да заредя битова газ(тя ме спаси), но колата беше в работна температура и работеше отново на 600об/мин. Изгасих я, да си заредя ботилката и като си тръгвах - няма палене. От заредената току-що бутилка пуснах една струя газ да охлади помпата, и след охлаждането запали без проблем. Успокоих се, че мога да се прибера, и на прибиране, на 50м от вкъщи колата изгасна. Накрая излезе така, че им закарах развалена помпа, и те ми я върнаха още по-развалена(платих им да ми я доразвалят). Не съм първия с оплаквания от тях, и на дали последния. НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТЕЗИ МОШЕННИЦИ!!! death




Потребителски аватар
vw_golf_4_tdi
Мнения: 1647
Регистриран на: Чет 09 юли 2009 23:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna
Контакти:

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот vw_golf_4_tdi » Чет 30 сеп 2010 21:30


отиди при ifidik.


Потребителски аватар
batsasho1
Мнения: 152
Регистриран на: Пет 10 фев 2006 20:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот batsasho1 » Пет 01 окт 2010 21:18


Горивен филтър да си сменял скоро колега? Какъв ти е двигателя?


Потребителски аватар
policaqqq
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 07 апр 2008 0:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот policaqqq » Пон 11 окт 2010 20:37


не е от горивен филтър,, но с малко $ се пооправиха нещата - в момента с 5л-100км градско
мотора ми е сглобяван - блок 1.6, глава 1.9, турбо гарет Т2, итеркулер от.... и.н.


na$ko
Мнения: 12
Регистриран на: Съб 27 яну 2007 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот na$ko » Вто 08 мар 2011 22:21


Колега,като кажеш БОШ сервиз човек би си помислил,че наистина е нещо голямо,модерно като база,а то...една БАРАКА на пазара без никакви условия... +1 Не ходете там.


Потребителски аватар
policaqqq
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 07 апр 2008 0:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот policaqqq » Чет 10 мар 2011 17:17


То като отидох на друг сервиз по-голям, ми казаха че колата ми не е за тях. Общо взето не си ли правиш(да си даваш парите) само при един, не те приемат. Наскоро имах един случей, правих едно рено и като отидох в сервиза на Узунтонев, излезе и ми се направи на бог. Каза че колата ходила в най-долните сервизи и накрая като сме упряли до него, отказа да я види. Това немога да разбера- за какви се мислят.


Потребителски аватар
dragozow
Мнения: 920
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 8:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот dragozow » Чет 10 мар 2011 17:34


Тук може да видиш Бош сервизите в твоя град:
http://www.rbbg-partner.com/service/service.php


Потребителски аватар
policaqqq
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 07 апр 2008 0:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот policaqqq » Чет 10 мар 2011 20:43


Вече неискам на снимка да ги видя.Почти се научих сам да си правя колата.


Потребителски аватар
oska
Мнения: 177
Регистриран на: Пет 21 мар 2008 17:20
Автомобил: passat
Двигател: AHL
Местоположение: варна

Re: Мошенници ц БОШ сервиз Варна

Мнениеот oska » Сря 15 ное 2017 22:04


policaqqq написа:То като отидох на друг сервиз по-голям, ми казаха че колата ми не е за тях. Общо взето не си ли правиш(да си даваш парите) само при един, не те приемат. Наскоро имах един случей, правих едно рено и като отидох в сервиза на Узунтонев, излезе и ми се направи на бог. Каза че колата ходила в най-долните сервизи и накрая като сме упряли до него, отказа да я види. Това немога да разбера- за какви се мислят.

и аз съм крайно възмутен от тези хора,как си мислят че всички пасем трева.те искат да си веят онези си работи и да падат стотачки.никога не ходете в узунтонев-мотор консулт варна



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта