Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Ivo_Golf3_GT
Мнения: 109
Регистриран на: Пон 12 апр 2010 3:32
Автомобил: VW Golf 3 Syncro 1998 klimatronik
Двигател: VR6 2.9 ABV 190 PS
Местоположение: София
Контакти:

Re: Запитване относно ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Ivo_Golf3_GT » Съб 06 юни 2015 2:07


slaiko написа:и аз несъм доволен ит М комплект... а останах доволен от КРАФТ сложиха ми нова мека връзка даже ми дадаха година и половина гаранция и до сега нямам никакви проблеми


Лек коментар към мнението на колегата - много дебели цени ми казаха в Крафт на околовръстното,
когато отидох за смяна на гърне на Голф 3 1.8 моно и се отказах. Досега съм ходил 3-4 пъти общо
на Ем Комплект сервиз (големия) и винаги съм оставал доволен от ремонт или смяна на гърнета, а и
цените има са що-годе нормални.




Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Запитване относно ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот vucata » Съб 06 юни 2015 12:41


Има добър колега от форума, който се занимава с гърнета на бул. Европа.
http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=415325&p=4184329#p4184329
Останах много доволен от работата му по бившия ми Голф. :th_up


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕМ Комплект 33 - мнение

Мнениеот 0001 » Пет 26 юни 2015 7:37


Здравейте мои не-съществуващи приятели и врагове, критици и застъпници на Ем Комплект. Благодаря и на едните и на другите! В Дружба -2 се изгражда се и е пред пуск, ново КРАСИВО хале, с още 6 работни места и то именно в сервиза на Ем Комплект. Вероятно виждате, че на улица Димитъор Пешев няма къде да се спира и че от двете страни.! Пълно е с "недоволни клиенти", оставящи колите си за ремонт, ИМЕННО при нас. Вероятно защото при нас има САМО един плюс: тоалетните в сервиза са чисти и хигиенични. Като чета тук, друг плюс нямаме, но това едва ли е така! Съжалявам че има "пострадали" от нас, каквито несъмнено има. Извинявам се!Вече съм почти постоянно в автосервизите на фирмата в Дружба 2 пета част и съм готов да реагирам веднага, да се постарая да огранича щетите от грешките и тъпотиите ни, каквито със 100% има. Независимо от ситуацията и случая /независимо от това, дали сте прави или не-прави/, моля да бъда информиран в конкретните случаи. В повечето случаи сте прави и е излишно да твърдя обратното. Облекчаващото обстоятелство и факт е, че грешките ни, са много по малко от случаите, в които не бъркаме. Затова строим и пускаме нови сервизи, по красиви и хигиенични от сервизите на някои тези, които ни критикуват тук! Хигиената е важно нещо, дори в мисленето!
Здравейте мои не-съществуващи приятели и врагове, критици и застъпници на Ем Комплект Дружба 2 пета част. Не бих желал да се чувствувам неудобно, когато пиша тук. Не бих желал да бъда посрещан вражески и враждебно тук, както често се случва. Нямаме какво да делим. Има грешки, има и прошка, когато грешките бъдат поправени. Нима сте "безгрешни" и не сте имали повод, да се засрамите от себе си??? И с нас е така! Знайте, че имам възможност, да поправя "нашите" грешки? Грешките които оправям или ще оправя не винаги са мои. Не съм анонимен: ето телефона ми 0888710202. Извинете за неудобството, което изживявате,понякога незаслужено и непредизвикано! Едва ли щяхте ли да пишете тук така, ако проблеми не съществуват??? Извинявам се от мое име, но знайте, че не винаги мога да отговарям за поведението на хората ни. Понякога и аз, правя тъпотии, за които съжалявам после.. хе хе хе Живеем в България и между българи, което само по себе си е негативна диагноза! Никой не ме е питал, дали искам да живея тук сред хората като нас, но живея!
Та отново, изгражда се НОВО ТЯЛО с още 6 работни места в Дружба - пета част, което срува стотици хиляди левове, внесени от ВАС, нашите многобройни и доволни клиенти! Живея с радост и желание да бъда полезен на околните!Благодаря ви, че си оставяте парите именно при нас! Това ме прави длъжен към ВАС - доволните и недоволни клиенти: нашите инвеститори и съдружници! На Ваше разположение съм!
https://www.youtube.com/watch?v=Y_rdVplci3Q


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕМ Комплект 33 - мнение

Мнениеот Vlad777 » Пет 26 юни 2015 7:48


Определено цитираната в мнението реклама в youtube е проява на доста лош вкус :thumb_down Толкова ли нямаше с какво друго да се за(под)играете? :thumb_down :thumb_down


Потребителски аватар
Mustang GT-R
Мнения: 462
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕМ Комплект 33 - мнение

Мнениеот Mustang GT-R » Пет 26 юни 2015 10:53


:screwy Тоя е абсолютно луд. :11


coolest
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 07 авг 2015 14:21
Автомобил:
Двигател:

Ем Комплект 33 на Павлово- Никога повече

Мнениеот coolest » Пет 07 авг 2015 15:29


От години ползвам този сервиз със 3 коли и все си затварях очите при някакви проблеми.
Но аз бях дотук.
Единия от проблемите преди време беше че имах повреда в машинката за ел. стъкла и си занесох колата при тях. Обадиха ми се че ще я занесат за пренавиване и аз се съгласих като си помислих че щом ще работи няма проблем. Когато си взех колата се оказа че цената за пренавиването е реално повече от цената на нова. В Евро 07 я предлагат за 90 лв. А на мен ремонтирана 96 лв. + ремонт =126лв. Не останах никак доволен защото ми го казах постфактум а не предварително както бях попитал, защото иначе щях да се откажа от тази услуга.
След време забелязах че колата нещо прегрява и губи мощност а датчика показва нормално температура. Занесох я да я погледнат и след няколко часа ме увериха че всичко е наред и няма проблеми за което заплатих 30 лв. Известно време след това двигателя прегря и трябваше да се ремонтира, което щеше да ми излезе доста солено и я продадох за части.
Взех си друга кола и отидох пак при тях за смяна на (масла, филтри, ремъци и ролки).
Сменени бяха освен изброените по горе ( антифриз и водна помпа за които не бях питал). А за профилактика на климатик и допълване на 200г. газ ми взеха 75 лв. което е повече от нормално.
Предупредих че искам преди да започнат да работят да ми кажат цена, и казах че преди съм имал проблеми и не искам да се повтарят.
Не знам как бяха решили да сменят всичко по тази кола без да ме питат дали искам и дали имам възможност да го платя. Цената която ми казаха преди да започнат беше 705 лв. а когато ми се обадиха да я взема 796 лв. попитах от къде идва разликата и отговорът беше че това е от климатика защото не се знаело колко газ трябва да се допълни. След спор по телефона приемчика каза че ще ми направи отстъпка и цената ще е 768 лв. за което трябва да съм благодарен.
Вчера си занесох колата че не ми светеше десния мигач, и за монтаж на CD player.
След като обясних два пъти на приемчика (Димитър) какво трябва да се прави, а след това ми се обади още веднъж по телефона и му казах за трети път.
При вземането на колата си платих за ел. услуги 76 лв. и монтажът на CD player не беше направен.
Приемчика просто беше забравил, и понеже нямат преходен кабел ме попита да изчакам докато докарат от някъде и да ми го монтират. Ядосах се понеже колата беше при тях цял ден и нямам време за губене поисках книгата за оплаквания. Обиколих целия сервиз и на касата ми дадоха само някаква анкета но не и книга за оплаквания. Приемчика ми каза че нямата такава книга за оплаквания въпреки че са длъжни да имат по закон а глобата е 500 лв.


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Ем Комплект Павлово, с нова сграда и нови 6 работни места

Мнениеот 0001 » Съб 19 дек 2015 8:09


Здравейте, наши уважавани приятели и не-приятели от форума.
Бех желал да ви информирам, че вече функционират част от новите 6 работни места, към разширението на автосервиза на Ем комплект Павлово.
Входа към тези работни честа е от улица Пелистър - улица успоредна на Преки път, на която е старата част на автосервиза.
С новото разширение, работните места в автосервиза на Ем Комплект стават над 20.
Вече функционира още един пункт за реглаж преден и заден мост, смяна на гуми и джанти, за тежък ремонт на двигатели и скорости.
Новата сграда, макар все още незавършена докрай, блести с естетика и красота и радва очите, моите и на нашите добри и доволни клиенти. :icon_lol
Работните места за смяна на ауспуси, остават в старата сграда, а приемчикът за ауспуси отговаря на тел 0889966997.
В момента ауспусите са в промоция и при онлайн поръчка, цената е с корекция с 30 %.
Забравил съм да спомена тук, че и автосервиза на Ем Комплект Дружба се разшири с нова сграда, с нови 6 работни места.
Клиенти, приятели и не-приятели от форума, за мен е удоволствие да напомня за себе си и за нашите чисти и красиви автосервизи.
Благодаря за вниманието ВИ!
СЕРВИЗ ПАВЛОВО НОЩЕМ.jpg
Прикачени файлове
сервиз–дружба–3–вход.jpg


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ем Комплект Павлово, с нова сграда и нови 6 работни места

Мнениеот 0001 » Чет 31 дек 2015 5:16


С пожелания за приятно прекарване на празника!
Ако на някой се наложи, работим и днес 31.12.2105 година, до 17 часа.
Работим от 02.01.2016 година.
Внимавайте, ако ходите към Павлово, да не попаднете в малкия автосервиз, който няма нищо общо с Ем Комплект, освен че използува това име и лъже част от неинформираните клиенти.
С пожелания за приятно прекарване на празника!
СЕРВИЗ ПАВЛОВО НОЩЕМ.jpg
СЕРВИЗЛЮЛИН1.jpg
сервиз–дружба–3–вход.jpg


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Чет 18 фев 2016 13:00


Силно и малко ехидничко се извинявам на пишещите тук, някои от които никога или въобще не са влизали в нашите сервизи.
Важното е да имаш мнение и да осереш с него някого, в случая нас. хе хе хе ех
Като погледна дори на снимка, някои от "клубните севризи" на форума, ме е гнус, но мисля това, без да го казвам.
Един от тях, няма тоалетна, а гаден и гнусен клозет. Това не го казвам и в момента, така че това, което четете не е истина, а само воъбражение и илюзия.
За съжаление живеем в България и сред българи /повечето мърсоци/, което е утежняващ и леко ужасен факт, засягащ цялата държава, общество и няма как и нашата фирма.
Знаете , че съм ваш фен, който не е анонимен и който може , даже е "призван от Бога" да се намесва в подобни не-божествени ситуации.
Ех драги колеги,подсещам, че телефона ми го има не само тук: 0888710202.
Отново пиша, че живеем в България, между българи и никой не е застрахован от български идиотщини.
Всеки от нас се е насирал и осирал, но когато това касае Ем Комплект е и моя работа.
Когато се зачета в написаното по наш адрес, често стигам до вярни факти и до откровени, даже тъпички лъжи!
Ако искате да бъда полезен и да се погрижа за нечии накърнени интереси или преживяни негативни случаи, каквито вероятно има, моля звъннете ми.
Проблеми има навсякъде!
Проблеми има и при нас.
Огледайте се наоколо и вижте, че българите се стопяват и народа обеднява, изпростява, оглупява, озлобява се и ... както ще видите от първия клип.
Проблемите не са само при нас, но при всеки! Няма някой, който да не се е сблъскал с проблеми и който да не е генерирал проблеми.
За да бъда по- ефективен и за да не минавам само с извинение, МОЛЯ ЗВЪНЕТЕ МИ.
Църквата на българите е пълна с педали и измамници, но това не е важно, нали?!
На фона на църковната измама, грешките и пропуските в "храмовете" на Ем Комплект, са детска игричка!
Отново се извинявам на потърпевшите тук, каквито несъмнено има.
Моля знайте! Аз също съм ваш фен и с радост се занимавам с рекламации и наши пропуски, както и с всичките глупости и тъпотии, които се пишат по наш адрес.
Пешете ми или ми звъннете! През нашите автосервизи всеки ден минават минимум 100-130 автомобила, нещо което не можете да разберете и приемете.
Ако тези коли минат през онзи фирмен сервиз, който е с "клозет".... ще бъде голяма мръсотия и опашка.
Та всеки от нас, дори и тези с претенциите и коментарите тук, сме се осирали.
При нас поне има чисти и отоплени тоалетни и някой, който с желание се занимава с почистването на осиранията и рекламациите.
Не на клозетите! Нали?
https://www.youtube.com/watch?v=GRy7_olyXhA
https://www.youtube.com/watch?v=Y_rdVplci3Q


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 18 фев 2016 14:15


Тази откачалка няма ли кой да я банне?
Дядка, от 15 години ти чета изцепките, лично те изхвърлих от друг автомобилен форум, но явно няма надежда- само се влошаваш.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот vucata » Чет 18 фев 2016 14:27


Ми ремонтирайте колите на клиентите в кенефа Ви бе 0001 ! Има осрали се да, ама вие направо си ги и ядете гомната!!! НАГЛИ и БЕЗОЧЛИВИ сте всичките там, неграмотници и безхаберници тотални. Съсипали сте едно Горубляне с коли!!!


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот инжектопляктор » Чет 18 фев 2016 14:43


Внимавайте с майсторите по принцип. Докато си намеря качествен майстор, един пенсионер, много ядове брах и аз. Ама кво като е пенсионер, освен че малко мудно работи, много добре си работи и съм доволен.


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Чет 18 фев 2016 20:48


Като ваш фен, ви чета с внимание интерес и разбиране. Кото по-възрастен, съм обичлив и закачлив..хе хе хе Няма нужда колега vucata да ремонтираме колите си / и тези на клиентите/ , в колзета. Това се случва , за някои от клубните сервизи хе хе хе Имам снимка на клозета, на такъв сервиз, за който пиша, но не споменавам името му. Ми то даже не е сервиз-тоалетна, а кенеф /с извинение/, в който работят същества с огромно самочувствие и претенции. Мога да пусна дори касов бон от този сервиз, но не е хубаво и колегиално, да злепоставям колегите от сервиза, пардон - кенефа.
Нядавам се, сте прочели извинението и апела ми, да бъда в течение на проблемите, някои от които са истински и верни, а други- откровени лъжи.
С удоволствие ще се намеся и ще реша проблема, както ми се е случвало и досега.
Никога и никъде не твърдя, че сме перфектни, че нямаме пропуски и трески за дялане.
Съвсем скоро изхвърча едно момче от сервиза в Дружба именно за втора рекламация на една и съща кола VW Golf III.
Съжалявам за момчето, беше младо и симпатично.
Сега вероятно е почнал работа в няко от тези сервизи, с мръсните кенефи, дето даже няма тоалетна хартия.
Иво! Не си прав! Няма да публикувам всички неща, които излизат в нета, когато набереш името си.
Като по-възрастен съм закачлив и обичлив. Няма да ти се подигравам много...хе хе хе хе хе
инжектопляктор! Радвам се, че сте успял и сте намерил майстор! Когато майсторът ви не може да свърши и реши някои от мноооооого широките и различни проблеми, обадете ме се! Ще се радвам да ти бъда полезен и да ви покажа и докажа, че фирма с 50 монтьори е повече от един майстор.
Моите уважения към човека, за който пишете. Уважавам и вас, защото ми пишете да внимавам, когато внимавам, но явно недостатъчно.
Питам ви- как мога да внимавам, когато постоянно решавам проблеми, които не са мои, а следствие от "българкси бацил", който не е "бацилус булгарикус", а енщо различно????
Като ваш фен, ви чета с внимание интерес и разбиране.
На линия съм, за решаване на възникнали проблеми от нашата /кофти /дейност и за разлика от останалите пишещи по наш адрес, оставям телефона си - 0888710202.
Драги колеги.
За ралика от моите лични приятели и неприятели, даже отявлени врагове, не съм ви враг.
Чета с внимание всичко написано и съм достатъчно възпитан, да не се гарвя с някои "колеги" и то персонално,които нямат пари за тоалетна хартия или за прилични тоалетни.
Аз ви обичам и надявам се, това да личи.
Вие сте нашия бизнес и ще се радвам, този бизнес да е ползен и приятен за двете страни, както е в приятния секс.
Бизнесът за мен е нещо повече от секс.
Благодаря за вниманието и разбирането ви.
Поздрави от мен с уважение, с малко надменна ехидност, защото съм от тези земи, прочули се по цял свят, със завистта, кражбите, неграмотността и неспособността си.
http://www.tuning.bg/members/members/view/id/1258
viewtopic.php?t=435700
https://www.youtube.com/watch?v=O-mEWdpYjpg


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19111
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот stefan4o » Чет 18 фев 2016 21:20


Зависи от коя страна на секса си... от такованата или от таковащата :)
Броят на монтьорите не е правопропорционален на качеството и знанията на всеки от тях или всички взети заедно.


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот инжектопляктор » Чет 18 фев 2016 21:57


0001 написа:инжектопляктор! Радвам се, че сте успял и сте намерил майстор! Когато майсторът ви не може да свърши и реши някои от мноооооого широките и различни проблеми, обадете ме се! Ще се радвам да ти бъда полезен и да ви покажа и докажа, че фирма с 50 монтьори е повече от един майстор.

На мен ми стига 1 майстор. Такива като вашите фирми с 50 "майстора" съм ги обиколил. Отивам да ми правят спирачките, след 1 месец на техническият преглед пак ми казват - "Ти отзад спирачки нямаш като хората". Е, не мерси. Предпочитам един доверен, отколкото 10 неизвестни да минат и да се изсерат по колата, а после с предният да си измият ръцете. Защото по тоя начин бракувах вече една кола.
Още нещо - аз не отивам при майстор, за да сера, а за да ми ремонтира колата. :no Грам не ми дреме в кой гараж или вдън гори тилилейски ги прави, ако ги прави качествено. И между другото, уча се. За неща като смяна на стартер, парнота, стъкълца няма да ме хванете като шаран.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта