Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Чет 18 фев 2016 22:09


stefan4o ако питате мен, сме прецакани не зависимо от коя страна на пишката сме!
Всеки който се е докоснал до тоягата, е прецакан и мога да посоча милиарди примери за това.
Няма смисъл.
Демонстрирам за пореден път, че мисля и се вълнувам от написаните неграмотни тъпотии, но някои от тях имат основание и това е жалко за нас.
Тъпо е , да се извинявам ча нечии грешки, но го правя.
Тъпо е, тези, които са "пострадали" , вместо да се обърнат към мен и нас, да хвърлят лайна по нас, когато всеки написан пост, е доказателство за нивото на интелект на пишещият го.
Пишеш и си прав: "Броят на монтьорите не е правопропорционален на качеството и знанията на всеки от тях или всички взети заедно."
Отново ще напиша, че през нашите сервизи минават 100-130 коли средно дневно, което е абсурдно, за който и да е клубен автосервиз и гараж , нямащ поне 100 хиляди лева в инструменти, обзавеждане и пособия.
Имаме много добри монтьори, които обаче, са малко, както и съвестните и годни хора и професионалисти във тази страна.
Имаме 50 монтьора, които са 50 подбрани, тренирани и с възможности, а не 2 ма или трима, които имат самочувствие и вероятно способности, но за един тип автомобили, а не за 20 марки и 2000 модификации.
Само ако изброя една малка част от всекидневните технически решения и задачи в нашите сервизи.....
Например 20-30 продавача и над 30 шофьора, които сноват всеки ден и час стотици часове и километри, производство на ауспуси и т.н, ....
Това е невъзможно и немислимо за един определен "клубен сервиз" в който няма даже един подемник! хе хе хе хе хе
Нима 20 години работа не стигнаха, за да си купиш и монтираш поне един подемник? хе хе хе
Нека поне един от тези, да се похвали с близки до нашите постижения...въобще не пиша за "успехи"
Тези и такива хора, са нашите "критикари", не че няма за какво да бъдем критикувани.
Боже опази, да пиша подобно нещо!
За съжаление има за какво да бъдем критикувани и това е полезно за нас, за мен.
stefan4o ако питате мен, сме прецакани не зависимо от коя страна на пишката сме!
Съжалявам че някои от изнесените слабости са верни /дори срамни/ и истински и ще ги реша, както много пъти досега.
Някои от нещата , които се пишат за нас, са украсени и хиперболизирани.
Някои от нещата обаче, са откровена "българска лъжа и следа", водеща до хора блестящи с анонимността си, неспособността си, завистта си и то от много години.
Не мога да избирам ,приемам като едните, така и другите, но не пропускам да бъда ехиден и без да бъда анонимно подъл, без да ги мразя така, както те- нас.
Фен съм ви, независимо от тъпотиите и лъжите!
Някой си иво, ме бил изхвърлил от някой си форум...хе хе хе
Тъпотия! Няма що! хе хе хе хе
Голям успех, нали? хе хе хе хе
Спестил ми е време и енергия, да пиша тъпотии, както сега например!
През това спестено време, нещата са такива каквито са.
Някои нямат тоалетна хартия и чисти тоалетни, а други.... имаме чистачки, които по няколко пъти на ден, чистят тоалетните на клиентите ни.
Ем Комплект е машина със сервизи с 50 монтьрои, сервизи за милиони, платени не от недоволни, а от доволни клиенти.
Фен съм ви, независимо от тъпотиите и лъжите, на които са свидетели и наши клиенти, със стикери на този клуб, по задните стъкла на колите си.
Винаги когато видя подобен стикер и надпис, заставам мирно и внимателно изучавам и пробвам "клиента"...хе хе хе
Подобни надписи и стикери няма по много скъпите и луксозните коли, които често са наши клиенти.
Споделям това като впечатление.
До тук съм!
Приятна вечер на всички, загубили времето си, да четат глупости.
Телефонът ми е известен, за разлика от телефоните на тези, които пишат по наш адрес.
На линия съм и с удоволствие ще решавам проблемите, които понякога възникват от нашата работа.
Извинавам се за това! https://www.youtube.com/watch?v=eaV-CchF-Rc

Последна промяна от 0001 на Пет 19 фев 2016 0:03, променено общо 1 път.




0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Чет 18 фев 2016 22:20


инжектопляктор, виждам и чета, че си от Бургас! хе хе хе хе хе
Радвам се за това!
Ние нямаме сервизи в Бургас или Поморие и не зная защо въобще пишеш по наш адрес? хе хе хе хе хе
Дали не те познавам, от едно мижаво сервизче в Поморие???? хе хе хе хе
В Бургас и страната, няма фирма с автосервизи и 50 монтьора, така че не лъжи повече!
Имаме ГТП в София, но в Бургас и Поморие, нямаме.
Ейййй хе хе хе хе хе хе
А стига бе "инжектопляктор /да ти имам ника/!
Благодаря за тъпотиите, в които има граматичести грешки, но не пиши, че от Бургас идваш до София да си правиш колата. хе хе хе
Отново загубено време!
Нищо, поне мога да ти се присмея ехидно! хе хе хе
Хей! Здравей! Четете ли? Много често именно такива същества, определят вашето поведение и мнение за нас.
Жалко, че им вярвате!
Цитирам те: "Телефон 087-65-48-421. Колата се намира в община Поморие, обл.Бургас. Моля да не ми се обаждат хора, които само дават зор или правят пазарлъци за стойност много под разумната на дадената част. Без това следващите изброени неща, както и много не изброени ще се продават на безценица. Съгласен съм на разумен коментар и отстъпка при покупка на повече от едно нещо. Ако имате интерес - пишете ЛС. Или звъните. По-добре ЛС, не винаги съм наличен или е удобно. Някои от нещата може да изискват някакво време за сваляне. Изпращам в рамките на няколко дни!
Фарове - 30лв двата. В единият е влизала влага. Да не се лъжем. - ПРОДАДЕНИ"
Вижте го! Той ви злепоставя! Инжектопляктор и почти толкова умен, какво да го правиш...хе хе хе хе
viewtopic.php?t=451239


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4611
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот hvp800 » Чет 18 фев 2016 22:36


Със клозети към успехи :no
Странен усет за бизнес имаш ( дали заради модерния кенеф) . Какъв го играеш в този сервиз незнам (и няма да питам ) но тактиката, че няма лоша реклама едва ли ще ти помогне много. Ако незнаеш как се реагира на недоволни клиенти ( такива винаги ще има ) прочети още малко от форумите и може и да научиш нещо. Даже бих те посъветвал да това да ти е страничното занимание докато си вършиш работата в модерния нужник.
И да не помислиш, че се заяждам нещо- просто съм достатъчно добър и го правя за твое добро


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот инжектопляктор » Чет 18 фев 2016 22:39


0001 написа:...Дали не те познавам, от едно мижаво сервизче в Поморие???? хе хе хе хе
...Четете ли? Много често именно такива същества, определят вашето поведение и мнение за нас.Жалко, че им вярвате!

Не знам за какъв сервиз говориш. Коли не правя. Ремонтирам компютри. :gruebel Другото, което не знам е - Как по-точно злепоставям форума? Продавам си частите от колата, при това много евтино. И хората са доволни. Явно ти не си доволен, че съм откровен и честен. Да ти пратя освен няколко отзива, да разбереш, че хората оценяват тоя факт или? Нямаше да се заяждам с теб, но си личи колко сте честни по коментарите на другите потребители. Аз поне съм честен, а не като вас - да оставям хората без спирачки или да сменям грешните части по колата. :no
Присмей се ехидно. Давай. Боли ме оная работа. Защото има хора, които оценяват честността и се радват, че са получили това, което им е обещано. Верно, не съм си правил труда да ги чистя частите, но реалното им състояние е описано до последният смислен детайл.
Дерзай. И после се чуди защо ви плюят във форума, а мен ме поздравяват за честността. :mhihi
Пък за граматичните грешки. Гледам Вие имате не само такива, ми и правописни. И нещо писането ми мяза на стил "Шизофрения" Наблизо...е, не чак толкова..В Раднево...Казват, че има добри специалисти. :icon_lol
И още нещо...Като имате модерен кенеф, вземете почнете да продавате химически тоалетни. Видя се, че в ремонтирането на коли не ви бива. :no И стига се учете по колите на хората. :twisted


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот Vlad777 » Чет 18 фев 2016 23:14


Странно как се намесват клубните сервизи в темата и по-точно какво представляват тоалетните там. Доста жалко е да говориш за тоалетна при положение, че клиентите това не ги интересува, а ги вълнува съвсем друг аспект на услугата.

Дори аз зная един клубен сервиз, в който дори изобщо няма тоалетна, нито кенеф, нито клозет (щом има разлика). И въпреки това хората, които го посещават са изключително доволни и го препоръчват на всичките си познати.

След това лирично отклонение, правя едно предупреждение, да не се намесват в текущата тема клубните сервизи. "Клубен сервиз" не означава, че е сервиз, който се управлява от клуба, а че хората тук са го изпитали многократно и си е извоювал тази "титла" благодарение на многото доволни клиенти. Моля престанете да мажете лайната от вашите велики тоалетни в нашия форум, защото мирише. icon_idea


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Пет 19 фев 2016 1:53


Вече го писах, но в друга тема:
0001 е патентованият ник на г-н Любомир Мулетаров, но не изключвам от негово име да пише и подставено лице при нужда.
Не се познаваме лично, но сме се разминавали неколкократно в най-стария му офис до бул. "Димитър Петков" и "Сливница".
Благодарение на "майстори", като неговите с двама стари мои познати отдавна не си говорим защото бях обвинен несправедливо, че съм пробутал некачествени части. Единият ми "приятел" стигна дотам да звъни нощем и да ме плаши, но се намериха свестни колеги, които му обясниха колко дълбоко е бил заблуден. След подобно изпускане на нервите е ясно, че повече не контактувам с такъв човек независимо, че е бил подведен от трети лица. :no


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот vucata » Пет 19 фев 2016 9:30


Тоя е толкова тъп и загубен в небитието, че вече не знае къде се намира и за какво пише от името на сервиз РЕКЛАМА НА КЕНЕФ ЕМ КОМПЛЕКТ! Нещо май го гложди, че vag са им трудна марка, макар и останалите марки още да ги учат.... Продавайте наистина тоалетни, може да Ви потръгне! Ааа забравих...похвално е, че разполагате с инструмент за 100к хахахахахахаххахахахахахаххаххахааххахахахахаха. Във форума има поне два сервиза с оборудване и квалифициран персонал за толкова пари, за разлика от вашите киртаци, работещи за 550 лева на месец!


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот vucata » Пет 19 фев 2016 9:40


И да ще Ви храня докато сте още в бранша. Нищо не става от Вас! 75лева за мека връзка и уж нови тампони и неква скапана заварка.... Накрая трябваше да ходя в друг сервиз на бул. Сливница има го в сервизи във форума, кадърно момче, отзивчиво, свърши си работата за 15 минути да Ви оправи бакията усрана... Нито заварките Ви бяха като хората, да не говорим колко криво и усрано бяха направени, като макарон ми беше генерацията! И как да се върна пак при Вас бе? Усраняци! Човека ми взе 25 лева като разбра, че съм от форума. Трябваше да Ви реже усраните заварки и да прави нови, за да се изправи генерацията и пред последното гърне да не излиза от тампоните. Некадърници такива на един прост голф 3 две заварки не можете да направите, иначе ми се хвалиш с 50 членен персонал....опази боже персонал като твоя! Лятото даже с изпърдяна мека връзка Ви подминах като крайпътен нужник и си отидох пак при него, щото съм доволен, не щото има тоалетна!

Последна промяна от vucata на Пет 19 фев 2016 9:42, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19111
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот stefan4o » Пет 19 фев 2016 9:41


Господин 0001
похвално е, че давате хляб и работа на над 50 служители, похвално е, че имате изградена база и оборудване на високо ниво. Само че с толкова много персонал ако сте Вие единствен, който отговаря за качеството на извършените ремонти - то това е направо жалко. Човешко е да се греши, никой не е идеален, но помислете върху това всеки един клиент да излиза доволен от сервиза Ви. Вероятно това би коствало малко повече финанси/време, но пък ще изчисти името Ви, ако държите на него разбира се. Не зная кои форумни сервизи визирате, че нямали тоалетни, а кЛозети (така се пише, а не кОлзет), но по отзивите за тях си личи, че хората си вършат работата със старание и професионализъм - и от тях имате какво да научите, нищо, че някои нямат оборудване за 100 бона. Ако не можете или не знаете как да контролирате 50 кадъра, то Вие не сте за тази професия, намерете си друго амплоа.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот vucata » Пет 19 фев 2016 9:43


Явно се е насочил към амплоа Видима, Рока....


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Пет 19 фев 2016 20:00


Здравейте драги наши и мои фенове, на които съм заклет фен.
Радвам се, че ни знаете, даже знаете и имате мнение за мен и това е блестящ успех.
За мен това е достатъчно /даже предостатъчно/ и ви благодаря.
Всеки пише това, което може, като глупавите, пишем най-често /или само/ глупости, защото сме глуповати, по произход, националност и генетика.
Извинявам се за моята глупост /да влизам, чета и да пиша тук/.... но съдбата ми е такава- национално и генетично глупава, отредила ми място сред вас, моите фенове, на които съм фен.
Съдба!
Поне имам благодарност...хе хе хе хе
За сервизите, няма да пиша сега...хе хе хе хе
И понеже съм възрастен, закачлив и ви обичам, ви пожелавам живот,здраве и щастие.
Ако бяхте щастливи, нямаше да ви пожелавам щастие!
За какво му е щастие на щастливия?
Дори да не разберете намека, дори да не разберете въобще какво и защо ви пиша така, няма значение.
Не е важно дали ме разбирате и вашето отношение към мен и нас!
Важно е моето отношение към вас.
А то е перфектно и възпитано, приятелско, професионално отношение, въпреки простотиите, на които сте автори, защото това можете и това пишете.
Който както може, така пише и така живее.
Само да прочета две изречения написани от "някой никой" и веднага мога да ви кажа мноооого неща за него.
Не е важно, дали вие ме уважавате и почитате, но аз ви уважавам и почитам, дори след като прочета написаното от вас, блестящо с вашите безгранични усилия и възможности, с обратна и сбъркана посока...
Благодарен съм ви, но благодарността ми е малко ехидна ....хе хе хе хе и от сърце.
Бъдете живи, здрави и щастливи, до следващия път, когато ще направя "великия" ви форум отново интересен.
https://plus.google.com/112027294720706 ... b22GKcWRx5


Потребителски аватар
agumba
Мнения: 826
Регистриран на: Пон 07 мар 2011 20:34
Автомобил: Honda Civic 7ма генерация
Двигател: 1600 VTEC 110 hp
Местоположение: Ст.Загора

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот agumba » Пет 19 фев 2016 20:44


Тоя, от коя психиатрия го изтърваха?


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕпрофесионално отношение в ЕМ Комплект 33 Павлово

Мнениеот 0001 » Пет 19 фев 2016 21:13


agumba хе хе хе хе
Причиняваш ми гъдел...хе хе хе хе
Вярно си мнооого бос, както сам признаваш:
viewtopic.php?t=392721
Агумба, приятелю наш неграмотен, идва ми да възпея неграмотността и незнанието ти!
Ти си истински "българин", каращ и злепоставящ марката кола, която караш...хе хе хе хе
То бива, бива ама чак пък толкова...хе хе хе хе
viewtopic.php?f=11&p=3963716

Я покажи нещо за себе си, от което няма да се срамуваш?? хе хе хе хе
Има ли нещо, което да не се срамуваш да покажеш измислено и създадено от теб?
Животът е очакване, най-често без резултати.... просто очакване!


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Няколко добри думи за "ЕМ Комплект" (ауспуси)

Мнениеот Iavor » Пон 22 фев 2016 12:11


Здравейте!
Не помня, дали съм писал мнение по тази тема, а вече няколко пъти съм ползвал услугите им, за ауспуси. Преди това, съм си патил доста от сервизи, тип: "гараж пълен с араби".
В тази връзка - преди около година и половина, от сервиза на "ЕМ Комплект" в Люлин, ме отказаха, поради отношението (трябваше да чакам повече от 10 минути, преди да дойде т.нар. приемчик, и да ми каже, че не знае, кога ще може да ме приемат, да паркирам някъде на булеварда, и т.н.). За разлика от сервиза на околовръстното, откъдето досега винаги съм оставал доволен - и за Пасата, и за Клиото.
В Нет-а преобладават отрицателните мнения. Явно, наистина, е вярна приказката, че един доволен клиент, приема за нормално удовлетворението си, и не разгласява за това, докато недоволният такъв, осведомява възможно най-широк кръг за своето неудовлетворение. Затова се почувствах длъжен да споделя добрите си впечатления :icon_lol .

Онзи ден (20.02.2016 г.), ги посетих, с Клиото на жената. Останах извънредно доволен! Бях на 8-ми канал, ако това има значение за някой :mhihi . Мисля, че Данчо се казваше майсторът.
Подмяната на резонаторното гърне отне около 10-15 минути. Чак не можах да си довърша разговора с човека, който насочва потенциалните клиенти, към сервиза.
Останах много доволен. За пореден път. С Пасата също ще ги посещавам!
Дано не съм ви отегчил, но основната ми идея е, че винаги има плюсове и минуси (във всяко нещо). Просто трябва да се намери правилния баланс и компромис. Аз, поне, съм доволен от сервиза на околовръстното.
Hough!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Vlad777 » Сря 18 май 2016 10:33


Края на месец юли 2014 г. смених мека връзка на аудито в сервиза на ЕМ Комплект на Околовръстен път - Павлово. Двойна е и специфична и струва ~150 лв.

След по-малко от 2 години (началото на май 2016) колата отиде отново там за смяна на изпускателен колектор, който беше спукан и бях доста неприятно изненадан, че меката връзка е за смяна отново - пак 150 лв отгоре.

Оригиналната мека връзка издържа 18 години и щеше и повече да издържи ако не беше изпуснал тампон на двигателя, заради който механичното усилие при разклащане на двигателя отиваше върху нея меката връзка. Но преди да се сложи новата мека връзка тампоните на двигателя бяха подменени и вече такъв проблем няма.

За съжаление по време на ремонта аз бях в Австрия и комуникацията е била с брат ми, а аз бях поставен пред свършен факт и нямаше как да реагирам. :mad

Като цяло нямам забележки към Найден, който е направил ремонта, а към сервиза, че работи с явно некачествени и скъпи части и не пожела да уважи срокът за рекламация, който е дефиниран по закон: 2 години, с извинението, че гаранцията е 1 година :thumb_down

:arrow Ето малко да се образоват



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта