Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Volkswangel
Мнения: 610
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Volkswangel » Сря 18 май 2016 14:18


Чета, чета тоя роман и си викам, а бе трябва да съм много тъп да не мога да разбера какъв точно му е проблема на агент 0001 дето хихика на всяко изречение.
И понеже, агент 0001, гледам на нещата по най-примитивния начин, все си мисля, че вместо сълзливите ви постове се вземете в ръце и накарате клиентите си да се върнат отново при вас.




Потребителски аватар
elitsa.ventseslavova
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 13 авг 2016 12:57
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот elitsa.ventseslavova » Съб 13 авг 2016 13:03


Хора, просто не ходете там. Преди няколко месеца отидохме да сменяме патрони, защото си затрихме ключа на колата. Прибираме се , приятелят ми гледа ключа и му се стори, че много прилича на стария. Пробва да отключи с предишния и видя, че въобще не е същият. Върна се в сервиза и му казали, че били объркали ключа. Върнаха му оригиналния , който сам по себе си изглеждаше пилен. Решихме, че си внушаваме. Половин месец по-късно един ден просто не успяхме да отключим от шофьорската врата и решихме, че нещо се е прецакало. Днес приятелят ми ходи при друг ключар, оказа се, че някой се е опитвал да я разбива (ест не казвам, че са те) , приятелят ми попитал ключаря дали наистина са пренареждани патроните и му обяснил, че сме я карали да ги пренаредят, онзи казал твърдо не, нищо не е бутано. Честито на всички. Не че след 2 месеца можем нещо да докажем, но просто не ходете там. Ще се регистрирам във всеки форум и ще го напиша същото , да им фалира сервизченцето дано.


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Iavor » Сря 17 авг 2016 9:46


Искам да благодаря за отношението, и компетентното мнение, по слух. Става въпрос за сервиза в "Павлово".
Случаят е следният: жена ми се обади, че Рено-то й няма мощност, бръмчи, и беше предположила, че е нещо, свързано с изпускателната система/ламбда сонда.
Докарах го криво-ляво до там след работа (към 17:45), въпреки, че ми се струваше, че проблемът е електрически, и колата работи на три цилиндъра.
Нямаше свободна клетка за ауспуси, но ме насочиха веднага към първата освободила се такава.
Дойде мъж малко над средна възраст, и веднага ме насочи към вероятния проблем, а именно - една от двете бобини, или кабелите към тях.
Благодарих му, и си тръгнах.
Спрях малко по-нататък, вдигнах капака, и видях, че единият кабел (от едната бобина, към свещ) се е измъкнал. За първи път виждам такова нещо :11 . За късмет, бобината не беше изгоряла. Както се казва: мушнах го , и си бегах :drunk !


Потребителски аватар
francesco.rossi-bg
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 16 авг 2017 16:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот francesco.rossi-bg » Сря 16 авг 2017 16:57


Здравейте група по темата за ЕМ КОМПЛЕКТ 33 имам какво да кажа...
Преди месец ми се счупи колата на магистралата след като скъсах пистов ремак и тои се олете в ангренажа и прескочи 4 зъба колата е Фиат Браво 99 година 2.0 ХГТ 154 коня..Закарах я в ЕМ КОМПЛЕКТ и се разбрехме от мен да са частите и ремонта на главата от тях само да я згобят, до тук беше всичко лесно...Занесох частите и главата да ги сложат и след седмица време ми се обаждат от сервиза спешно да отида там и какво се случва....Влезнах В сереиза и маистора ми каза че пак се е счъпил мотора при теях но те не били виновни и ми казха цитирам Братленце купи си осхте части и ела схте я направим аз им казах че частите са купени вече грешката е при тях те да си поемат ремонта, те отказаха....Това се сличва ж порядака на 1 месец колата седи при тях и не могат да я згобят....Накрая се принудих и закарах колата на друг сервиз.....ИЗВОДА ЗА МЕН Е ДА НЕ ХОДЯ ПОВЕЧЕ В ЕМ КОМПЛЕК 33 НЕКАДЪДРНИ МАИСТОРИ !!!!!


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 16 авг 2017 20:26


Аз счупих двигателя на клиент в сервиза. Поехме си ремонта без никакви обяснения. Който чупи, той купи. Така е мъжкарско и редно


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Сря 16 авг 2017 21:09


К.Одаджийски написа:Който чупи, той купи. Така е мъжкарско и редно
Ода, знаем, че си точен и почтен човек, но за съжаление мнозинството майстори не са такива. В началото на месец април един пернишки убавец взе от мен 2 амортисьора за Ауди 80, като поставяше преправени тампони, което прави гаранцията невалидна. Въпреки многократните ми предупреждения майсторът му да работи внимателно и съгласно специално написаната инструкция счупиха стеблото на единия амортисьор. Нямаш си на представа какъв скандал се разрази, какви заплахи бяха и колко ме злепоставиха. Трима съвестни майстори им обясниха, че нямат основание за рекламация и те са виновни защото няма видима шупла на счупеното (амортисьорите бяха SACHS), но всичко продължи докато не им представиха експертно заключение за неправилен монтаж. Не питай моите познати колко нерви им струваше намирането на експерт. :neutral


Санто
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 21 дек 2017 17:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Санто » Чет 21 дек 2017 18:14


Уникална не кометентнност !!! бъдете внимателни
Взеха ми 750 лева за ремонт на ходава част, но проблема си остана същия.
Отидох за леко претроппване от дясно, снимениха тампони маншони икакво ли още не за 350 лева
Проблема остана!!!
Казаха ми че, ще рециклират кормилна рейка !!!
Рециклираха я отново проблема остана, 400 лева
????
Отидох при друг майстор смени биаледки за 60 лева
проблема приключи :


Потребителски аватар
igi7803
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 13 юни 2020 2:05
Автомобил: Passat B8
Двигател: 150HP

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот igi7803 » Пон 26 юли 2021 13:53


И аз, като много други, съм в търсене на съвестен сервиз. Та, каква е ситуацията към днешна дата с "Ем комплект сервиз", развиват ли се към по-добро? Някакви скорошни впечатления?

Гледам, че в Гугъл имат над 800 мнения и оценка 4.1/5. Досега не съм намерил сервиз, който да няма лоши отзиви, но все пак търся възможно най-доброто, като съм склонен да плащам разумни цени. Не търся евтино, но и нямам желание да плащам 1000% надценка на части или някой да се опитва да ме прави на глупак. Също така не мога да чакам с месеци, за да има време някой да свърши нещо, което отнема не повече от 3 часа.

Това, което най-много ме притесни в негативните мнения за 'Ем комплект', макар и вече доста стари, са неправилните монтажи, както и отказа за отстраняване на проблеми, възникнали по тяхна вина, както и липсата на гаранция. Също така ме притесняват отзивите за повреждане на здрави елементи, докато оправят нещо развалено. Всичко това ми говори за липса на внимание към детайлите.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19111
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот stefan4o » Вто 27 юли 2021 7:29


Ако си от София, колега, сервизи има, дори и клубни. Разгледайте секцията.


A_L_E_X
Мнения: 128
Регистриран на: Сря 25 юли 2012 17:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот A_L_E_X » Сря 28 юли 2021 17:28


Ползвал съм ЕМ Комплект сервиза в Дружба.

За дреболии стават, за сериозни ремонти и/или диагностика НЕ бих ги ползвал.
Цялостното ми впечатление е, че се работи като на конвейр и бройката коли за деня е водеща.

Последното посещение :
Ходих да ми сменят маслата на двете коли, като и при двете бяха налели над максимума.
Тойотата събира 3.6 по книжка, в тубата от 5л беше останало 0.5л и на щеката беше с малко над максимума. Същото със шкодата.
Смениха гегата на предния капак с амортисьор на шкодата с инструкция по снимка (не че е сложно)

Позитивното:
1) Не мрънкаха че си нося маслото и филтрите (Ravenol от ato24.de)
2) Свършиха работата бързо.
3) Приемчика беше свестен и като цяло ми направи най-добро впечатление от целия сервиз.
4) Цените са им ниски (според мен и спрямо другите сервизи, които ползвам)
5) Имат вендинг и кафе машина + място за изчакване, което за мен си е плюс , макар и дреболия.

Няколко примера :
- Смяна на гега с амортисьор на предния капак - 10лв
- Смяна на подкалник на Тойота Аурис - 18лв (20лв - 10% , като нямам идея защо ми дават тея - 10%)
- Смяна масло и филтър - 18лв

Минуси :
- Няма внимание към детайлите (маслото над максимума)
- Плаща се само кеш

За някакви дребни неща може и да ги посетя отново, понеже са ми близко и не се чака, за останалите ще се доверя на изпитаните сервизи.


nikmar
Мнения: 343
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 11:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот nikmar » Чет 29 юли 2021 8:47


Ако са сложили 1 л масло отгоре, могат много бързо да ти изпортят катализатора или да почнат някои маслени гарнитури да хвърлят масло. Дано не са го направили нарочно, защото има и такива "методи" за задържане или увеличаване на клиентелата. Дано да е от незнание на млад механик, но е добре да си регулираш нивото, защото съвременните двигатели са много прецизни и чувствителни за такива "дреболии", особено Тойота...


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот Dpop » Пет 13 авг 2021 12:09


Аз съм доволен отново(вчера бях в ЕМ комплект сервиз ЕООД) от отношението на Найден, бързо и точно изпълнената от него работа по генерацията и от цената. Става въпрос за сервиза в "Павлово" на ул. "Преки път" до Околовръстното. Имам карта с която ползвам отстъка и в случая заплатих 36 лв. за демонтаж и монтаж на средно гърне, занесено от мен.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот 777 » Пет 13 авг 2021 12:25


При такива оплаквания не знам как някой ходи там още.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта