Автосервиз INTERCARS

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот pe6kata » Сря 05 окт 2016 19:45


strahil_toshkov написа:Не искам да взимам страна между колегите,
но мога да изразя личното си мнение
Всеки агрегат или система в автомобила върху който е имало намеса извън производителя и му е правен пълен ремонт или рециклиране има нужда от РАЗРАБОТКА!!!

Уверявам те, че това за кутиите не важи :exclaim
Ако кутията е правилно разглобена, без напъни и блъскане, след сглобяването си ще е ок.
За какво прескачане на първа става въпрос?
Като цяло съм съгласен с Боби, че кутията може да се сглоби само по един начин, грешка не може да има, иначе ще е блокирана, ще липсва предавка или въобще няма да може да се събере. Ако всичко е нормално при ремонта и се е появил проблем с превключването, който преди е липсвал, обикновено се дължи на реглаж.

Бях свидетел на резултата от работата по една вр6-ца от Боби, нещата никак не говореха добре за него. Съжалявам.




Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот ivostefanov » Сря 05 окт 2016 20:44


Предполагам за какво говориш, ама за резултати не мисля че е умесно да се говори. Резултати са когато си я правя за мен или съм метнал на майстора в очите 900лв. само за частите.

На теб няма да ти излезе комплект корона и пиньон. Една година го карам и неще да се напасне.
:c020


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот pe6kata » Сря 05 окт 2016 22:05


Ако имаш предвид моето мнение, идея си нямам за какво става въпрос.
Аз визирам един 2.9 голф3 синхро, не се касае за кутия.


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Чет 06 окт 2016 2:27


Марине , Благодаря за добрите думи!!!

Пешка, Към теб имам ГРЯХ !!!! Факт !!! яд ме е все още мноооооого

Първо зареди непознаването ми на разните инструменти по колата!!!
Второ зареди това че мен ме разиграваха в продължение на година и кусур!!!! Респективно и аз теб!!!!

След като скъсах новия кабел повярвай ми исках мигновено да се справя с проблема! Срам е за мен и аз не искам и не обичам да се излагам! Когато сгреша не ме е страх да си призная грешките! Винаги търся начин да оправя проблема!!!

Благодаря ти за търпението и добрия тон който запазихме когато се видяхме!!!


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот pe6kata » Чет 06 окт 2016 10:31


С теб не сме се виждали, бъркаш ме явно със собственика на въпросната кола, който ми е приятел :c020

Грешки се допускат от хората, които работят. От скатаващи се и калпазани грешки няма, просто щото не правят нищо. Грешката не е приятна и на двете страни, със сигурност. Важното в случая е, насреща да има мъж, който да не тръгва да се измъква по мухльовски начин, а да поеме отговорност, назовавайки нещата с истинските им имена, дори и да не му изнася. :th_up


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Пет 07 окт 2016 10:15


Аз нямам проблем с това да призная грешките си на всеослушание особено когато са основателни!!!! Нося отговорност за всичко което говоря и правя!

бил съм и клиент на сервизи и винаги съм си мечтал да има сервиз в който ако направят грешка да си носят последствията за това ... а не да се измъкват като лигльовци....


Потребителски аватар
M.Mitov
Мнения: 501
Регистриран на: Пон 22 юни 2009 19:52
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: AFN-2 000
Местоположение: София,България

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот M.Mitov » Нед 16 окт 2016 21:55


Благодарности на Боби,за експресната и качествена работа!
Успя да намери време за мен, и в рамките на деня колата беше готова.
Благодаря още веднъж!


baraev
Мнения: 25
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 22:11
Автомобил: PASSAT 3B6
Двигател: AVF 2003
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот baraev » Чет 08 дек 2016 9:55


Браво на Борислав, оправи ми и на мен диференциала, че и един куп други работи. След като се бях наслушал на коментари от сервизи да съм си сменял колата заради скоростната кутия, взех (както после се оказа) правилното решение да му се обадя на Боби. Лагерите на диференциала бяха разбити и короната и пиньона (май така се казваха) се бяха поизносили от това. Покрай това смени и ангренаж, ролки и ремъци, термостат, водна помпа, предни спирачни маркучи, десен тампон на двигателя, и почисти ЕГР-а. Сега колата загрява за норматив, а диференциала спи. Боби, напролет ще сменяш и останалите тампони по двигателя, че и по генерацията май. Още веднъж ти благодаря.


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Чет 15 дек 2016 13:27


Благодаря!
Когато и каквото кажеш ще сменяме ..... стига да е нужно и оправдано!


k.kirilov91
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 20 юли 2017 4:58
Автомобил: пасат 5+
Двигател:

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот k.kirilov91 » Чет 12 окт 2017 0:14


Много благодаря на Боби за навременната помощ и компетентността с която се отнесе към повредата ми.
Внимавайте в какви сервизи си карате колите колеги, взех колата си преди 2 месеца и я закарах в "елитен" сервиз и за 800лв
Получих счупени крепежи под маската, рязани болтове, болтове в ангренажните ролки, неправилно зацепен двигател... мога да продължавам бая.
Благодаряние на Боби колата сега върви на пушка. :th_up :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Kuncavia » Пет 05 яну 2018 15:50


Честита Нова Година, тъкмо след празнично успях да навия Боби, да приеме мечтата на майстора - френски дизел, че и за капак Рено.
Бързо лесно и вкусно, проблемите на френското варелче бяха отстранени и сега си мърка тихичко (до колкото е възможно за 1.5) :mhihi

Благодаря още веднъж!


ma_in
Мнения: 147
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:27
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5 _ Octavia 2
Двигател: JN _ ACK _ BMM
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот ma_in » Пет 30 мар 2018 18:11


Искам да похваля Боби, че продължава да се занимава с моя безкраен проблем - пасат Б5 :)
Също така обръща внимание на всяко скърцане и потропване, без да ме гледа като луд, когато идвам по няколко пъти и точно пред сервиза спира да скърца.
Последно - два датчика на разпределителни валове и вече започна да пали по-леко.
Също така и че не сменява части като луд преди да разглоби целия катун и да разбере точно какъв е проблема!
Общо взето, ако не го познавах, сигурно щях да продам моя варел и да сменя марката дори.
Успех и напред, Боби!


Потребителски аватар
Hinkey
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 17 сеп 2018 22:16
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: TDI
Контакти:

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Hinkey » Вто 30 апр 2019 17:30


Понеже отдавна нищо не е писано по темата, да добавя и аз едно добро мнение за Боби. Ходих при него в края на февруари. Прие ме по график седмица след като му звъннах, тъй като нямаше празно преди това. Смени пистовия ремък, който беше пред скъсване, ангренажния също, а покрай тях оправи и глупостите на няколко баш майстори, дето се бяха упражнявали върху колата преди него. Накрая ми извади списък с всички останали ремонти, които търпят известно отлагане. В рамките на деня всичко беше готово, а като врътнах ключа двигателят отново си мъркаше като малко коте, както преди години.
Ако някой иска фактура за частите или труда, да си приказва предварително, че да няма неразбирателства. И за сведение на PetrusKelemen - не можеш да платиш с прословутата си кредитна карта :)))


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Вто 04 юни 2019 13:38


Сервиза вече е с нов адрес и се разширяваме което ни дава повече опции за още по бързи реакции с ремонтите на скъпите ни автомобили.
Замислил съм и още повече услуги с които да "затворим кръга"


Потребителски аватар
DianaKumovska
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 28 авг 2018 7:14
Автомобил: Passat B6
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот DianaKumovska » Чет 13 юни 2019 9:22


Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Боби! Вчера пасата изгасна насред задръстването - сутрин разбира се :rolleyes и нали се сещате как хората гледат закъсали жени на пътя..., първия въпрос на всички е "Заредила ли си колата"! Както и да е - заслужили сме си го :mhihi Обадих се на Боби и добре че успя да дойде, спаси колата от по-големи поражения в бъдеще и я направи за 1 ден! Разбира се аз си бях виновна :redface , защото не бях сменила горивния филтър и от там била изгоряла помпата и т.н., Вие знаете по-добре от мен подробностите. Благодаря и на едни добри хора, които ме избутаха от булеварда в пресечката докато чаках. :love.vwclub



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта