Автосервиз INTERCARS

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Fearless » Вто 02 дек 2014 14:48


За пореден път съм доволен от Боби и Стенли :th_up Ремонт на хидравлична рейка и след това обслужване - всичко на 6. С такова отношение се печелят клиенти :beer




Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Чет 08 яну 2015 18:46


аз пък да кажа че има и недоволни клиенти от сервиза!!!!!

въпроса е че никой не идва да ми каже на мен.... а говори на други хора което е най лошото!!!!

мога да споделя на всички тук от какво не са доволни стига някой да пожелае това!!! Не ме е срам и страх да си призная грешките и ако мога мигновено да ги поправя !!!
Също така и не обичам да ми приписват грешки за които нямам грам вина!!!!!
не лъжа и не мамя и не искам да ме изкарват измамник или лъжец!!!

Ако мога ще ви спестя и пари и разправии!

Отстъпки от цени на части само в магазините а АЗ НЕ СЪМ ТАКЪВ!!!! Работя с прекупвачи и предпочитам да работя само с качествени части за дамога да поема гаранция за извършения ремонт от мен!

Поемам и гаранция на части които аз съм закупил и монтирал!!!!

Всичко това се прави за да е качествен един ремонт!

НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО АЗ НЕ СЪМ БЕЗГРЕШЕН.... И АЗ ПРАВЯ ГРЕШКИ ЗА КОЕТО ПОСЛЕ СИ ПОЕМАМ ОТГОВОРНОСТТА.


SSkolev
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 04 мар 2012 13:14
Автомобил: VW Golf MK7 GTI Performance
Двигател:
Местоположение: Germany

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот SSkolev » Нед 25 яну 2015 14:22


Здравейте колеги,
със следвашите редове искам да отправя благодарности на г-н Петров за
това, че се отнесе сериозно и акуратно с проблема, който имах с моята кола.

В края на лятото отидох със следния проблем в Интеркар сервиз :

Имам Голф 4, ТДИ, 116 к. 99 г. Винаги е била в изправно положение, карал съм
я колкото може и определено се оказа издръжлива. Но в един момент както се
случва с всичко и при мен се получи нещо неприятно. Забелязах, че при по висока
скорост (140-150) колата започва да загравя, след което изхвърляше вода и се нала-
гаше да доливам, за да стигна закъдето бях тръгнал. Та оставих колата, въпреки че
ми се налагаше да пътувам за Германия. Полседваха тестове на главата, за моя радост
нямаше проблем с нея. Оказа се, че четвърти цилиндър не работи както трябва. Тъй
като бях вече в Германия, помолих мои приятели да си направят един трип, с цел
да ми я докарат, а и да се видим. Но преди да тръгне колата за насам, Борислав ми каза, че
не върви както преди самата кола. Ускорението не е това, което е било. Но аз нямах време
колата ми трябваше и му казах, че няма проблем. Но след като се качих в нея, забелязах,
че наистина колата върви все едно съм с 60 к. под капака, както и повече от 140 не вдигаше.
А преди тази кола поддържала 180 без никакви проблеми. Тогава г-н Петров предложи
и настоя да дойде да вземе колата да си свърши работата до край, с обяснение, че
това за него не е добре свършена работа и го приема за рекламация. Въпреки, че проблема,
за който отидох беше решен, не исках някой да бие 2000 км в посока, заради кола, която
струва не повече от 3500 лв. Но това явно нямаше значение за хора, които ценят повече знанието отколкото колко ще изкарат от клиент, така че Борислав се закани и дойде. Неочаквано за мен, наистина дойде, всички знаем какво племе сме си, но тук срещнах
сериозно отношение и намерение да се стигне до резултат. Посрещнах го на летище Дортмунд, пихме по кафенце и от там колата ми замина отново за България. Това беше средата на декември, средата на януари колата ми беше отново тук при мен, но този път
изправна, все едно нищо не й се е случвало. С което искам отново да благодаря на г-н Петров
и колегите му. Наистина подобно отношение не се среща особено по родната земя.

Пожелавам всеки му подобни отговорни хора, които са готови и зад граница да защитят името и репутацията си.

А на сервиза пожелавам много клиенти, по-малко помпи-дюзи :) :) :)

Благодарности и успехища!

С. Колев - Германия
Прикачени файлове
golf.jpg


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Пет 06 фев 2015 10:42


Благодаря за добрите думи!!!
Стараем се са уважаваме гаранциите които даваме и за частите и за труда си!!!!


Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот feniksgod » Пет 20 фев 2015 2:15


:bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Адмирация !!!!!!!!!! Евала Боби найстина са малко хората, които биха направили подобно нещо. :bowdown
:love.vwclub


svilendotorg
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 09 авг 2011 19:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот svilendotorg » Нед 08 мар 2015 2:16


Здравйте,

След падането на температутите през Февруари, на връщане от вилата педала на спирачката на Пасата се втвърди в движение и за малко да изпусна един завой. Разгледах из форумите, че влиза вода в сервото и замръзва зимата, което прави педала твърд.
Преди няколко седмици минах през Боби, след като преди това в друг сервиз не бяха оправили проблема (смениха спирачна помпа на сервото-нова, тандем помпа-2ра ръка и спирачна течност). Разбрахме се да разгледа проблема със спирачките и да смени също масла и филтри.

Заминах в командировка за седмица и оставих колата, но почти всеки ден се чувахме за да ми казва цени и опции - кое да правим и кое може да изчака. След като прегледа сервото, диагнозата му на 90% беше тандем помпа и стари/изядени дискове, затова сменихме тандем помпата с 2ра ръка (тази, която ми бяха сложили в първия сервиз беше с доста спекли и твърди уплътнения), сложихме нови АТЕ дискове и накладки + профилактика на апаратите (бонус), смяна на всички масла и филтри, скъсан маншон и предни спирачни маркучи.

Междувременно времето беше поомекнало и наистина, като взех колата (Боби ми я докара в 21:00 вечерта пред нас защото нямах транспорт до сервиза - евала) педала на спирачката беше по-добре, но за съжаление отново се втвърдяваше по-бързо отколкото преди проблема.

Днес докато паркирах, изведнъж педала отново се втвърди. Веднага звъннах на Боби и му закарах колата, като и той усети веднага за проблема и я прие (в Събота! ). Ще смени сервото и с това проблема трябва да се оправи - ако не, продължаваме да търсим докато не се намери и реши проблема.

В заключение - доволен съм от работата на момчетата в сервиза, отношението към клиента и колата - а цените са плаващи спрямо качеството на частите, които клиента ще си избере (когато е възможно и разумно да се направи комромис).


svilendotorg
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 09 авг 2011 19:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот svilendotorg » Вто 17 мар 2015 22:02


Боби завърши и последните профилактики на Пасата.
Рециклиране на алтернатор, смяна на хидравлична помпа (теч и виене при крайно положение на волана) и смяна на замръзналото серво.

Честно да си призная - за първи път срещам от сервиз добра комбинация от разбиране на нуждите на клиента и съобразявенето на сервиза с тях (а не опитване за налагане на обратното), гъвкави цени, адекватна реакция и компенсация, добри цени на част и труд. За каквото не бяха сигурни ме информираха, за да мога сам да си прецени дали и кое първо да се прави - както беше със смяната на дисковете, накладките и тандем помпата - Боби каза че почти сигурно е от това, но има и малка вероятност да е и от сервото, като само там само разглабянето е 1 ден работа, а дисковете и накладките ми така или иначе знаех, че скоро бяха за смяна.

Също така искам отново да похваля отношението в сервиза към клиента - бях оставил колата в сервиза за 1 седмица и се бяхме разбрали нещата да са свършени до 15:00 на следващият Понеделник. Върнах се от командировка в Холандия и директно "кацнах" с куфарите в сервиза в 15:30 Понеделник, но поради забавяне с рециклирането на алтернатора (прави се на друго място), колата все-още не беше готова. Боби директно разпореди да ме закарат където поискам, защото все-още не знаеше кога ще приключи вечерта.

Не само това, а и ми докара лично колата пред НАС за тест драйв - и то в 20:30 вечерта !

Не само че оправихме спирачките (проблема за който отидох при Боби), но в момента колата работи по-добре от всякога - никога не съм я чувал толкова тиха и без нещо, което да ме дразни по механизмите.

:beer


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Сря 18 мар 2015 12:01


Изключително сме благодарни за добрите думи и отзиви!!!


Потребителски аватар
masterix
Мнения: 39
Регистриран на: Нед 06 юли 2008 8:56
Автомобил: VW Golf II Memphis
Двигател: EZ 1988
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот masterix » Сря 08 апр 2015 19:51


Искам и аз да се присъединя към доволните клиенти на автосервиз INTERCARS с благодарности на Боби и Станимир.
Сервизчето е малко, но сърцата и на двамата са големи. Истински VW ентусиасти и хора, които наистина си разбират работата. Определено ме спечелиха и за в бъдеще :bowdown

А накракто: Имам Vw Golf 3 TDI и преди два дни реших да посетя сервиза, по препоръка на колега от форума. Отидох следобяд с идеята да се запозная с хората, работещи там, както и да направим една обща диагностика на колата. 5 минути след като паркирах отпред, колата беше вътре и качена на стенда. След последвалия оглед, беше решено да се направи обслужване, Боби се зае да осигури частите и не след дълго цената беше готова. Още на следващия ден сутринта колата ми беше вътре и ремонта премина нормално, като междувременно бях открити няколко странични проблеми, за които и не предполагах. Същия ден следобяд (днес), печката беше готова и съвсем честно мога да кажа че колата се усеща много по-добре. Няма да споменавам за приятно прекараното време докато чаках и си говорехме/те си говореха, споделяйки общата страст по колите :beer

Пожелавам Ви повече редовни клиенти, безаварийни километри, бързи Голфове :yeahaaa
и успехи в състезанията у нас и чужбина :respekt


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот hooligans » Вто 14 юли 2015 23:20


Искам да благодаря на Bobby_ и на Stenly!
Отзоваха се много бързо и адекватно!
Благодаря ви момчета, ГОЛЕМИ СТЕ (не, че не съм го знаел и преди :))!


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Чет 16 юли 2015 13:14


Благодаря!!!!


tepat
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 24 май 2015 17:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот tepat » Пон 20 юли 2015 23:10


Още една похвала от доволен клиент :)До момента момчетата само ме изненадват с професионализъм и добро отношение. Този уикенд Голфа сдаде багажа - заради някаква грешка не ми бачкаше турбината. Днес отидох само за диагностика, но 20 минути по-късно Боби откри къде е проблема, смени скапаното маркуче и ми спести сума ти време и най-вероятно - пари :)

Евала, успех в бизнеса и продължавайте така и занапред!


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот Bobby_ » Вто 21 юли 2015 10:11


Благодарим за добрите отзиви.

Аз мисля че ти казах.... при положение че имам предостатъчно работа... колите които записвам са за дни ако не и за седмица напред.... за една дреболия която мога да я отстраня за минути не мисля да те/се мотая.


zaniko
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 21 окт 2009 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот zaniko » Сря 19 авг 2015 15:02


Много съм доволен...Супер бързи и коректни са, а работата хич не беше малко...Ремонт на скоростна кутия Голф 4(нитовете на диференциала), това със свалянето и качването на колата + всичко по окачването(накрайници, биалети , тампони и т.н) + реглаж , за по малко от ден и половина... :beer :beer


naidendn
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 09 сеп 2015 12:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз INTERCARS

Мнениеот naidendn » Сря 09 сеп 2015 12:56


+1 за сервиза от мен, въпреки че отидох с Clio въртяно по таван :bishop , хората си свършиха супер работата (пребоядисване, гърне, спирачки + още дреболии).

Отношението е на ниво - Боби ме изчака след работното си време за да оставя колата, също така я взех преди деня, за който се бяхме разбрали.

Препоръчвам!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта