В момента е Сря 21 ное 2018 12:44
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl

Създай нова тема  Отговори  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна 15 6 7 8 9 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Чет 23 май 2013 20:03 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: SantaFe
Двигател:
а Владко има ли ник във форума и кой той съответно?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Чет 23 май 2013 20:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Още в първото изречение съм го написал, колега :c020

Luciano написа:
Предполагам, че почти няма хора във форума, които да не знаят, че колегата Vladko се занимава с:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Чет 23 май 2013 20:49 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: SantaFe
Двигател:
ааааа :dummy не съм го видял
:beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Нед 09 юни 2013 12:41 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf
Двигател: AGU 1998
:love.vwclub :bowdown Владко и колегата му са страхотни!
Много, изключително съм доволен...добри цени, страхотни познания и работа!
Благодаря!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Вто 18 юни 2013 16:55 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: GOLF 4 TDI
Двигател: ASV
Ходих отново при тях и останах супер доволен!

Четвъртък пак при тях за таблото :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Пон 24 юни 2013 19:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: GOLF 4 TDI
Двигател: ASV
Вече 1000 км не мога да се нарадвам на нормално функциониращо табло! Сега уредите показват правилно и всички стрелки са си както трябва!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Вто 25 юни 2013 8:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Професионална работа :bowdown

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Съб 13 юли 2013 10:12 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
За броени минути свършиха работа - много съм доволен и благодарен :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Пет 13 сеп 2013 0:39 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Аз да споделя!!!
Идва кола на мой дългогодишен клиент с проблем в ключа. Когато запали колата много трудно се връща ключа на обратно и е трудно гасенето.
С колегата в сервиза разглобихме волана и със съмнене за клеморед се засилихме докато не махнахме и него от пръта и се оказа че самия патрон е заял отвътре. Смазвахме почиствахме ефект НЯМА. Нямах доверен човек за ключарски услуги и се доверих на мои приятели които ме насочиха към Владко (няколко напълно независими източника).

Момчето беше точен по телефона когато му обясних за какво става въпрос и докъде е разглобена колата.
Дойде на място (сервиза ми) Взе патрона, след 3 часа ми го върна ПЕРФЕКТЕН!!!!! и за цялата услуга взе "безумни пари" нешо от порядъка на 30лв. Като съм сигурен че е дал поне 5лв за горива за да вземе патрона и после да ми го докара!!!

Владко, Ти СИ човека !!! определно ще работя с теб и ще те препоръчвам! Извини ме че не успях да ти обърна повечко внимание но ми беще натопорчено от коли (сам видя). Някой ден ще имаме възможността да си поговориме повечко!

Благодаря ти за коректността!!!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Нед 06 окт 2013 2:41 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Аз като цяло имам отрицателно мнение за този владко.можеше да ми помогне ама ме отряза!!! :thumb_down

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Нед 06 окт 2013 8:55 
Извън линия
майстор Падна ли ми!
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
нещо да ти е задължен, случайно?
айде да престанете с тия тъпотии!
може да е могъл, може и да не е могъл, а може и да не е искал-не мислиш ли, че си нахален да му търсиш сметка?
:dummy

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Нед 06 окт 2013 13:03 
Извън линия
Потребителски аватар

И мен снощи една ме отряза в Ревю :thumb_down А можеше да ми пусне, дейба :banghead

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Нед 06 окт 2013 23:01 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Малко е да съм доволен ,но на няколко пъти вече Владко се разкарва по 800км ВИНАГИ след работно време и на всичкото отгоре си тръгва същата нощ защото на другия ден имал поети ангажименти-като недоволен си оставам единствено че не ми е останал на гости.
:bowdown

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Чет 14 ное 2013 20:29 
Извън линия
Скиора
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Малко след дъжд качулка, но за пореден път съм страшно доволен от качеството на услугите, професионализма и отношението на момчетата. На връх рождения ден на Владо ни измъкнаха от ситуация с Королата на жена ми.

Много благодарим и продължавайте в същия дух? :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko Публикувано: Чет 14 ное 2013 22:32 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Много добри професионалисти :th_up

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна 15 6 7 8 9 Следваща

Всички времена са UTC+02:00