Гуми център Диана - измекяри

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот red rider » Вто 12 юни 2018 17:45


В Русе имат отскоро,но не съм чувал никакви отзиви. Всъщност не съм и виждал спрени коли в сервиза. :mhihi




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Водния дух1 » Вто 12 юни 2018 19:23


red rider написа:В Русе имат отскоро,но не съм чувал никакви отзиви. Всъщност не съм и виждал спрени коли в сервиза. :mhihi

Те,5-6 колеги,като видят постовете на съфорумците (вкл. и аз) и като кажат на още 10-15 ,няма и да видиш хора пред центровете им.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот muns61 » Вто 12 юни 2018 19:32


Системата работи и носи печалба. Което означава, че няма да спре. Хората, които не четат в нета и купуват гуми са болшинство и няма как да се гътне такава организация без подкрепа от друга организация. Единственото решение е висока техническа култура на потребителите, но тази култура намалява драстично.


Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 559
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот alpinab » Вто 12 юни 2018 21:08


Аз пък се чудя на колеги, които четат тези негативни отзиви тук във форума и все пак ползват услугите им за монтаж баланс и т.н.

П.с. Повече от 10 години купувам гуми от тях и съм доволен като цени и скорошна стока. Нито веднъж не съм оставял пасмината отпред да сменя нещо по колата ми.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот hooligan_sk » Вто 12 юни 2018 22:12


muns61 написа:Системата работи и носи печалба. Което означава, че няма да спре. Хората, които не четат в нета и купуват гуми са болшинство и няма как да се гътне такава организация без подкрепа от друга организация. Единственото решение е висока техническа култура на потребителите, но тази култура намалява драстично.


Подценяваш пенетрацията на интернет в страната. :th_up


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот kris11 » Сря 13 юни 2018 8:49


MMX написа: Не разбрах във всички обекти на Диана ли се случва това или само в конкретен? (предполагам е второто)

А аз пък съм много доволен от варненския клон. Миналата пролет купих и монтирах 2 гуми.Изправих и 1 алуминиева джанта- доста време /есента налетях на отместен капак на шахта от фонтан на канализацията и река. Изправяха я в Примекс, но не беше добре изправена./ На 30.12.2017 монтирах закъснелите зимни гуми от Румъния на железарките. Не са искал да изправят.
И в двата случая завиване с гайковерт и дозавиване на ръка с ключ за джанти


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот MMX » Сря 13 юни 2018 10:07


alpinab написа:Аз пък се чудя на колеги, които четат тези негативни отзиви тук във форума и все пак ползват услугите им за монтаж баланс и т.н.

П.с. Повече от 10 години купувам гуми от тях и съм доволен като цени и скорошна стока. Нито веднъж не съм оставял пасмината отпред да сменя нещо по колата ми.

Да де, но като купуваш нови гуми се предполага, че имаш безплатен монтаж и баланс, от което печелиш/пестиш допълнително (поне би трябвало). Колкото и ниски да са им цените, все ще ги има подобни с 5лв горница на друго място, където не правят цигании.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот hooligan_sk » Сря 13 юни 2018 10:22


Имаш безплатен монтаж само ако купуваш по крайните цени на дребно. Никой не купува по тях, или са на фирми с т.нар. корпоративна отстъпка или онлайн, като и в 2та случая монтаж не е включен. Като цяло на хора с много евтини коли, с железарки и тн., не го пробутват това, ходил съм и с такива.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот MMX » Сря 13 юни 2018 10:31


Допреди няколко години поне в Примекс и други подобни си важеше правилото - купиш ли ти ги слагат без пари (дори при спазарена минимална цена). Но това беше в доброто старо време когато и масло се сменяше безплатно, ако го купиш от сервиза. Напоследък всичко се изхитри.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот stefan4o » Сря 13 юни 2018 10:53


Все още има хора, дето вярват в безплатното. То и сега има сервизи, дето сменят масло " безплатно". Вземат го за 30 лева, а ти го хващат 50-60, а ти си мислиш, че ти е безплатно. Хора, на кой свят живеете?


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот bobocamaro » Сря 13 юни 2018 11:39


hooligan_sk написа: Като цяло на хора с много евтини коли, с железарки и тн., не го пробутват това, ходил съм и с такива.

Водех и аз две служебни там с железарки, не за друго, но фирмата плащаше хотел на зимни/летни в Диана на "Околовръстното".
Та и монтаж/демонтаж пак там. Благодарение на тази тема съм провеждал един от най-любимите ми разговори евър...
- Добър ден, зимни с летни. Никакви трикове с криви джанти.
- Ама те са криви...(преди да ги е свалил, казва пича :surprised )
- Не ме интересува, карам ги криви. :h020
- Добре.

Благодаря за темата, наистина. :biggrin


Vincent1
Мнения: 124
Регистриран на: Чет 07 мар 2019 20:37
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Vincent1 » Вто 30 апр 2019 10:55


Аз сменях онзи ден гуми и сега по празниците съм тръгнал и добре че реших да заредя на преди да излезна София. Момчето на бензиностанцията ми каза спадналата ти е гумата. Добре че малко по надолу имаше гумаджйница. Оказа се прецакан винтил. Според един приятел точно тези от Дияна са му видяли сметката. Незнам дали е така, но при тях няма да ходя вече.


D_Trefy
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 10 фев 2022 22:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот D_Trefy » Чет 10 фев 2022 22:40


Медина Мед ми продаде KLEBER топъл регенерат за нова гума и след това ми отказа рекламация. Пазете се, далече от Медина мед, не са коректни. Дори започнаха да ми се представят като MICHELIN.


Потребителски аватар
Sonny_89
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 25 мар 2015 17:48
Автомобил: VW Passat B7 + Opel Astra H
Двигател: CFFB + Z19DTH
Местоположение: Пловдив

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Sonny_89 » Пет 11 фев 2022 0:24


И се регистрира във форума специално за да ни споделиш :gruebel


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Vlad777 » Пет 11 фев 2022 11:42


Значи, темата е за ДИАНА. Регистрира се потребител, за да пише в нея за Медина Мед, при това с някакви неясни твърдения. Типичен пример за трол :mhihi
D_Trefy написа:KLEBER топъл регенерат
Това как се установи?!? Снимки нещо, протокол от някой, който е виждал гуми отблизо поне и знае за какво говори?
D_Trefy написа:Дори започнаха да ми се представят като MICHELIN.
Кой по-точно се е представил и какво е казал? "Аз съм мишелин"?!? :mhihi По принцип доста хора над 150 кила приличат на човечето на мишелин, но такъв ли е случая наистина? :scare3 Вярно, че е петък, ама... :drunk



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта