Гуми център Диана - измекяри

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот anonym0us » Съб 21 ное 2015 16:55


Знам, че въпроса ми не е за тази тема, ама за да не отварям нова, искам да попитам дали някой е имал зимане даване с gumi7.com????
Поръчах гуми, пишеше 4-ри дни до доставка, а днес е 5-тия ден и няма гуми. Да не ги пращат по пощата тия? :confused




Потребителски аватар
pph_tuning
Мнения: 12
Регистриран на: Сря 10 окт 2012 17:08
Автомобил:
Двигател: PD TDI

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот pph_tuning » Нед 22 ное 2015 15:41


Аз си поръчах гуми от Диана и съм много доволен дойдоха си с безплатната доставка гумите са с пресен Дот чак като ги слагах се чудеха кви са меки не са застояли цените са с отстъпка само дето звънях да питам нещо и не ги дигат тея телефони изобщо трябва през сайта поръчка :mhihi


Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 923
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот ssssl » Нед 22 ное 2015 19:17


anonym0us написа:Знам, че въпроса ми не е за тази тема, ама за да не отварям нова, искам да попитам дали някой е имал зимане даване с gumi7.com????
Поръчах гуми, пишеше 4-ри дни до доставка, а днес е 5-тия ден и няма гуми. Да не ги пращат по пощата тия? :confused

При мен срокът беше 10 дена - дойдоха на 11тия.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Stivi » Чет 24 ное 2016 15:54


Малко да ъпна темата че да си знаят хората ! Цените на гумите са добри /ако благоволят да ги изпратят при покупка онлайн или не объркат поръчката/,но за бога братя НЕ ПРАВЕТЕ МОНТАЖ ПРИ ТЯХ ! "майсторите" им са много зле ,но за сметка на това безпогрешно откриват че поне две от джантите ви са криви и ако не се изправят няма да стане баланса....правилно е писано в заглавието-ИЗМЕКЯРИ !


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Mishonti » Чет 24 ное 2016 18:18


Подкрепям горното мнение. Втори път не бих направил грешката да си монтирам гуми в център Диана.


Потребителски аватар
stypkata
Мнения: 1223
Регистриран на: Пет 15 дек 2006 2:56
Автомобил: Golf 3AEK+BMW318i 143ps+ Jumper
Двигател: AEK
Местоположение: Бургас

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот stypkata » Чет 12 яну 2017 16:02


Аз се чудя тази фирма Диана имат ли собствен транспорт за гумите поръчани от провинцията (напр. Бургас) или ползват куриерите (Еконт,Спиди и т.н.)? Поръчах 2 зимни гуми преди 2 дни и 5-6 часа и още при поръчката ми казаха преди да дойда на другия ден да се обадя да питам дали са пристигнали от София.Обаждам се на другата сутрин и отговора е - никакви гуми не са пристигали днес.Ок обаждам се след обяд - също.Отписах деня викам си сигурно на другия ден ще стане (днес).Да обаче същата работа.Пак звънях сутринта и преди малко (следобяд) и познайте.Ни вест ,ни кост от гуми.Загрях телефона да звъня за тези 2 гуми и започнах да се изнервям и ги питам дали въобще са поръчани тези гуми от София и ако не са да ги отказвам въпреки,че оставих 20лв капаро ("за транспорт").Та чудя се ако ползват познатите куриери с тях пратката пристига на следващия ден.Тук вече втори ден я няма.Да не би да ползват собствен транспорт и да чакат да се съберат повечко поръчки за да пратят бус от София до Бургас...АКо не бях оставил 20-те лв още вчера щях да се откажа и да си ги поръчам от многото онлайн сайтове на същата цена и днес щяха да са пристигнали.В Събота имам важно пътуване и ако утре (Петък) не пристигнат ще се запознаем и с тях.
Преди време се бях отказал от тях ,защото ме прекараха много нагло.Доста пъти бях ходил при тях за монтаж/демонтаж на гуми и бях доволен.Взимаха ми по 5лв на гума (да свалят старата от джантата ,да сложат нова и да я балансират).Обаче последния път отивам на касата след като ми смениха гумите ,вадя от джоба 30лв (толкова имах) и бях сигурен,че ще кажат 10лв за двете гуми,тъй като винаги ме таксуват по 5лв/бр.Ок обаче този път ми поискаха 30лв след като видяха ,че имам толкова.Не знам как ги сметнаха.Попитах ги защо ми искат по 15лв/бг тъй като до тогава винаги ми бяха искали по 5лв/бр,като отговора беше ,че никога не са работили на цени от 5лв и винаги тази услуга при тях е струвала 15лв/бр.Изкараха ме луд или малоумен не знам ако бях изкарал 50лв дали нямаше да ми поискат 50лв за смяната на двете гуми.....

Ta моето мнение е отрицателно за фирмата.Иначе са много любези и на място и по телефона,но работа не вършат...


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Stivi » Пет 13 яну 2017 13:51


stypkata написа: въпреки,че оставих 20лв капаро ("за транспорт").

Сигурен ли си че това капаро е за транспорт ! Според мен тези пари са за да е сигурно че ще си потърсиш гумите като ги докарат /сигурно са специфични щом трябва да ги поръчат/ и ще ги приспаднат от цената им ,понеже да платиш над цената на гумите пари за да ти ги докарат ми се вижда налудничаво,все пак техни коли циркулират постоянно за доставки и не са куриерска фирма че да те таксуват ! По вероятно е просто поръчката ти да е заседнала някъде по веригата /кака Донче е забравила да я изпрати на Кирето от склада/ :mhihi


Потребителски аватар
stypkata
Мнения: 1223
Регистриран на: Пет 15 дек 2006 2:56
Автомобил: Golf 3AEK+BMW318i 143ps+ Jumper
Двигател: AEK
Местоположение: Бургас

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот stypkata » Пет 13 яну 2017 17:46


Stivi цитирам думите им.Както и да е.Днес след 3 ходения и 10 тел.разговора най-накрая си получих гумите и ми ги монтираха,но пак успяха да ме прекарат.За сваляне на задни гуми с джантите и монтирането им на мястото на предните ме таксуваха 6.60лв.Е какво е това???Че те 5лв искат другите гумаджийници със сваляне на гумата с джантата от колата,демонтаж на гума от джанта,монтаж на нова гума на дфанта,баланс и монтаж на гумата с джантата на колата.А тея за 4 болта ми искат 3.50лв !!!УСпех им пожелавам с тази политика на мошенници.Аз там повече няма да стъпя през живота си.Не искамд а правя реклама,но "Авто център експерт" мисля че така се водеше в Бургас са хиляди пъти по-коректни и сериозни.Отдавна не бях посещавал гумаджийници и бях забравил за тях и сега ме е яд.Има и други гумаджийници ,които работят добре в Бургас.Ама тея диана са си мошенници от класа ! ГУмите ми бяха общо 206лв с доставка (за моя сметка 3лв/гума) без монтаж. С монтажа дойдоха на 243лв,вместо да ги монтират безплатно ме одраха 37лв с доставката 43лв и естествено ми изскочиха с редовното" Джантата ми е много крива да я изправям ли или да я оставя да тресе и да блъска" ...абе аз нали с тея джанти дойдох току що ако блъскаше нямаше ли да усетя до сега??? .............Който иска да ходи при тях.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Stivi » Пет 13 яну 2017 18:25


Е след този пост ако някой си монтира гуми при тях значи е голям оптимист ! Пак са минали по "пълна програма" за одрусване на клиента !


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот beuchat » Съб 18 мар 2017 13:56


Пълни отрепки.Поръчвам от сайта Dayton D320 EVO 205/55/16,на другия ден ми звънят и операторката им бърза да ми потвърждава поръчката.Питам я изрично за дота,както съм и споменал в коментара,че искам да е от 2017,при което ми отговаря,че дотът е фиксиран за всяка поръчка(???)Нямало с ДОТ 2017,сега ги били правили не знам си какво,гумите били на 3-4 месеца,викам и ок пращайте ги,ама след като затворих си помислих малко и след 5 минути звъня да си откажа поръчката.Вдигна някаква нейна колежка,която ми казва,че нямат такава поръчка,после ги чаках 2-3 минути да се разберът и накрая ми казват,че гумите били пратени,което технологично няма как да стане за 5 мин,ама както и да е,питам ги пак като са ги пратили уточниха ли си дота,нищо не ми казаха и им казах,че ако не са от края на 2016 ще им ги върна,при което получавам отговор,че трябва да си платя доставката.
Днес ми идват гумите,гледам дота на едната даже не е в края на 2016,ами е от 5тата седмица,сиреч гумите са произведени в началото на фервуари 2016Дори не съм си правил труда да гледам другите директно ги върнах.Повече с тия малоумници няма да се занимавам,а пък като гледам какво става в центровете им за монтаж на гуми искрено съчувствам на колегите,които са патили от там.Аз за щастие се разминах само с нерви и малко загубено време.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19113
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот stefan4o » Съб 18 мар 2017 19:59


А на мен някои ми се смяха и ме подиграваха, дето си купувам гуми със стар ДОТ. Поне ги вземам тънко :icon_lol


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот beuchat » Нед 19 мар 2017 1:38


Именно,че ги взимаш тънко.Аз ги взимам на нормална цена и пак ми пробутват стари.Сега поръчах от автогуми,та да видим оттам как ще е.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот muns61 » Нед 19 мар 2017 8:07


А какво пречи да отидеш в нормален магазин и да си ги купиш с пипане с ръка и директен оглед? И вафли ли си купувате онлайн...


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2188
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот w_smith » Нед 19 мар 2017 8:54


Те пък гумите като са на една година направо са за хвърляне... Дайте малко по-сериозно. Или искате с едногодишин дот 50% отстъпка.

ПП Не ги защитавам диана, това не променя факта, че са мизерници.


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот IRRITATING » Нед 19 мар 2017 9:37


На мен ми обясняваха как новите гуми вече ги правели без предпазител за джантата и да не съм търсел. :gruebel



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта