Гуми център Диана - измекяри

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот hooligans » Чет 23 апр 2015 23:33


И на мен ми изправиха прави джанти!
Безплатния монтаж ми излезе 50+ лв.
Лошото е, че след това разбрах за тази тема. :banghead
Диана , безплатен монтаж , криви джанти




iavorianev
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 18 юли 2015 9:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот iavorianev » Съб 18 юли 2015 9:14


Изключително некоректно отношение от страна Диана. Първо пратих запитване с e-mail за ДОТ на гумите - отговориха ми да ги поръчам и в коментара да отбележа, че искам да знам дота и ще ми се обадят преди да ги пратят. После звънях на телефона им на online магазина и една жена ми отговори същото. Пуснах поръчка за гумите и в коментара написах - "Искам да знам какъв е DOT а на гумите преди да бъдат изпратени ! Ако са 2012 или 2013 г. не желая да ги закупя !" Никой не се свърза с мен и днес ми пристигат гуми с ДОТ 3612 ?!?!? Сега разбрах, че не напразно по форумите ги плюят и за това никой не е доволен от отношението им към клиентите. За първи и последен път правя опит да закупя гуми от Диана !


владислав
Мнения: 668
Регистриран на: Чет 05 мар 2009 10:58
Автомобил: Seat Leon ST
Двигател: CAXC 2015 - TDI CRB
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот владислав » Пон 27 юли 2015 15:36


Аз съм благодарен за темата, прясно този месец на Ботевградско шосе - "малко са ви криви джантите".
Аз отказах изправяне, но отидох на друго място и човека, дори е махнал час от монтираните тежести, без тях гумите/ джантите били ОК. Преди това колата нямаше проблем, просто гумите бяха на 6 години и реших да ги сменя.
Пак съм назад заради проверката - 15 лева, но тази цена за проверка и за смяна на предни със задни е за Видин, в София сигурно поне 20,00, не разбирам защо се прави това подвеждане.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Пон 27 юли 2015 15:55


iavorianev написа:Изключително некоректно отношение от страна Диана. Първо пратих запитване с e-mail за ДОТ на гумите - отговориха ми да ги поръчам и в коментара да отбележа, че искам да знам дота и ще ми се обадят преди да ги пратят. После звънях на телефона им на online магазина и една жена ми отговори същото. Пуснах поръчка за гумите и в коментара написах - "Искам да знам какъв е DOT а на гумите преди да бъдат изпратени ! Ако са 2012 или 2013 г. не желая да ги закупя !" Никой не се свърза с мен и днес ми пристигат гуми с ДОТ 3612 ?!?!? Сега разбрах, че не напразно по форумите ги плюят и за това никой не е доволен от отношението им към клиентите. За първи и последен път правя опит да закупя гуми от Диана !

"Опция преглед" - виждаш какво пише и ги връщаш. Доставка не плащаш - теглиш една майна и да се оправя куриера с тях. (Следващия път ще ти трябва нова сим карта за да ползваш тоя куриер :)


Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 566
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот alpinab » Вто 28 юли 2015 8:16


Аз многократно съм пазарувал гуми от тях и винаги съм бил много доволен. Никога не съм им използвал услугите като: монтаж, баланс и т.н. защото ценово не ми допадат.

Винаги когато купувам гуми гледам какво ми дават и ако не са пресни просто не ги взимам. Като цена, използвам допълнителна корпоративна отстъпка и реално е без конкуренция. Със сигурност ще продължа да парарувам от тях и за бъдеще.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Вто 28 юли 2015 9:14


Според мен фирмата е изтървала края и монтьорите са започнали часпром - или вземат % от услугите и затова си ги измислят. Т.е. въпросните номера не са фирмена политика, а страничен ефект. Вярно, че пак фирмата има вина за слаб контрол, но има разлика между умисъл от високо ниво или от низините.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот dlug » Вто 28 юли 2015 9:55


777 написа:"Опция преглед" - виждаш какво пише и ги връщаш. Доставка не плащаш - теглиш една майна и да се оправя куриера с тях. (Следващия път ще ти трябва нова сим карта за да ползваш тоя куриер :)

Първо-какво е виновен куриера че Диана са измекяри?
Второ-опция "преглед" получаваш след като си платил доставката. Ако куриера ти даде да видиш преди това е просто на добра воля. И ако след това не си платиш доставката остава за сметка на куриера (не фирмата, а конкретният човек, който ги носи). Тъпо, нали :c020


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Вто 28 юли 2015 10:23


dlug написа:И ако след това не си платиш доставката остава за сметка на куриера (не фирмата, а конкретният човек, който ги носи). Тъпо, нали :c020

1. Гумите в целофан ли са опаковани според теб или в запечатани кутии? По какъв начин ще се види, че са погледнати преди да са платени?
2. Ако изпращача не плати връщането (след като получателят все едно не е идвал), смяташ ли, че куриерът ще върне пратката? Ако смяташ, че ще ги върне си в заблуда. Това не ти е Български Пощи. При "съвременните" частни куриери, връщането на неполучена стока е отделна платена услуга.

Казано накратко, куриерът (като фирма и конкретен човек) не е ощетен с нищо. Изпращачът се опитва да те прецака и му връщаш жеста.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот dlug » Вто 28 юли 2015 11:29


Изпращача ще плати връщането, но доставката кой ще я плати???
И ще ти кажа, защото съм поръчвал гуми-те се намират в буса, плащаш си доставката, куриера ти отваря и ги гледаш. Ако не платиш доставката не ги гледаш. И не разбрах какво значи "получателят все едно не е идвал" след като е идвал???
Винаги може да се хитрееш по 100 различни начина. Пък и някой невинен да е прецакан к'во от това, нали? Важно е ние да сме тарикати.
Сори за офф топика,няма нужда да пиша повече, и без това съм сигурен че няма да ме разбереш.


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот IRRITATING » Вто 28 юли 2015 11:37


Диана ме изгубиха като клиент преди доста години като ми поискаха към 2.5-3лв за пликове при положение,че съм им оставил 600лв за гуми.Другото име на Диана е Крива джанта,и не знам как има хора които да ги ползват за "безплатен" монтаж.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6059
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 28 юли 2015 11:52


4 чисто нови джанти им карам за монтаж на гуми , джантите бяха стояли в гараж 2 години и бяха доста мръсни, но никога не е монтирана гума на тях. Излиза майстора и ми вика две джанти са криви и ще правят проблем, учуден попитах може ли да погледна, отговора беше "вече ги свалих от машината и не знам какво ще видиш" :no . Казах му да не пипа нищо , натоварих си гумите и джантите и ги монтирах при доверен човек, между 5 и 15 грама имах тежести, нито една крива джанта...


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Вто 28 юли 2015 11:57


dlug написа:Изпращача ще плати връщането, но доставката кой ще я плати???
И ще ти кажа, защото съм поръчвал гуми-те се намират в буса, плащаш си доставката, куриера ти отваря и ги гледаш. Ако не платиш доставката не ги гледаш. И не разбрах какво значи "получателят все едно не е идвал" след като е идвал???
Винаги може да се хитрееш по 100 различни начина. Пък и някой невинен да е прецакан к'во от това, нали? Важно е ние да сме тарикати.
Сори за офф топика,няма нужда да пиша повече, и без това съм сигурен че няма да ме разбереш.

Не знам на умен ли се правиш или не можеш да схванеш как се случват нещата. Първо - можеш да поръчаш гумите до офис на куриера. Хем е по-евтино, хем никой няма да ти каже "докато не платиш, няма да ти ги покажа". Щом е така му казвам "Ами гледай си работата" и да се оправя с връщането. Говорим конкретно за гуми - доставят се в насипен вид. Не е някаква кутия, която да се разлепи за да се види кога са произведени, т.е. може да ги огледаш във вида, в който пътуват. Доставката кой ще я плати - пак изпращача естествено. Според теб, ако поръчаш стока с наложен платеж и не отидеш да я потърсиш какво се случва? Не се ли обаждат на изпращача да го питат дали ще плати всичко или се отказва от стоката? Ако ми обясниш кой невинен ще е прецакан ще ти платя колкото искаш. Само че не ти стига въображението как работи системата, но за сметка на това държиш да репликираш.


Потребителски аватар
Prodriver
Мнения: 646
Регистриран на: Пон 23 май 2005 1:01
Автомобил: VW Polo VW 1300
Двигател: AEE 1996 AB 1971
Местоположение: София
Контакти:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Prodriver » Сря 29 юли 2015 15:50


И аз да се запиша в темата с "изправянето" на прави джанти от ДИАНА Богров :thumb_down За съжаление и аз видях темата в последствие :icon_sad


владислав
Мнения: 668
Регистриран на: Чет 05 мар 2009 10:58
Автомобил: Seat Leon ST
Двигател: CAXC 2015 - TDI CRB
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот владислав » Вто 04 авг 2015 15:02


Колко струва това изправяне, че толкова много го предлагат?


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Pet_rov » Сря 05 авг 2015 13:52


В Шумен стоманена джанта - 10 лв, без значение на цолажа. Алуминиева - лев на цол. Поне където ходя аз. За София не знам цени, но щом тия го прилагат, значи си е далавера за тях.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта