Доверен сервиз на ДЗИ - ДЖОКИ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Доверен сервиз на ДЗИ - ДЖОКИ

Мнениеот lyubobg » Вто 19 сеп 2006 21:39


в Овча Купел, ул. Лиляче нещо си

Имах 2 драскотини на панела и 1 ударено от топка на предния калник.
Изчукаха я и за 3 работни дни беше готова.
Даже ми уцелиха точния цвят на боята :lol:

Ако някой има щета в ДЗИ и се чуди кой сервиз да си избере, мога да препоръчам този от личен опит




Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Сря 20 сеп 2006 0:23


Потвърждавам-лекува доста служебни коли-май ще боядисвам при Наско....ама докато събера парици :(


Потребителски аватар
astragt
Мнения: 735
Регистриран на: Пет 19 май 2006 7:56
Автомобил: b8 alltrack
Двигател:
Местоположение: София

Re: Доверен сервиз на ДЗИ - ДЖОКИ

Мнениеот astragt » Сря 20 сеп 2006 9:54


lyubobg написа:в Овча Купел, ул. Лиляче нещо си

Имах 2 драскотини на панела и 1 ударено от топка на предния калник.
Изчукаха я и за 3 работни дни беше готова.
Даже ми уцелиха точния цвят на боята :lol:

Ако някой има щета в ДЗИ и се чуди кой сервиз да си избере, мога да препоръчам този от личен опит


Можеш ли да дадеш повече инфо, кой е този сервиз. Питам защото ако е един на завойчето на тоя големия булеварт /точно след полигона/ и собственика се казва Наско, аз не съм особено доволен от качеството на работа, а доста коли са ми минали от там, та и камион даже.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 20 сеп 2006 18:30


май Наско се казва и е на големия булевард към Овча купел


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Доверен сервиз на ДЗИ - ДЖОКИ

Мнениеот lyubobg » Съб 13 яну 2007 12:54


astragt написа:Можеш ли да дадеш повече инфо, кой е този сервиз. Питам защото ако е един на завойчето на тоя големия булеварт /точно след полигона/ и собственика се казва Наско, аз не съм особено доволен от качеството на работа, а доста коли са ми минали от там, та и камион даже.


Вече и аз споделям мнението ти :? и оттеглям препоръките си ...


Потребителски аватар
Nadya_
Мнения: 1676
Регистриран на: Сря 17 май 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Доверен сервиз на ДЗИ - ДЖОКИ

Мнениеот Nadya_ » Съб 13 яну 2007 13:27


lyubobg написа:
astragt написа:...аз не съм особено доволен от качеството на работа, а доста коли са ми минали от там, та и камион даже.

Вече и аз споделям мнението ти :? и оттеглям препоръките си ...

:shock
а каква е причината?
кажи, за да се знае... :? :wink:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 14 яну 2007 0:12


1.за 2-ри път си заключвам чекмеджето и после го намирам отключено
2.Липсваше ми към 1 литър бензин, не ме питайте как е съм го засякъл.
3.Отивам да си взема колата и матовата част на бронята не е боядисана - ами забравили да я боядисат, аз леко се издразних защото сега без кола да си тръгна не върви но и с несвършена работа също и айде компромис - утре сутрин да дойда да я пръснат набързо за 5-10 мин, обаче да разпиша протокола че всичко е ок по колата иначе няма да ми я дадат, нямало да ми направят проблем за 1 мат, ок - разписах, отивам сутринта - местят машините - чаках ги само за това 15 мин, после дойде 1 разбирач, изтърка с 1 мръсна гъба по най-слугинския начин бронята, без да я измие със спирт или друг разтворител, облепи колата и напръска с мата. После обаче понеже го мързеше да залепи повече тиксо духна вятъра и бутна 1 от облепващите листи по мата и направи 1 малко петно - нищо вика, като мине 1 автомивка и всичко ще избелее леко равномерно - викам си ок, айде че не ми се разправя.. после обаче като почна да разлепва тиското от металик боята на бронята се отлепи парче боя, защото още не беше изсъхнала като хората - и са кво ша прайм ? Представих си още 4 дни без кола и как аз като почна да се заяждам и те могат да направят същото и горкия голфи :cry: Специалиста почна да се оправдава че никой не му бил казал че вчера е боядисвана бронята и не е виновен.. може и така да се каже, ама това че той не е виновен, не значи че аз съм .. та взе 1 четка малко от останалата боя и намаца и вика - то няма да се вижда много :evil: та поне ми хареса че ми даде останалата боя макс 40гр и дъщерята на шефа почна да бучи - за кво ми дава боята, ама то тая боя била и за друг голф и т.н. глупости, накрая като разбра че е малко и е само за моя ми я остави.
Като видях как ми боядисаха бронята не се учудвам защо се отлюспи парче боя.
Отказах се също да се разправям, защото вече бях разписал протокола че всичко е ОК и нищо не мога да докажа..
4.Не знам къде са държали колата ама за 2-ри път я взимам по мръсна отколкото я оставям, а би трябвало да я оставят някъде да съхне, а новобоядисаните части си бяха мръсни яко ... може би за да ако има малки дефекти да не се забележат - яко селски номера!!!!!
5.Ето и още по темата от друг клуб - http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic. ... 34&start=0 - Тук не мога да коментирам, понеже не съм пряк участник


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Пон 15 яну 2007 7:14


не разбирам един път се препоръчва сервиз,след което следва дълго оплюване по адрес на същият :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Пон 15 яну 2007 20:27


Отговора е елементарен - споделям преживяното - бях доволен отначалото, защо да не ги похваля?

После се отнесоха грубо и безотговорно, защо да не ги "похваля" пак ? Дори се върнах да си поправят грешката, а те омазаха още повече нещата ....


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Вто 16 яну 2007 5:31


lyubobg написа:Отговора е елементарен - споделям преживяното - бях доволен отначалото, защо да не ги похваля?

После се отнесоха грубо и безотговорно, защо да не ги "похваля" пак ? Дори се върнах да си поправят грешката, а те омазаха още повече нещата ....

Все пак не го разбирам :roll: :roll:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Вто 16 яну 2007 19:48


и аз не те разбирам, така че сме квит :lol:


Потребителски аватар
teneketo
Мнения: 442
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 14:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот teneketo » Вто 16 яну 2007 20:10


Трябва да знаете , че издънки винаги стават Все пак от един случай не трябва да се правят генерални изводи . Гадното е когато стане на "твойта " кола . НЕ защитавам никого, но за да има толкова оплаквания ( и от други форуми ) може и да е истина .
На мен ми се случи да ми се преебат спирачките на една кола БЕЗ ДА СЪМ Я КАРАЛ . ПРосто от помпата изтече спирачната течност :screwy :gruebel :stll think: , разбира се собственика не ми повярва. Кофти са такива ситуации въпроса е да не станат система :twisted:


Потребителски аватар
el.jay
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 14 юни 2005 14:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот el.jay » Пет 19 яну 2007 23:34


и аз да дам моите 2 цента..към него ме упътиха от Булинс в Бъкстон щото имах работа за тенекеджия а пък с каското нещо се опъваха да платят. Та... същия човек гледа - вратите и капака не се затварят 'нормално' - 300 лева 'ще ги набием' и 150 боя отгоре ми каза. Видя ми се евтино, щото вече ме оцениха на хилядо и отгоре двама други тъй като проблема със затварянето далеч не беше толкова повърхностен. Та не се навих. Приличаше ми на човек дето ще му търся 'рекламации' след това. Иначе имаха бая коли за опраяне :)


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 16 мар 2007 15:59


да кажа и аз
фар+капак беше щетата
отидох с възлагателно писмо от ДЗИ
за 4 работни дни я оправиха
боята хубаво са я паснали и боядисали
фара ми е сменен с ДЕПО-турски
капака въпреки че трябваше нов-са оправили стария
малко пари им били дали по писмото-до 550 лв. и затова :roll: :twisted:
капака изглежда добре боядисан, но да видим как са го изправяли
раздвоен съм в мнението си
времето ще покаже качеството на работата
иначе имат работа за целия китайски народ


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пет 16 мар 2007 20:59


Pichaga написа:...
иначе имат работа за целия китайски народ

:gives:
Когато трябва да ти вземат парите не се оплакват от много работа, нали?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта