Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
stivenj
Мнения: 568
Регистриран на: Пон 20 апр 2009 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: veliko turnovo, VW Polo-1.9-D

Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот stivenj » Сря 17 авг 2011 11:34


Колеги интересува ме има ли добър майстор на ГНП в или около Търново,ще рече,ремонт,профилактика,настройки.Без Наско -дългия,но питам наистина за майстор,човек разбиращ а не -набеден.




grishitu
Мнения: 1106
Регистриран на: Пет 16 мар 2007 12:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот grishitu » Чет 18 авг 2011 8:27


Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.


stivenj
Мнения: 568
Регистриран на: Пон 20 апр 2009 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: veliko turnovo, VW Polo-1.9-D

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот stivenj » Чет 18 авг 2011 13:12


Така е нали се вижда няма коментари,няма помощ от никъде,явно при нужда в Русе трябва да се ходи.


Zinoto
Мнения: 1873
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот Zinoto » Чет 18 авг 2011 13:51


grishitu написа:Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.

С кой мотор си ти? Как да няма, има си всичко, точно в Русе няма кой да ти регулира Лукас помпа. Има кой да ти одере кожата и да не ти свърши работа обаче.


stivenj
Мнения: 568
Регистриран на: Пон 20 апр 2009 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: veliko turnovo, VW Polo-1.9-D

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот stivenj » Чет 18 авг 2011 17:03


Zinoto написа:
grishitu написа:Трууудно, много трууудно да на мериш някой който да се захване с нашите дизелчета. На 2-та година след като взех колата започна едно предръпване, което е и до сега, и неможах да намеря човек който да се навие да провери защо и от къде е това лашкане.Ходих при един приятел в близко село, баща му от години се занимава с ГНП, и каза че щом колата си върви и непуши(без значение дали се форсира на място или в движение) да си я карам така. Аз така и правя, карам си я. А да не говорим, че "майстор" закачи колата за диагностика и каза, че компа и бил пълен с грешки и ред глупости и 25 лв. щеше да оправи нещата, ,но човека си остана само с желанието.

С кой мотор си ти? Как да няма, има си всичко, точно в Русе няма кой да ти регулира Лукас помпа. Има кой да ти одере кожата и да не ти свърши работа обаче.


Ето мнение и цени на сервиза в Русе.
Проверка на дюза-1лв; почистване в ултразвукова вана-6лв; сглобяване и регулировка-5лв; Проверка на роторна ГНП-25лв; ремонт на роторна ГНП и настройка-35лв. Това са цени по спомен от таблото, което е изложено в приемната. Може и да греша, но моят ремонт излезе 185лв. В него влиза: проверка, почистване и сглобяване на 5 бр. дюзи, подмяна на рейката, смяна на втулка и семеринг, настройка на ГНП и 200 км отиване и връщане до Русе(+30лв).Отидох в 9:30ч. и до 14ч. всичко беше готово.


Zinoto
Мнения: 1873
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот Zinoto » Чет 18 авг 2011 17:15


Така и не се разбра какъв е бил проблема с помпата. От това което пише тук се вижда, че общо взето проверки и профилактики за 200 лева scare имал си бол пари дал си ги за е едно НИЩО, поне се надявам зимата да пали добре, щото на помпата Лукас българската нафта и се отразява все едно човек да пие бира с останала сода каустик в шишето.


Потребителски аватар
Dizel_fen
Мнения: 435
Регистриран на: Сря 29 апр 2009 18:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково,VW Polo 1.9D AEF

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот Dizel_fen » Пет 19 авг 2011 6:29


Предърпването ми го отстраниха тук в Хасково след като ми завиха едно болтче на помпата за 2 мин и ми взеха 10 лева!Добри майстори на механични ГНП-та няма-всичко е на късмет.


Zinoto
Мнения: 1873
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот Zinoto » Пет 19 авг 2011 9:24


Dizel_fen написа:Предърпването ми го отстраниха тук в Хасково след като ми завиха едно болтче на помпата за 2 мин и ми взеха 10 лева!Добри майстори на механични ГНП-та няма-всичко е на късмет.

Попаднал си на майстор наистина, функцията на това болтче е малко по-различна от подобното такова на Бош помпите механичните. Определено са ти свършили работа макар и за 2 минути. Лошото е, че при по-новите модели на Лукас това болтче го няма.


MITA6KIQ
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 19:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В. Т-во

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот MITA6KIQ » Пет 19 авг 2011 14:27


Само в Русе колега ,ако ти трябва телефонче ,на ЛС.


Zinoto
Мнения: 1873
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 0:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот Zinoto » Пет 19 авг 2011 15:34


MITA6KIQ написа:Само в Русе колега ,ако ти трябва телефонче ,на ЛС.

Явно нищо не знаеш за да пишеш такива глупости.


grishitu
Мнения: 1106
Регистриран на: Пет 16 мар 2007 12:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот grishitu » Чет 20 окт 2011 8:19


Здравейте, колега стивен_ж нали нямаше оплаквания от колата защо си ходил до Русе. Какви са били проблемите за да се вдигнеш и да отидеш там.


vekotop
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 24 окт 2011 14:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот vekotop » Пон 24 окт 2011 14:18


Случайно попаднах в този форум.Имам същия проблем и намерих майстор.Намира се под първа гимназия преди моста за турската махала в дясно има един паркинг и там ще видите голяма табела ДИАГНОСТИКА.Телефонния му номер е 0893847203.УСПЕХ!!!


grishitu
Мнения: 1106
Регистриран на: Пет 16 мар 2007 12:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот grishitu » Вто 25 окт 2011 10:52


Ако става дума за В.Т. дай име да поразпитаме малко да видим хората каков ще кажат за него. Какъв точно е бил твоя проблем и как се е решил, с подмяна или ремонт и какъв на дадената част. Как са цените, защото аз дочух за доста "майстори" дето земат пари и неправят нищо или спят до обед и работят до 15-16 часа, и за други при който ходих имах усещането че им дължа пари още с отиване доокато ме видят. Да не говорим за "майсторите" който неискат да се занимават с нашите астматици защото неразбират.


stivenj
Мнения: 568
Регистриран на: Пон 20 апр 2009 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: veliko turnovo, VW Polo-1.9-D

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот stivenj » Вто 25 окт 2011 11:05


grishitu написа:Ако става дума за В.Т. дай име да поразпитаме малко да видим хората каков ще кажат за него. Какъв точно е бил твоя проблем и как се е решил, с подмяна или ремонт и какъв на дадената част. Как са цените, защото аз дочух за доста "майстори" дето земат пари и неправят нищо или спят до обед и работят до 15-16 часа, и за други при който ходих имах усещането че им дължа пари още с отиване доокато ме видят. Да не говорим за "майсторите" който неискат да се занимават с нашите астматици защото неразбират.

ААА знам го този ,Жорката е това ,ама той е велик в електрониките ,няма равен на себе си ,но нашите са прости помпи и нямат електроника ,не знам да ли се занимава с тях абе иди да видиш ,нищо няма да ти коства ,не взема много пари ,мой човек е ,но не съм ходил при него за ремонт на помпа,доло се намира преди моста за турската махала в дясно на паркинга е сервиза ,вечно има хора там ,дано се вредиш че се чака .


vekotop
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 24 окт 2011 14:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Добър майстор на ГНП за В.Търново.

Мнениеот vekotop » Вто 25 окт 2011 18:58


Готово!Проблема е решен.40 лв. ми взе.Тоя е гений.Прави всякакви помпи.Ходете там и ще сте доволни.Не правя реклама,казвам истината.Малко се чака защото е претрупан с работа,но....! :banana



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта