тенекеджия в пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
ognen_brum
Автомобил:
Двигател:

тенекеджия в пловдив

Мнениеот ognen_brum » Пон 29 авг 2011 17:06

здравейте, ако може някой от Пловдив да ми препоръча майстор, че до сега не съм се занимавал с тези работи и не знам изобщо къде ги има

coverdaile
Автомобил:
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот coverdaile » Пон 19 сеп 2011 23:21

Зад магазин РИЛА в Кичука.Много добър майстор на нормални цени!Преди 3 години на мойто ПОЛО ми смени лява вежда и праг и до ден днешен не е мръднало нищо!0899920478 Ивайло

davidtko
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот davidtko » Сря 04 апр 2012 22:46

Без да преувеличавам,но това момче се оказа доста добър майстор!На моя фолксваген венто му се беше скъсал задния мост от гредите и ми го направи безупречно за 200 лева в което включваше свалянето на резервоара и задния мост!Вече три месеца го лашкам по дупките и няма грешка!!!Препоръчвам ви го!Мен ме изпрати един колега при него,който беше ударен отпред и е останал много доволен!

lili4ev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lili4ev » Сря 16 яну 2013 9:18

За пореден път се уверявам,че форумите са нещо много полезно!Това бе единствения МАЙСТОР,който обърна сериозно внимание на моя проблем,за разлика от другите 3-ма,които почти ми се подиграха и ми твърдяха че от голф 4ката ми нищо не ставало и ако трябвало да се ремонтира--да съм си купувал нова!!?Става въпрос за челен удар по моя вина и естествено аз трябваше да си поема изпъването,частите и боядисването!Мога само да кажа след ремонта като минах стенд преден мост,стендаджията ми зададе въпроса:дали тази кола въобще е удряна!Няма да споделям колко ми излезна ремонта,за да не заблудя някой,но сумата е трицифрена!Малко са добрите майстори като Иво и неговите колеги!

GTE_112
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот GTE_112 » Пет 21 юни 2013 7:27

някой може ли да ми даде точните координати на този майстор

lili4ev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lili4ev » Пон 01 юли 2013 21:28

Намира се в квартал Кичук Париж зад хипермаркет Рила в бившия бетоновъзел комарс до гуми Райчев!Телефон 0899 920478 Иво :smile

atanas mamalev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот atanas mamalev » Нед 23 фев 2014 12:32

Момчето е много добър майстор и си гледа доста съвестно работата!Две коли му карам вече и всичко е перфектно!Бояджията му също е много добър,но единствения му недостатък е че е малко бавен,но за сметка на това качеството е безупречно,а и мисля,че ден два в повече не са толкова фатални!Препоръчвам!

Потребителски аватар
Kostiev
Автомобил: s shofior
Двигател:

Мнениеот Kostiev » Нед 23 фев 2014 18:56

Малко смешно ми става като чета такива теми, в които пишат хора, регистрирали се само заради 1-2 мнения по конкретната тема. Изводите оставям за вас. :mhihi

atanas mamalev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот atanas mamalev » Вто 25 фев 2014 0:26

Господин Kostiev,като Ви е толкова смешно, просто не четете тези теми и ги подминавайте!Не познавам хората писали по горе,но явно в благодарение на тях и на тази тема попаднах на точното място,а,и изводите са направени вероятно преди да бъде написано нещо!ОТ 6 години внасям катастрофирали и корозирали автомобили от Германия и само ходене по мъките от "майстори"!Аз,лично избягвам регистрации,входове и т.н.,просто това е изразяване на мнение(лично за себе си)без да правя реклама на никого!Ако мислите,че може да предложите нещо по-добро пишете ми на E-MAIL!

Потребителски аватар
Kostiev
Автомобил: s shofior
Двигател:

Мнениеот Kostiev » Вто 25 фев 2014 19:56

atanas mamalev написа:....ОТ 6 години внасям катастрофирали и корозирали автомобили от Германия...
Браво, браааавоо - похвално! А минавало ли ви е през ума да внасяте читави коли?
atanas mamalev написа:Аз,лично избягвам регистрации,входове и т.н.,просто това е изразяване на мнение(лично за себе си)без да правя реклама на никого!
Ама разбира се, как - то се вижда - не сте се регистрирал за реклама - неееее......
atanas mamalev написа:Ако мислите,че може да предложите нещо по-добро пишете ми на E-MAIL!
Който е..... тайнааааа! :mhihi

Ако имат желание модераторите - нека хвърлят едно око на IP-тата на писалите по-горе по темата.

atanas mamalev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот atanas mamalev » Вто 25 фев 2014 23:24

Костиев,със сигурност няма да намерим общ език с Вас!Мнителността Ви е сериозна и не знам на какво се дължи!Относно вноса на читави автомобили-явно не сте запознат с този бизнес!Аз лично вкарвам нови катастрофирали автомобили,оставям ги в 2-3 сервиза и след като са готови си ги връщам обратно в Германия!Корозиралите,без тях не може,но винаги отиват на пазара в ЧИТАВ вид след като пак са минали през тенекеджия и бояджия!Все пак те са за избиване на някой разход!Читавите коли,които са нов внос,втора ръка по авто салоните са не-повече от 10%!Това е факт! Ама разбира се, как - то се вижда - не сте се регистрирал за реклама - неееее...... Вероятно съм направил някаква реклама,просто реших да похваля момчетата(и има за какво)!Не съм знаел,че ще забия толкова големи тръни във вашите очи! Който е..... тайнааааа! :mhihi Нормално е човек да сгреши Е-МAIL с ЛС!Сигурен съм,че сте безгрешен и никога не може да се объркате!Жив и здрав!

lili4ev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lili4ev » Вто 20 май 2014 21:02

:th_up

Потребителски аватар
Sonny_89
Автомобил: VW Bora + BMW e36
Двигател: AJM + M41D18

Мнениеот Sonny_89 » Сря 04 май 2016 15:01

Колеги , повдигам отново тази тема (предварително се извинявам на автора) , защото и аз имам нужда от бояджии :banghead . Та доста време е минало от последните коментари и ми се иска да прочета някое и друго мнение за въпросният майстор зад "РИЛА" . Благодаря предварително :love.vwclub

Ако трябва препоръчайте и някой друг........

lili4ev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lili4ev » Сря 01 юни 2016 14:35

Колега, като гледам е минало почти месец от запитването. Ако не си намерил решение на проблема ти, мога да кажа за този Ивайло, че е добър и съвестен майстор! Ако търсиш координати, пиши на лични. :love.vwclub

Потребителски аватар
Sonny_89
Автомобил: VW Bora + BMW e36
Двигател: AJM + M41D18

Мнениеот Sonny_89 » Сря 01 юни 2016 19:07

Благодаря , Колега , но отдавна коклата ми е готова........ :th_up

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”