Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот lucky7o » Съб 11 дек 2010 17:09


И моят ред дойде да пиша тук :D
Като цяло за резултат от свършената работа няма как да се изкажа,тъй като при мен проблем нямаше (тресене,гаснене,обороти и т.н) освен с разхода,който не беше кой знае колко голям :063: Около 20/100 бензин mhihi Тоест тепърва ще засичам как е разхода и за това няма как да изкажа мнение.Но по принцип да споделя,вчера около 20 часа оставих колата пред Люси,заедно с един карбуратор keihin за всеки случай mhihi Преди час горе долу ходих да си взема колата,смяна на карбуратора не се е наложила,поправен е стария (пиербург)и сега се надявам всичко да е ок.По между другото забелязах,че ми е поправена и филтърната кутия,което въобще не му е влизало в "задълженията" . Поговорих си с баща му,също и с Люси колкото бе възможно на този студ :D Не че не ме и поканиха да влезна вътре в къщата :beer
След някой друг ден ще споделя и резултата от ремонта,но не се съмнявам,че мнението ми ще е положително :да:
От мен също има един +




vvan
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 24 дек 2010 18:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vvan » Пет 24 дек 2010 18:44


Не знам тоя човек Люси колко е кадърен и сериозен бил но аз му закарах един Фолцваген Поло за ремонт на карборатора. Не стига че нищо не направи и ми все 120 лева но и когато му я върнах вчера да я оправи че утре ще пътувам с нея той вече цял ден ме мота не можел да и обърне внимание обади се след час след 2 разглоби я и каза да мина след празниците да я взема. Това е несериозно при положение че се бяхме разбрали днес да я прибера. Когато му поисках да ми върне парите за работата която НЕ СИ Я Е СВЪРШИЛ той не пожела. Хора НЕ СИ КАРАЙТЕ КОЛИТЕ ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК АМАН ОТ МОШЕНИЦИ.... :не:


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот mupk0 » Пет 24 дек 2010 18:59


vvan написа:Не знам тоя човек Люси колко е кадърен и сериозен бил но аз му закарах един Фолцваген Поло за ремонт на карборатора. Не стига че нищо не направи и ми все 120 лева но и когато му я върнах вчера да я оправи че утре ще пътувам с нея той вече цял ден ме мота не можел да и обърне внимание обади се след час след 2 разглоби я и каза да мина след празниците да я взема. Това е несериозно при положение че се бяхме разбрали днес да я прибера. Когато му поисках да ми върне парите за работата която НЕ СИ Я Е СВЪРШИЛ той не пожела. Хора НЕ СИ КАРАЙТЕ КОЛИТЕ ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК АМАН ОТ МОШЕНИЦИ.... :не:

SPAM от конкуренцията надушвам.Не може 8 страници доволни и 1 недоволен,като недоволството му е от силните.


vvan
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 24 дек 2010 18:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vvan » Пет 24 дек 2010 19:13


Няма СПАМ човек днеска вече говоря за 3 ти път с тоя човек говори ме си едно и също писна ми работя в ЖП то и аз си закарах колата заради тоя 8 страници доволни.......и какво дръжки какво предколедна треска ли го е хванала та не си върши работата????!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2542
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Съб 25 дек 2010 5:55


vvan написа:Не знам тоя човек Люси колко е кадърен и сериозен бил но аз му закарах един Фолцваген Поло за ремонт на карборатора. Не стига че нищо не направи и ми все 120 лева но и когато му я върнах вчера да я оправи че утре ще пътувам с нея той вече цял ден ме мота не можел да и обърне внимание обади се след час след 2 разглоби я и каза да мина след празниците да я взема. Това е несериозно при положение че се бяхме разбрали днес да я прибера. Когато му поисках да ми върне парите за работата която НЕ СИ Я Е СВЪРШИЛ той не пожела. Хора НЕ СИ КАРАЙТЕ КОЛИТЕ ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК АМАН ОТ МОШЕНИЦИ.... :не:

недей да лъжеш ,ако може :screwy
Парите които ти бях взел за труд символичните 20лв.ти ги върнах вчера.В труда влиза:Сваляне и почистване на карбуратора.Смяна вакумен регулатор делко и задължителната центровка с стробоскоп.Само спрея за почистване на карбуратора ти е 10лв.Остатъка до 120 са ти части по твоята кола.След като я чоплих първият път колата беше по-добре от състоянието което я докара.Казах ти,ако има проблем ОБАДИ СЕ.
Вторият Път директно я изтърси в момент когато имах толкова работа,че от една седмица пропускам да обядвам.Нали се сещаш,че за човек с язва на стомаха не е хич добре. Вчера преди да ми кажеш сглобявай колата(нямах това намерение защото трябваше да открия проблема)ти казах:мини след празниците няма да имам толкова работа ще го oправим.
А да пишеш неграмотно и да обиждаш на публично място :screwy :screwy :screwy :screwy :screwy
Между другото се досещам и съм сигурен на 100% къде аджеба този преди мен ти се е изсрал по карбуратора.
Светът е голям хора всякакви.
А сега кажи,върнах ли ти 20-те лв.за труд,които бях ти взел?????????????????
Нямам намерение да си развалям празниците затова спирам до тук. heavy metal zork heavy metal zork :drinking:

:неграмотно
много държа да ми отговориш на въпросааааааа

Последна промяна от vit_autosofia на Съб 25 дек 2010 15:12, променено общо 4 пъти.


Jivko7777
Мнения: 402
Регистриран на: Сря 23 юни 2010 15:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: постоянно...

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Jivko7777 » Сря 29 дек 2010 18:57


Сега и аз да кажа за Люси, еми 2 два дена се мъчихме с Голфа (2-ка 1,6 карб.), какво ли не ставаше mhihi , но винаги се почваше и на ново се правеше и накрая стана подкарахме двойката с Кейхин 1, сега колата върви много добре, в студените дни си пали без никакъв проблем!
Люска дано се сети кой съм - Живко от Нова Загора!
Та не слушайте колегата по горе с Полото, който си от София, по неговата логика аз какво да кажа като съм от толкова далеч и не стана за един ден, а за два...но просто съм разбран човек и виждах как Люси не можеше да смогне да обърне внимание на всички, затова не бързах и не го припирах, така той си свърши работата много добре...Все пак да не забравяме и баща му, който работи с голямо желание и мерак!
Затова Ви казвам освен майстор в лицето на Люси ще намерите разбран човек, който се мъчи на всеки който е дошъл...Така че въобще не се съмнявайте в неговите умения и най-вече в неговата коректност! Успех от мен и винаги когато имам път към София ще се отбивам да се видиме :)


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот plamen000000 » Пон 03 яну 2011 20:10


Люси извинявай, че директно в темата пиша, а не на ЛС, ама се шашардисах с комбарата на баща ми, заредих си известно количество гориво от една Сливнишка бензиностанция може би 20-25 литра, почна да прави конденз и да хвърля едни страшни сажди,промяна във разхода няма както на бенз., така и на газ,масло ми подхапва на 15 000 км, не повече от 300-400гр, карам с масло 10w40 титан фукс, и изчетох теми изписани във форума и се вкарвам в ебаси филма, опасенията са ми че бензина е кофти.Дай някакъв съвет какво да направя.


straus
Мнения: 75
Регистриран на: Вто 09 фев 2010 20:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот straus » Пет 21 яну 2011 17:38


Аз останах недоволен защото въобще не пожела да се занимава с моя карбуратор, понеже бил Pierburg 2EE, директно ме прати да търся кейхин 2. Аз вярвам че ако бях намерил такъв положението щеше да заспи, но в обявата пише че няма карбуратор който да не е вкарал в пътя. Аз отидох с 2 пиербурга и той не вкара в пътя нито един от двата, просто не му се занимаваше.


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2542
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Пет 21 яну 2011 18:05


straus написа:Аз останах недоволен защото въобще не пожела да се занимава с моя карбуратор, понеже бил Pierburg 2EE, директно ме прати да търся кейхин 2. Аз вярвам че ако бях намерил такъв положението щеше да заспи, но в обявата пише че няма карбуратор който да не е вкарал в пътя. Аз отидох с 2 пиербурга и той не вкара в пътя нито един от двата, просто не му се занимаваше.


За да се ремонтира този карбуратор ще трябва да дадеш за части по него повече отколкото струва целия голф.Именно затова ти казах да търсиш Кейхинче.Дойде при мен като по телефона ме увери,че си намерил въпросният кейхин да го сменявам.Бъркам в торбата същото недоразомение 2ЕЕ.
Имам такива да ги наредя един до друг сигурно ще ходя 2км.по карбуратори.
Не че не ми се е занимавало просто практиката ми е показала че е загубена кауза да се прави тази издънка на карбуратор.А ако не си спомняш ти отделих доста време да му закрепя някакъв празен ход.Смених и някой маркучи които буквално бяха станали на кокъл.


straus
Мнения: 75
Регистриран на: Вто 09 фев 2010 20:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот straus » Пет 21 яну 2011 18:35


Като цяло съм ти благодарен че ми отдели време, маркучите ок, платих си за тях и за отделеното време, но като цяло не ми свърши работа.


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2542
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Пет 21 яну 2011 18:38


straus написа:Като цяло съм ти благодарен че ми отдели време, маркучите ок, платих си за тях и за отделеното време, но като цяло не ми свърши работа.


viewtopic.php?f=5&t=228984&start=15
това обяснява много неща?????

Ако имаш още нещо да ми кажеш го направи по телефона,или на Л.С.


dikanski
Мнения: 92
Регистриран на: Пет 19 фев 2010 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот dikanski » Съб 19 фев 2011 20:31


Ако имаш проблем с колата,
лесно се оправят нещата.
Много харчи,а не иска да върви,
при Люси трябва да отидеш ти.

Ще направи всичко тип топ
и за път ще си готов.
От цената ще се усмиихнеш
и за Люси всеки в нужда ще викнеш.




Здрасти Люси,не им се коси на неграмотните.Скоро ще дойда при теб да подготвиме колата за Германия,отказах се от Австрия.Поздрави ,Мартин с бялата Джета от Перник :-)


cucurko
Мнения: 48
Регистриран на: Пет 18 яну 2008 14:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот cucurko » Сря 02 мар 2011 20:19


Люси е коректен. Макар да се наложи да го търся повече от веднъж, човекът си оправи нещата и сега колата е ОК.


memet31
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 05 окт 2010 6:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот memet31 » Сря 13 апр 2011 20:10


Люската е много точен като маистор и като човек ! Тои вече е моят нов маистор ! Евалата Люска да си жив и здрав ! :drunk :drunk


ivanvaler
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 06 апр 2011 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот ivanvaler » Сря 27 апр 2011 14:41


Здравейте колеги ! Отскоро съм на пътя и автомобила, който карам е Голф 2 1991 г. 1,6. Как мога да разбера какъв модел ми е карбураторът ? Благодаря Ви предварително !



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 169 госта