Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
alexass13
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот alexass13 » Сря 27 апр 2011 18:11


vvan написа:Не знам тоя човек Люси колко е кадърен и сериозен бил но аз му закарах един Фолцваген Поло за ремонт на карборатора. Не стига че нищо не направи и ми все 120 лева но и когато му я върнах вчера да я оправи че утре ще пътувам с нея той вече цял ден ме мота не можел да и обърне внимание обади се след час след 2 разглоби я и каза да мина след празниците да я взема. Това е несериозно при положение че се бяхме разбрали днес да я прибера. Когато му поисках да ми върне парите за работата която НЕ СИ Я Е СВЪРШИЛ той не пожела. Хора НЕ СИ КАРАЙТЕ КОЛИТЕ ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК АМАН ОТ МОШЕНИЦИ.... :не:


Жалко е че има и такива колеги, при мене Люси винаги е бил на ниво. И то за неща от рода "Люси нещо стържи гумата".Развалял си е човека почивката, за да види откъде е проблема. И това не са ми били единични случаи.Никога не ВЗЕМАЛ ПАРИ за дреболии. Единственият му "недостатък" е че не се занимава с дизелови настройки :lol:
Люси хич не си го слагай на сърце




nikolai velkov
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 21:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bulgaria

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот nikolai velkov » Сря 27 апр 2011 21:51


момчета къде мога да го намерия този люси че ми се прецака карборатора на бричката.или някакъв телефон ако има?


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот zfa159 » Сря 27 апр 2011 23:19


Пише го в началото на темата,лично самият той си го е написал ->
"За връзка с мен моб.телефон-0897/845 569 Люси" :deal
Точен е и ще ти свърши работа :да:
:beer


Потребителски аватар
M_POLO
Мнения: 491
Регистриран на: Сря 23 юли 2008 21:14
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: CBAB
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот M_POLO » Сря 22 юни 2011 12:38


Специални благодарности колегата е супер точен и голем пич и баща му също евала колата заспа така не е работила никога! Много ти благодаря Люси от сега нататък ти си доктора на голфа mhihi даже и пепелника ми изхвърли :bowdown
Евала докато има такива хора като теб винаги ще карам VW просто едно БРАВО :applause: :beer :beer


Потребителски аватар
ivchoforever
Мнения: 121
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 3:51
Автомобил: Passat B3 1992
Двигател: 2.0 115 ADY
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот ivchoforever » Пет 24 юни 2011 18:59


Благодарение на Люската от днес вече съм с табло с два дисплея и борд комп :banana Всичко върза както си е фабрично,разбира си ги тия инсталации и това си е.Евала Люска безкрайно много съм доволен :beer


Потребителски аватар
M_POLO
Мнения: 491
Регистриран на: Сря 23 юли 2008 21:14
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: CBAB
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот M_POLO » Съб 25 юни 2011 18:09


ivchoforever написа:Благодарение на Люската от днес вече съм с табло с два дисплея и борд комп :banana Всичко върза както си е фабрично,разбира си ги тия инсталации и това си е.Евала Люска безкрайно много съм доволен :beer


дай да го видим снимка колега :drunk


Потребителски аватар
ivchoforever
Мнения: 121
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 3:51
Автомобил: Passat B3 1992
Двигател: 2.0 115 ADY
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот ivchoforever » Съб 25 юни 2011 19:40


Ето снимки :D

Това беше в началото:

Изображение

След това се откри ето тази гледка scare

Изображение

И крайният резултат :lol:

Изображение
Изображение

Отново Благодаря на Люси :beer


Xpu100
Мнения: 162
Регистриран на: Сря 22 апр 2009 10:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Xpu100 » Пон 04 юли 2011 23:03


И аз ходих до Люси да вкара в час едно Ауди и мога да кажа, че е много точен и си разбира от работата! :да:


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Вто 05 юли 2011 3:56


Xpu100 написа:И аз ходих до Люси да вкара в час едно Ауди и мога да кажа, че е много точен и си разбира от работата! :да:


Колегата притежава Ауди Б3 уникат.Нямам думи за колата.Пожелавам да си го караш безаварийно. :bowdown


Потребителски аватар
alexass13
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот alexass13 » Вто 05 юли 2011 17:43


Вече с нов пистов ремък и нова обтяжна ролка на пистовият ремък. :lol:


dikanski
Мнения: 92
Регистриран на: Пет 19 фев 2010 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот dikanski » Вто 05 юли 2011 19:47


Люси,абе човече имам един въпрос ако можеш да ми отговориш или колегите ако знаят.Преди 6 месеца ти докарах джета с много високи обороти.Праи едни магии много съм доволен,но не спазвам правилото,което ми каза да паля сутрин на бензин и да гася вечер на бензин.Сега съм в англия и имам малко проблеми с адаптерите за гас и ми се наложи да покарам на бензин.Но след като загася колата след 2 секунди двигателя се самостартира за една секунда.Изръмжава като трактор.На гас не ми го е правило.Има ли общо с центровката на делкото или е друго.И най важното-опасно ли е за мотора това?Моля удари едно рамо от разстояние :beer


Потребителски аватар
strahil_toshkov
Мнения: 1396
Регистриран на: Чет 31 яну 2008 10:58
Автомобил: VW GOLF 3 16V LIMITED EDITION
Двигател: ABF 1997
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот strahil_toshkov » Вто 19 юли 2011 14:30


ЛЮСКА - отново едно голямо благодаря - отново колата работи супер след намесата ти по карбуратора ми

:beer :beer :beer :beer :beer :beer :drunk :drunk :drunk :drunk


lemforder
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 01 авг 2011 18:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот lemforder » Пон 01 авг 2011 18:58


Чакайте сега,в тая тема усещам едно нещо,което ме дразни.Начи ако си доволен си добре дошъл,ако не си доволен все някой лакей щесе намери да ти прави забележки,че имаш наглостта да си недоволен.Регистрирах се специално заради това,щото ми писна да ечта тъпотии от гъзолизци.Преди време господин господ всеможещ Люси такъв номер ми извъртя с така обичания от него Кейхин 2 че ми се иска никога да не съм ходил до там.Трябва да му се молиш да ти направи колата, когато ти каже по телефона че е готова не разчитайте че като отидете ще бъде готова, може да ви остави да си почакате докато ви я сглоби на двора.И накрая не разчитайте че колата пак няма да има проблем....Прекалено отдавна беше моя случай за да го разказвам с подробности.Сега ме обвинете и мен че съм конкурент и че съм некоректен да съм недоволен от бога на карбураторите.Лично аз който мога му казвам да не ходи там.Просто някои хора не знаят как да задържат клиенти и работят само като са на кеф, през останалото време само приемат похвали.


dikanski
Мнения: 92
Регистриран на: Пет 19 фев 2010 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот dikanski » Вто 02 авг 2011 1:29


lemforder написа:Чакайте сега,в тая тема усещам едно нещо,което ме дразни.Начи ако си доволен си добре дошъл,ако не си доволен все някой лакей щесе намери да ти прави забележки,че имаш наглостта да си недоволен.Регистрирах се специално заради това,щото ми писна да ечта тъпотии от гъзолизци.Преди време господин господ всеможещ Люси такъв номер ми извъртя с така обичания от него Кейхин 2 че ми се иска никога да не съм ходил до там.Трябва да му се молиш да ти направи колата, когато ти каже по телефона че е готова не разчитайте че като отидете ще бъде готова, може да ви остави да си почакате докато ви я сглоби на двора.И накрая не разчитайте че колата пак няма да има проблем....Прекалено отдавна беше моя случай за да го разказвам с подробности.Сега ме обвинете и мен че съм конкурент и че съм некоректен да съм недоволен от бога на карбураторите.Лично аз който мога му казвам да не ходи там.Просто някои хора не знаят как да задържат клиенти и работят само като са на кеф, през останалото време само приемат похвали.

Не е хубаво да гпвприш така за хора които не познаваш(визирам гъзолизци).Всеки е казал мнение.Аз лично съм доволен и щом 90 % са доволни фактите са показателни.При операции на хора спасяването н живот не е с такава успеваемост,та ти искаш да има безгрешни хора да решават на чоо% твоите проблеми.Да беше изложил факти,и ако Люси беше виновен,щяхме да застанем на твоя страна.Форума е д си помагаме.Утре като искаш помощ,защо да ти дам съвет като ме наричаш гъзолизец.Повтарям тук сме да си помагаме не да се убиждаме


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Вто 02 авг 2011 5:49


lemforder написа:Чакайте сега,в тая тема усещам едно нещо,което ме дразни.Начи ако си доволен си добре дошъл,ако не си доволен все някой лакей щесе намери да ти прави забележки,че имаш наглостта да си недоволен.Регистрирах се специално заради това,щото ми писна да ечта тъпотии от гъзолизци.Преди време господин господ всеможещ Люси такъв номер ми извъртя с така обичания от него Кейхин 2 че ми се иска никога да не съм ходил до там.Трябва да му се молиш да ти направи колата, когато ти каже по телефона че е готова не разчитайте че като отидете ще бъде готова, може да ви остави да си почакате докато ви я сглоби на двора.И накрая не разчитайте че колата пак няма да има проблем....Прекалено отдавна беше моя случай за да го разказвам с подробности.Сега ме обвинете и мен че съм конкурент и че съм некоректен да съм недоволен от бога на карбураторите.Лично аз който мога му казвам да не ходи там.Просто някои хора не знаят как да задържат клиенти и работят само като са на кеф, през останалото време само приемат похвали.

:063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: :063: heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork
Господин потаен,защо не ми припомниш за какво иде реч?
Лично ти,ако ми кажеш да се мецна от 14 етажен блок,100% те уверявам,че няма да го направя,а и 101% от хората тук също няма да те послушат.
А и на всеки,който е минал през мен му казвам:Ако има проблем гаранционно си го отстранявам и поемам.
Мога да те уверя,че в което и кътче на България да отида ще бъда посрещнат от хора подобаващо.Защото съм ЧОВЕК.
На Такива като теб,които специално за това се регистрират не им се обръща много внимание.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта