Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
lemforder
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 01 авг 2011 18:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот lemforder » Вто 02 авг 2011 9:32


Ти ли си човек? Монтаж-демонтаж карбуратор (за тези, които не знаят, това са четири болта) 50 лв. mhihi




Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Pavcho2 » Вто 02 авг 2011 12:18


lemforder написа:Ти ли си човек? Монтаж-демонтаж карбуратор (за тези, които не знаят, това са четири болта) 50 лв. mhihi

:не:
Ае що не фанеш да се изтриеш всезнайко изглежда не си в час много?
5 вакума 15 кабела 2-3 уплътнения и реглаж включваш игра със стробоскоп уред за измерване на изгорели газове (ако щеш и сонда го наречи) настройка на клапа за празен ход - при студен двигател... мисля, че не са просто 4 болта!
Тва за гъзолизците дето си го писал по-горе е страшно убидно честно казано.


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Вто 02 авг 2011 12:49


lemforder написа:Ти ли си човек? Монтаж-демонтаж карбуратор (за тези, които не знаят, това са четири болта) 50 лв. mhihi

Слушай ся.В рамките на добрия тон те моля да отидеш в друг сервиз да ти поправят карбуратора и после се похвали колко ти е струвало удоволствието.Само диагностика на двигателя ти е 35лв.Сладур мамин.Ти явно си останал безработен и имаш доста свободно време за да вършиш подобни неща.Или избиваш някакъв комплекс.Имаш право да пишеш каквото си пожелаеш,но не и глупостите които си насрал тук.Или може би речника ти е беден.
Незнам scare scare scare

Пожелавам ти късмет.


Потребителски аватар
alexass13
Мнения: 83
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот alexass13 » Вто 02 авг 2011 15:13


lemforder написа:Чакайте сега,в тая тема усещам едно нещо,което ме дразни.Начи ако си доволен си добре дошъл,ако не си доволен все някой лакей щесе намери да ти прави забележки,че имаш наглостта да си недоволен.Регистрирах се специално заради това,щото ми писна да ечта тъпотии от гъзолизци.Преди време господин господ всеможещ Люси такъв номер ми извъртя с така обичания от него Кейхин 2 че ми се иска никога да не съм ходил до там.Трябва да му се молиш да ти направи колата, когато ти каже по телефона че е готова не разчитайте че като отидете ще бъде готова, може да ви остави да си почакате докато ви я сглоби на двора.И накрая не разчитайте че колата пак няма да има проблем....Прекалено отдавна беше моя случай за да го разказвам с подробности.Сега ме обвинете и мен че съм конкурент и че съм некоректен да съм недоволен от бога на карбураторите.Лично аз който мога му казвам да не ходи там.Просто някои хора не знаят как да задържат клиенти и работят само като са на кеф, през останалото време само приемат похвали.


На "Гъзолизица" вече трета кола ходи в този сервиз и всичко е ОК.Колегата наистина заслужава добра дума. Тук е мястото да се напише дали си доволен или НЕ. Имаш право да пишеш и ако не си доволен от труда му. Всичко за което съм ходил с колите, всичко беше ОК.Лично Аз съм го ползвал колегата за колсултации по телефона и никога не ми е отказвал.Има случаи когато отида за нещо конкретно да свърши, Люси ми преглежда и други неща и дава СЪВЕТ без да си го молил.Не знам твоя случай,жалко че не си останал доволен.


Потребителски аватар
gotto
Мнения: 95
Регистриран на: Сря 08 юни 2005 14:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот gotto » Вто 16 авг 2011 10:25


еееейййй....не се бъзикаите със семейния ми лекар на автомобилите ми !!!
вече доста години ми подържа техниката и при него срещам само старание и помощ !!!
като не ви харесва си го сменете !!!


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Asen_D » Чет 18 авг 2011 19:24


Люси е 100% пич, винаги приема нещата, и работи със старание...
Недоволни винаги ще има, както и хора на които им е скъпо...Значи това не е техния сервиз...
Да не коментираме цените, защото някой ще си помисли, че без пари се работи...Люси винаги ми е помагал и до ден днешен продължава да го прави, въпреки че не съм сигурен дали го заслужавам напълно....Бъди здрав Люси :beer


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот Vizor » Вто 23 авг 2011 23:48


Аре и аз да напиша нещо за Людмил. Аз не си правя колата често при него. Първия път много недоволен останах. Докато купя бира и ми беше сменил ангренажа даже не можах да гледам! Втория път ми беше пукнат предния джам и ме прати да си направя една ч*кия и съответно докато се върна (аз бързо свършвам .. за около 3 минути) бях с нов джам. Смени ми повдигачите с други (негови) и пари не ми взе. Аз му оставих после си ги намерих пак в мене. Много недоволен.

Ама явно за по 5 минути пари не взима mhihi Па за колко се сменя ангренаж на КР.. :D Явно ме бавиха в магазина, че дори не видях как го сглобява деба. Еле па дет вися на велик ден до 12 вечерта да правим турбо пътища. Еле пък всичките 40000 пъти дето съм си правил при него НИКОГА не съм имал проблем. Еле пък като направи кебалчета и кюфтета началник склада да видиш как ям с двата карбуратора.

Людмиле искам да ми обясниш как ги правиш тея коли така добре, че идват хора от други градове при тебе и идват по няколко пъти за различни неща и си тръгват после и не могат да си познаят колите. Колко пъти си правил коли на приятели и си им казвал дискотечни цени близки до подарък.

Само знам, че Людмил работи на цени дето ги няма и в бразилско гето.
Работата никога не съм имал нито една забележка за нея! Дори ми разглоби половината Ауди! Че и го сглоби после. Че и работи даже после.. като истинско.

Винаги съм бил впечатлен от това, което прави и може! И не само аз! Бих му доверил всяка една кола, която някога съм имал и знам, че когато се върна тя ще бъде безупречно направена!

Люслка, благодаря ти за всичко и се надявам някога отново да можеш да поддържаш моите коли. Поздрави от Бургас и се надявам скоро да се видим отново!


Потребителски аватар
dj_tuhla
Мнения: 1397
Регистриран на: Съб 18 фев 2006 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голо Бърдо

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот dj_tuhla » Пон 29 авг 2011 12:36


Подобни проблеми възникват с кочини, които не са помирисвали поддръжка от години и идват уж само за "настройка", пък тя колата има за 2000лв работа по нея (на пръв поглед). На Люси много пъти съм му казвал просто да не ги приема такива.. :beat_butt2


Потребителски аватар
dgartch
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 04 мар 2009 17:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: kardjali

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот dgartch » Сря 07 сеп 2011 18:22


Люси едно благодарско и от мен от 100 лева кърджали софия стана на 50 умеещ си ги :bowdown


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Чет 08 сеп 2011 9:20


dgartch написа:Люси едно благодарско и от мен от 100 лева кърджали софия стана на 50 умеещ си ги :bowdown

:applause: :applause: и мех.инжекция съм я разскомпирирал


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот plamen000000 » Чет 08 сеп 2011 14:56


Pavcho2 написа:
lemforder написа:Ти ли си човек? Монтаж-демонтаж карбуратор (за тези, които не знаят, това са четири болта) 50 лв. mhihi

:не:
Ае що не фанеш да се изтриеш всезнайко изглежда не си в час много?
5 вакума 15 кабела 2-3 уплътнения и реглаж включваш игра със стробоскоп уред за измерване на изгорели газове (ако щеш и сонда го наречи) настройка на клапа за празен ход - при студен двигател... мисля, че не са просто 4 болта!
Тва за гъзолизците дето си го писал по-горе е страшно убидно честно казано.
.

Павчо, май с тебе се засякохме, когато бях при Люси, преди 2 и повече години, ти беше свидетел, Люси, ми прави пълна профилактика на карба на пасата на бащата, при което смени доста други дребни елементи,плюс това ми превръзва охлаждането на изпарителя, защото по начало беше неправилно вързана при едни разбирачи много известни така наречения сервиз старгаз, после центровка бенз. и газ, и ми взе нищо пари, даже мисля и с негов ремонтен комплект работи.А на семколюпача от града на Вашите кошмари (Перник), много поздрави, само ще му кажа че с трици маймуни нема да улови, и щом е бил толкова кадърен защо аджеба е стигнал до Люси.
Люска поздрави и не се коркай за глупости, ще остарееш по-бърже и после нема кой да ми прай карба, минавам сума ти пъти през орландовци, ама все не ми остава време да донеса по кафе.


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Пет 09 сеп 2011 5:24


plamen000000 написа:
Pavcho2 написа:
lemforder написа:Ти ли си човек? Монтаж-демонтаж карбуратор (за тези, които не знаят, това са четири болта) 50 лв. mhihi

:не:
Ае що не фанеш да се изтриеш всезнайко изглежда не си в час много?
5 вакума 15 кабела 2-3 уплътнения и реглаж включваш игра със стробоскоп уред за измерване на изгорели газове (ако щеш и сонда го наречи) настройка на клапа за празен ход - при студен двигател... мисля, че не са просто 4 болта!
Тва за гъзолизците дето си го писал по-горе е страшно убидно честно казано.
.

Павчо, май с тебе се засякохме, когато бях при Люси, преди 2 и повече години, ти беше свидетел, Люси, ми прави пълна профилактика на карба на пасата на бащата, при което смени доста други дребни елементи,плюс това ми превръзва охлаждането на изпарителя, защото по начало беше неправилно вързана при едни разбирачи много известни така наречения сервиз старгаз, после центровка бенз. и газ, и ми взе нищо пари, даже мисля и с негов ремонтен комплект работи.А на семколюпача от града на Вашите кошмари (Перник), много поздрави, само ще му кажа че с трици маймуни нема да улови, и щом е бил толкова кадърен защо аджеба е стигнал до Люси.
Люска поздрави и не се коркай за глупости, ще остарееш по-бърже и после нема кой да ми прай карба, минавам сума ти пъти през орландовци, ама все не ми остава време да донеса по кафе.

Мини да те видя иначе :beat_butt2 :beat_butt2


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот petarkolev » Съб 17 сеп 2011 10:11


От мене също едно голямо благодаря. Много е печен и работи съвестно. Освен, че оправи отместения ъгъл на запалването успя за нула време да открие още, че тампона на моното си е отишъл и към колекторните тръби лещата, че е за смяна. Голяма благодаря Люси. Жив и здрав! :beer


Потребителски аватар
albena_sladurana
Мнения: 622
Регистриран на: Нед 14 фев 2010 14:02
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: PB
Местоположение: София---в голфа

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот albena_sladurana » Нед 09 окт 2011 8:25


Колегата е много точен ,знае какво прави и какво иска.Преди време на мое голфче 1.6 карб. е сложил KEIHIN карб. от Ауди и колата ми работеше повече от прекрасно.Без грам промяна на обороти.Смело мога да Ви го препоръчам,а за тези който не са доволни НЕ МУ ЦАПАЙТЕ ТЕМАТА :да:


Потребителски аватар
mk2_Golf83
Мнения: 1324
Регистриран на: Нед 01 юни 2008 19:02
Автомобил: Голф 2
Двигател: EZ 1983
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ ЗА КАРБУРАТОРИ-vit_autosofia

Мнениеот mk2_Golf83 » Нед 16 окт 2011 0:31


Вчера му се обадих да го питам за проблем на карбуратора ми и веднага ме опъти къде да го търся :) и смехних това което ми беше казал да проверя и колата се оправи ! Мерси много :bowdown



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта