Клубен сервиз vit_autosofia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2541
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот vit_autosofia » Пон 01 окт 2012 4:23


okops написа:Много благодарности за ремонта по мотора и за допълнително отделеното време в неделя за донастройване на колата, досега никога не е имала толкова сила в ниските обороти :bowdown :bowdown


:applause: Радвам се за колицата




FGRC
Мнения: 18
Регистриран на: Сря 11 апр 2012 19:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: SOFIA

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот FGRC » Нед 28 окт 2012 11:27


Момчета стига сте припадали толкова.Кой знае какъв майсторлък при центровките на карб.и запалването не се иска.


Потребителски аватар
ВАН
Мнения: 227
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 13:43
Автомобил: VW Golf II 1991 1.6 Keihin
Двигател: PN
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот ВАН » Пон 29 окт 2012 22:25


FGRC написа:Момчета стига сте припадали толкова.Кой знае какъв майсторлък при центровките на карб.и запалването не се иска.


Ми ще взема да припадна. Новият "стар" карбуратор мърка.
Започвам да се чудя, как не му е писнало на Люси, да се занимава с 30-годишни коптори, които гласят по един к*р-капан при всяко развиване на болт или гайка!


Потребителски аватар
dj_tuhla
Мнения: 1397
Регистриран на: Съб 18 фев 2006 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голо Бърдо

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот dj_tuhla » Чет 08 ное 2012 20:40


FGRC написа:Момчета стига сте припадали толкова.Кой знае какъв майсторлък при центровките на карб.и запалването не се иска.


А вие кой бяхте и в ролята си на какъв ни давате този безценен съвет :D ?


Потребителски аватар
slavi777
Мнения: 68
Регистриран на: Пон 19 мар 2007 15:47
Автомобил: VW Golf MK2
Двигател: EZ 1990
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот slavi777 » Вто 13 ное 2012 21:34


Нека и аз да изкажа мнението си за Люси. Днес успя да съживи напълно умрелия ми Pierburg 2e2. Колата никога не е вървяла така на бензин. Хиляди благодарности, Люси! Можете напълно да му се доверите на него и на баща му. С две думи едни от малкото останали съвестни майстори. С пожелания за успехи! :да:


Потребителски аватар
sando-ludia
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 16:45
Автомобил: golf 4
Двигател: 1.8t
Местоположение: novi iskar

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот sando-ludia » Нед 16 дек 2012 17:22


За пореден път изказвам хиляди благодарности на колегата,Люси,който ми оправи колата.Не само,че ми я оправи,а и не ми взе пари и ме почерпи вафла.Няма такъв добар човек.Отново едно голямо благодаря!


vaniman
Мнения: 34
Регистриран на: Съб 30 яну 2010 10:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот vaniman » Съб 29 дек 2012 5:47


И аз се присъединявам към клубът на доволните.От вчера имам кола:)))Досега никога не е работила така добре!Хората в сервиза са уникално готини а Люси е цар!Благодаря колега :beer

Последна промяна от vaniman на Сря 16 яну 2013 14:52, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Алф1984
Мнения: 42
Регистриран на: Сря 28 яну 2009 19:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот Алф1984 » Съб 29 дек 2012 14:57


браво на майстора,моето голфче беше малко болно,а той го направи да пее :beer


Потребителски аватар
paralesko
Мнения: 219
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 19:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот paralesko » Съб 12 яну 2013 23:37


И от мен, голямо благодаря на Люси, благодарение на него километража на пасата ми получи висше образование :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,сега чакат и подгревните пръскалки на миещата течност, :beer :beer :beer може да разчитате на него. Много доволен. :applause:


Потребителски аватар
Svet.autounion
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 08 фев 2013 11:14
Автомобил: Audi B3 Coupe
Двигател: 1.8 DZ-1990

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот Svet.autounion » Вто 09 апр 2013 8:39


Мога да кажа, че хора които обичат това което правят са едни от най добрите в това което правят. :a045
Люси е такъв майстор. Накара Старата дама (100 C3-ка) да хвърчи като пеперуда. За което много благодаря! :beer


Потребителски аватар
jorko-1
Мнения: 83
Регистриран на: Съб 17 сеп 2005 23:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот jorko-1 » Вто 16 апр 2013 9:23


Бих искал да изкажа искренните си благодарности към Люси и целият екип на vit_autosofia за това което направиха за моята кола.. Драмата започна със закупуването от моя страна на Ауди Б4 което в последствие се оказа експлоатирано крайно безхаберно и в резултат колата харчеше маслко , работеше само на газ и то на 3 цилиндъра,трудно палеше и харчеше все едно тегля още две зад мен. Отидох при Люси той прегледа колата, каза ми както терябва да се направи и аз му казах направо да я правим - точно след ден и половина колата беше като нова, харченето на маслко беше остраноено със смяна на гумичките на клапаните и шлайф на главата, колата центрована и безупречно палеща и работеща и на бензин и на газ , отношението към мен и колата бяха повече от безупречни. Винаги когато съм отишъл съм бил посрещнат с усмивка и ми е било обърнато внимание на момента... Благодаря ти Люси за всичко което направи за мен и колата ми


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот radi_nrj » Чет 18 апр 2013 13:03


Люси за пореден път доказа, че на него може да се разчита. Една приятелка от месец ми се оплаква от нейното Поло и все я кандардисвам да я водя в сервиза на Люси. Миналия уикенд след като Полото почти прегря най-сетне кандардиса и я заведох. След извършения ремонт момичето ми се обади и каза, че трябва да ме черпи :)


Потребителски аватар
d.draganova
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 16 сеп 2012 10:08
Автомобил: Golf 4 1998
Двигател: AHW 1.4 16V
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот d.draganova » Нед 02 юни 2013 10:41


:k050
Вчера бях в сервиза много съм доволна от тях, спестиха ми един куп пари за ролка обтегач и паразитна ролка вместо да ги купувам нови ми ги направиха, супер учтиви и гостоприемни хора :) :love.vwclub


gogo gti
Мнения: 29
Регистриран на: Нед 30 май 2010 0:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: vraca

Благодарност на Люси от кв.Орландовци

Мнениеот gogo gti » Пет 12 юли 2013 22:38


Искам да похваля Люси от кв.Орландовци.От Враца съм и имам голф 2 карбуратор от лимитираната серия 10 милионни.Имах проблем с карбуратора след намесата на наш майстор от града ни.Накрая реших да я закарам на Люси да я види.Човека се зае сериозно с проблема и го отстрани с доста внимание и старание.Сега не мога да позная колата държи стабилно обороти-върви чувствително по добре ,а и разхода на гориво понамаля-6 извънградско като скоростта по магистралата не падаше почти под 130-140 а и на места и доста повече.Майстора работи много прецизно,внимателно,културен е ,а и не взима никак скъпо.Така че ако имате проблеми с карбуратори-потърсете го-гарантирам ви, че ще останете доволни.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ vit_autosofia

Мнениеот radi_nrj » Пон 29 юли 2013 22:14


Факир си Люска! Половин час обикалям из София тая вечер, че не мога да се накефя как и влизат скоростите на Корсата.
:bowdown :bowdown :bowdown



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта