Сервиз Евел ( Evel ) в Бъкстон - не ходете там !

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vladko33
Мнения: 169
Регистриран на: Сря 15 окт 2008 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Сервиз Евел ( Evel ) в Бъкстон - не ходете там !

Мнениеот vladko33 » Нед 19 фев 2012 23:06


Миналата година имах щета по задния калник и предната броня и закарах Пасата в доверения на Армеец сервиз Евел. Калника го бяха пръснали доста добре- нямаше разлика в цветовете. Но веднага ми направи лошо впечатление, че бяха боядисвали и върху ПВЦ лепенката, която е в предната част на задния калник. Отделно , с течение на времето и без да е имало каквото и да е усилие върху предната броня, боята се напука точно там, където я бяха пръскали.

Година по-късно имах лек инцидент със задната броня, а от Армеец ми признаха и драскотини по задния капак, както и напуканата боя по предната броня. Реших да закарам колата пак в Евел, като изрично направих замбележка, че "новата" щета отпред е по-скоро рекламация от миналогодишния им труд. Е тоя път си свършиха работата съвсем през пръсти- още от 20 метра забелязах, че бяха лепнали буквите отзад на криво, а от едната страна бронята има значително по-голям луфт отколкото от другата. Понеже валеше сняг и колата беше мокра, нямаше как да забележа и видимата разлика в боята, с която я бяхя пръснали. Това го установих днес, няколко седмици по-късно, след като я карах на мивка. Тънките черни пластмасови кантове също са залепени колкото да изкарат 2-3 месеца, та ще трябва да си ги подлепвам сам като се стопли.

Та- при приемането обърнах внимание веднага на дефектите които забелязах.Управителя Ясен Иванов прие рекламацията за буквите и се зае лично да ги лепи наново, понеже беше работа за 5 минути. Бронята обаче била така- не можело да се оправи. Имало някакви водачи и седяла леко отворена, понеже колата беше паркирана леко под наклон и като я сложа на равно всичко щяло да е 6 :shock
Колкото и безумно да ми се стори това, което ми говореше "баш майстора" , преместих я на равно и , естествено, луфта си остана същия. Човека ми изнесе една подробна лекция за стареенето на материалите и за това колко крехко вече било всичко по престария ми пасат /2001/, как отпред боята се е напукала не защото миналата година са я боядисали некачествено, а защото сигурно съм трескал капака силно при затварянето. И като капак на всичко, колко неща са ми поправили като подарък и как са ми взели тоя път въпросния стикер за калника, който струвал 30 лева и бил оригинален..... Абе с две думи, бяха ми направили страшно много неща ей така, щото са готини и точни. Понеже колата ми трябваше и не исках да им я поверявам отново, подписах си протоколите и си я взех. Но повече при тия мизерници няма да стъпя.




Потребителски аватар
VW_Man1ac
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 28 дек 2009 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз Евел ( Evel ) в Бъкстон - не ходете там !

Мнениеот VW_Man1ac » Нед 01 юли 2012 11:44


И аз от там имам много лоши впечатления от боядисване, бяха ми боядисали колата и след 1 година започна да и пада лаковото покритие , а за напасване на броня също съм бил там и то доста тежка повреда, бяха я направили се едно излиза от завода, само ме притеснява, че пак ще ми се олюпи лака след година , ако съдя по предното боядисване.


Потребителски аватар
martin.petkov
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 04 мар 2017 12:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Евел ( Evel ) в Бъкстон - не ходете там !

Мнениеот martin.petkov » Съб 04 мар 2017 12:52


Напълно подкрепям горните мнения, може като доверен сервиз на Армеец да си вършат много добре работата, но за странични клиенти качеството на работа не е на особенно добро ниво.
Такива неща като напасване на елементи , за тях няма дават ти я така с разминаващи се линии при калници и фарове и като ги питаш защо е така, вдигат рамене и казват ми то те така си става, не може по добре. Ако са пропуснали нещо да видят по елемента който боядисват, като напукана боя или олято место, лакират го отгоре и казват ето готово запечатано е, нищо че пукнатата боя се вижда под лака, а олятото го шлайфат и става по грозно отколкото е било преди това (вижда се старата боя и основата на елемента чак) и като ги питаш това ли разбитат те под оправяне, еми това е, няма какво повече да направим. Нямам думи а взимат по 200-260 лвл на елемент за боядисване, което е сред тавана за боядисване.
А управителят им Ясен, е готов да лъже маже , само и само да отърве копчето , когато са осрали даден елемент и ти сваля звезди от небето, за да не се налага да пребоядисат елемнта, както би било коректно, ако са читава фирма. И на всичкото отгоре изтъква някакви нелепи доводи, как виж , аз трябвало да съм благодарен, че ми бил сложил еластик лаково покритие, което всъщност прави и доста голяма разлика в старите и новия елемнт които е боядисан, какво от това че има разлика ... Нямат никаква връзка с клиента, ако нещо не се получава или се прави и не се получава добре, да питат иска ли клиента да бъде направено така или не, а те поставят пред свършен факт, без право на мнение. Ти си имаш мнение , ама няма кои да го чуе.
А вие мили ми читатели сами преценете дали си заслужава да ходите там, защото се молете ако ви се наложи да я направят добре ... има някакъв шанс все пак.
Друго което искам да добавя е че под боядисване на даден елемент, за тях означава, боядисване само и единствено на видимите части, но не и останалите, нищо че и те имат нужда от освежаване. Те там боядисват само ако е огънат елемента. Ти си им плащаш за целият елемент,ама те ти боядисват, само това което преценят.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта