ЕЛ. СТЪКЛА - "благодарности" на Пламен Маджаров!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот dobrin » Пон 19 яну 2009 12:31


Евтина оправия при ел. стъклата няма. :wink:




Потребителски аватар
Cocolino
Мнения: 388
Регистриран на: Сря 21 ное 2007 15:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Cocolino » Пон 19 яну 2009 13:42


Знам когела - ако ми се развали другото стъкло - пак ще отида при него. Добре се справи


bobone
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 11 фев 2008 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот bobone » Пет 23 яну 2009 13:31


Върши човека работа! :beer Случая - Лупото на жена ми. Прецака се механизма на стъклото на "навигаторската" врата. Отивам да си купя нов - 180 лв (без мотора е да знаете) mhihi :screwy . Извиках неволята и си го оправих сам. След 3 месеца се повреди отново. Разглобявам и гледам - въже за смяна, ролката на която се навива с размазани водачи. И вече отидох при Маджаров. Направи ми добро впечатление. За 95 лв оправи повдигача, като каза, че е сменил и повредените неща. Написа и гаранция 1 г.


Потребителски аватар
napster
Мнения: 1158
Регистриран на: Съб 23 дек 2006 18:29
Автомобил: BMW E30
Двигател: 1.6 LPG
Местоположение: Стара Загора

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот napster » Пет 27 мар 2009 23:44


Ах ако беше в Стара Загора непременно щях да го навестя понеже и 3те стъкла ми се свалят супер бавно, а четвъртото грам не отцепва да тръгне. Чувам го че се мъчи да го свали ама не иска.


Потребителски аватар
Metodi
Мнения: 37
Регистриран на: Вто 10 фев 2009 11:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Metodi » Сря 08 апр 2009 22:45


napster написа:Ах ако беше в Стара Загора непременно щях да го навестя понеже и 3те стъкла ми се свалят супер бавно, а четвъртото грам не отцепва да тръгне. Чувам го че се мъчи да го свали ама не иска.


колега заслужава си да дойдеш в София заради Пламен Маджаров ,той е много точен и коректен човек ,ще ти направи профилактика и ще "спи града" .
Евала Пламене радвам се ,че още има такива хора като теб :bowdown


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот The Red Guy » Съб 06 юни 2009 20:53


Аз ще пусна само това (разбиха на тоя моя колата и потрошили целият механизъм на ел. стъклото):

[21:51:52] ..... says: тоя пич, дето ми го препоръча е уникален
[21:51:56] ..... says: страхотно впечатление ми направи
[21:52:00] .... says: с кеф му дадох парите
[21:52:09] ..... says: изпипва всичко до последно
[21:52:21] Gurga Pitic says: тъй пише и у форума
[21:52:23] ......says: нали помниш че предната ми дясна колона не работеше....
[21:52:26] Gurga Pitic says: да
[21:52:26] ...... says: оправи и нея


blinder
Мнения: 2758
Регистриран на: Съб 05 яну 2008 12:54
Автомобил:
Двигател:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот blinder » Пон 27 юли 2009 9:35


Пак бях при Пламен... :bowdown, също така благодаря и на Ицо (на Пламен колегата), няма такива хора като тях, златни са.Мисля, че само те рециклират механизми за ел.стъкла, другите искат ново или здраво :roll:

За колегите от другите градове, разбрах, че Пламен работи и с куриери.Обадете му се, говорете с него и той ще ви каже може или неможе, колко пари и т.н.

Няма да съжавявате, няма събота, неделя и тъмна част на денонощието(ако е неотложно) за тях.


Потребителски аватар
DimoNN
Мнения: 1055
Регистриран на: Вто 17 апр 2007 21:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот DimoNN » Съб 15 авг 2009 0:27


не знам защо толкова го хвалите този "...", но аз такива хора като него не само че не уважавам, ами и бягам надалеч от тях... звънвам му един ден да ми погледне едната врата (проблема е в микроключето), и вика ОК ела. Отивам аз и му звънкам пак и викам долу съм. Той казва изчакай ме 10 мин. и слизам. Чакам аз 10мин, минават 15, тоя го няма. На 25тата мин. му звъня пак и му викам, че съм долу и да не би да е слизал и да не ме е видял. Той ми вика, аа да, видях те, сега слизам. Викам ОК, няма проблем, аз си чакам. Минават 10, 15, 20мин. него още го няма?!?!?!? Вече почна много сериозно да ми прелива чашата (междувременно си разлях без да искам и кафето в колата) и вече почнах да беснея вътрешно... звъннах му отново и викам, че ако е зает, може да мина друг ден или по-късно същия ден, но вече 50 мин го чакам да слезе и ме баламосва. Той ми вика, че тъкмо приключил нещо си и слиза. Викам ОК. слезе след 10 мин примерно (общо го чаках повече от час!!!!)и идва той с тежка походка, цигарка и куфарче с инструменти (ето това е истински майстор!), все едно цяла София работи за него и ми обяснява как бил започнал някаква платка и контролер (уау, колко сложно звучи- вече съм страшно впечатлен-той разбира от платки и контролери!щом ми каза, че е оправял някаква платка и контролер, веднага ми мина яда дето го чаках толкова!на секундата!) и не можело ей така да я остави, трябвало да я довърши (а сякаш аз съм длъжен да го чакам час и нещо и да ме баламосва че след малко слиза). Та обясних му проблема и почна- аа то тая врата е най-кофти за оправяне (няма начин- почва подготовката за дебелата цифра- където и да беше проблема- там най-трудно щеше да е!)... то този проблем бил сложен, можело да е от примерно някакви 5 ключета и не знам си какво... Аз го усетих накъде бие и му викам добре, кажи ориентировъчна цена за която ще го оправиш и за колко време... а той през цялото време ми оценя колата и мен, за да може да си измисли цена... и вика ами така не мога да преценяяя, пънка мънка... и му викам, добре: отваряш вратата, стигаш до механизма, отваряш го и виждаш проблема? колко пари ще струва?.. и той.. ами като цяло не вярвам да е повече от 130лв., но може и 150 да стане (викам си на ума- за едно микроключе?!?).. и викам добре а докато диагностицираш проблема колко ще струва?.. ами, вика, само да ти отворя вратата-50лв... от там нататък каквото излезе...и му викам добре мерси, довиждане, нема нужда, намери некой друг балама да те чака 100 часа и да ти дава една камара пари...хората работят за тия пари! Та това ми е мнението за този "майстор"...айде нема нужда!


Потребителски аватар
zliat
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 01 авг 2007 12:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот zliat » Чет 20 авг 2009 21:22


Абе Дино ли си мино ли си личи си че си голем ПЕДАЛ как може всички клиенти да са доволни само ти да пишеш глупости за човека,майстора си е супер цените са добри а работата си я изпипва перфектно,това че ти си кисел лайнар си е твой проблем.Изказал си се неподготвен но явно си голем философ защо не си оправи сам лайнарката като си специалист а плюеш по хора на който и на малкиа пръс не можеш са им стъпиш. :dummy:Извинение за Админите че малко съм грубичък но се дразна на такива ТЪПАНАРИ.

Последна промяна от vaskoto1 на Пет 21 авг 2009 8:53, променено общо 1 път.
Причина: такова поведение не се толерира наоколо! темата е за мнения и впечатления, не е забранено да има и негативни такива. всеки има собствена преценка и не е задължително да е тъпанар, ако не са се отнесли подобаващо с него!


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот vasstop » Пет 21 авг 2009 10:20


zliat написа:Абе Дино ли си мино ли си личи си че си голем ПЕДАЛ как може всички клиенти да са доволни само ти да пишеш глупости за човека,майстора си е супер цените са добри а работата си я изпипва перфектно,това че ти си кисел лайнар си е твой проблем.Изказал си се неподготвен но явно си голем философ защо не си оправи сам лайнарката като си специалист а плюеш по хора на който и на малкиа пръс не можеш са им стъпиш. :dummy:Извинение за Админите че малко съм грубичък но се дразна на такива ТЪПАНАРИ.
Добри ми потребителю zliat
Общата елементарна култура изисква да бъдеш учтив, независимо колко ти е 'кипнало'.
Тази тема е както за позитивни, така и за негативни мнения и впечатления от конкретния майстор/сервиз.
Димо си е написал собственото впечатление и никой не може да го съди за това.
Обаче твоят изразен език е недопустим по правилата тук и получаваш предупреждение.
Надявам се ще си вземеш бележка и няма да се наложи да правим повторно такова.


Потребителски аватар
DimoNN
Мнения: 1055
Регистриран на: Вто 17 апр 2007 21:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот DimoNN » Съб 22 авг 2009 10:04


zliat написа:Абе Дино ли си мино ли си личи си че си голем ПЕДАЛ как може всички клиенти да са доволни само ти да пишеш глупости за човека,майстора си е супер цените са добри а работата си я изпипва перфектно,това че ти си кисел лайнар си е твой проблем.Изказал си се неподготвен но явно си голем философ защо не си оправи сам лайнарката като си специалист а плюеш по хора на който и на малкиа пръс не можеш са им стъпиш. :dummy:Извинение за Админите че малко съм грубичък но се дразна на такива ТЪПАНАРИ.

:applause: :screwy

няма да си правя труда да те квалифицирам- не му е тук мястото, а и ти достатъчно си се орезилил mhihi :applause: колкото до това, кой може да ми стъпи на малкия пръст - нито ти, нито въпросния майстор можете да стъпите на моя, защото нито сте ми на положението, нито на образованието, нито на интелекта, нито на възпитанието, но това е друга тема... mhihi
Между другото, освен всичко друго, си и НЕГРАМОТЕН!!! :screwy Може би е трябвало да ходиш на училище поне до 3-ти клас... :063: хайде със здраве :drunk

Последна промяна от group® на Съб 22 авг 2009 19:21, променено общо 3 пъти.
Причина: Добре де, защо с това образовани, интелект и т.н., не съобрази да замълчиш? Виждаш, че екипа на форума се е погрижил и не е останало безнаказано и невидяно поведението на горния индивид! Сега се налага и ти да получиш предупреждение за спам, офф-топик, не


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Гергин » Вто 25 авг 2009 18:13


DimoNN написа:
zliat написа:Абе Дино ли си мино ли си личи си че си голем ПЕДАЛ как може всички клиенти да са доволни само ти да пишеш глупости за човека,майстора си е супер цените са добри а работата си я изпипва перфектно,това че ти си кисел лайнар си е твой проблем.Изказал си се неподготвен но явно си голем философ защо не си оправи сам лайнарката като си специалист а плюеш по хора на който и на малкиа пръс не можеш са им стъпиш. :dummy:Извинение за Админите че малко съм грубичък но се дразна на такива ТЪПАНАРИ.

:applause: :screwy

няма да си правя труда да те квалифицирам- не му е тук мястото, а и ти достатъчно си се орезилил mhihi :applause: колкото до това, кой може да ми стъпи на малкия пръст - нито ти, нито въпросния майстор можете да стъпите на моя, защото нито сте ми на положението, нито на образованието, нито на интелекта, нито на възпитанието, но това е друга тема... mhihi
Между другото, освен всичко друго, си и НЕГРАМОТЕН!!! :screwy Може би е трябвало да ходиш на училище поне до 3-ти клас... :063: хайде със здраве :drunk



:applause: :applause:
Радвам се, че сподели това с нас. Потвърждавам, че е отвеян. Работата си я изпипва, няма две мнения. За цените със сигурност не е евтино. Ползвал съм му услугите и освен "отвеяността" :lol: :lol: нямам забележки. И верно стоя после на студа до тъмно и кафе черпи, и крушки ми купи за таблото, па и ми го разглоби ,и ги смени, и не взе пари за това!! Интересен човек е. И да Ви кажа. Докато работеше по колата пък и воупще след двете ни срещи, последното което бих си мислил за него е, че може да ме излъже или измами. Незнам какъв е, може би .....Моето мнение го казах.

А иначе се учудвам, че само с предупреждение се отървава "злия" :lol: :lol: :lol: !! Да си здържа нервите тук не си е в училище! :beat_butt2


Потребителски аватар
Doctora1300
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 28 авг 2009 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот Doctora1300 » Пет 28 авг 2009 17:46


Лекар съм. В моя занаят не мога да правя компромиси.
Накратко - Пламен Маджаров е абсолютен професионалисти точен мъж.
Ако в тази държава имаше повече като него.. :applause:


Потребителски аватар
GRUEL
Мнения: 541
Регистриран на: Пет 24 авг 2007 17:18
Автомобил: 1995 Golf III GT
Двигател: AEK
Местоположение: София

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот GRUEL » Пет 28 авг 2009 18:05


Ползвал съм му услугите няколко пъти - все за смяна на водачи. Наистина си ги прави като хората, ама след последния път повече няма да ида при него. Отношението му винаги е било на ниво, ама сега нещо "работата" ли му порасна - не знам. След нормалното "Ок, слизам" си го чаках 30-40 мин да слезе. Свали механизма да го прави и да ида след 2 дена да го монтира обратно. Предни пъти ги правеше веднага, ама както и да е, ще се разходя пак. Ама като ми обяви и цена за ремонта почти на цената на нов механизъм :banghead: Платих си ги и другия път ще има направи си сам+помощ от стругарче...


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2191
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕЛ. СТЪКЛА - благодарности на Пламен Маджаров!

Мнениеот w_smith » Сря 02 сеп 2009 10:20


Аз съм доволен от Пламен. Ремонтира ми счупен водач като изработи нов такъв, възстанови ми жилото без да се натиска да го сменя. За 3 часа работа 55 лв., ако някой счита че може по-добре да си ремонтира ел. стъклата да си ги ремонтира сам. Аз съм на принципа, че човек не може да е специалист по всичко защото реално се превръща в специалист по нищо.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта