Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
mihayloff
Мнения: 24
Регистриран на: Чет 24 май 2012 20:03
Автомобил: VW Polo
Двигател: 2000
Местоположение: София
Контакти:

Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот mihayloff » Пон 02 юли 2012 20:30


Здравейте,
ще ви опиша възможно най-кратко какво преживях в денонощния им сервиз на Сливница 120.
колата ми влезе преди три дни при тях със светеща лампа на акумулатора
в момента количката ми е в друг сервиз
с вече още няколко проблема:
- нещо мирише на изгоряло
- нещо стърже на желязо
- разкривен фар и мигач(все едно е блъскана и не направена както трябва)
за което платих 290 лева.
Управителят Борислав след като му се обадих каза докарай я да видя....
От сервиза имам гаранция 6 месеца за това което са направили
но не мога да оставя колата си повече там.
Хората там са меко казано некомпетентни !!!!!
Дано сумата която ми обявят в другия сервиз е поносима.

Последна промяна от Vlad777 на Съб 18 яну 2014 17:04, променено общо 4 пъти.
Причина: Обединих двете теми




postradal
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 16:09
Автомобил:
Двигател:

Автосервиз Жицони, внимавайте!!!

Мнениеот postradal » Вто 29 яну 2013 16:24


Автосервиз Жицони,намиращ се на бул."Сливница"120 гр.София,разполага с автомонтьор,който непомни къде слага разглобените от него части;нанася щети по автомобила ви и няма смелостта да признае вината си;налита на бой на клиента;хвърля инструменти по клиента;демонстративно уврежда автомобила ви пред вас!!! Поради преживяния кошмар в споменатия автосервиз,съм задължен да информирам бъдещи клиенти,че посещението на това място е ВАША ОТГОВОРНОСТ!!!ПАЗЕТЕ СЕ!!!


postradal
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 16:09
Автомобил:
Двигател:

Re: ВНИМАВАЙТЕ с www.jiconi.com

Мнениеот postradal » Вто 29 яну 2013 16:34


Автосервиз Жицони,намиращ се на бул."Сливница"120 гр.София,разполага с автомонтьор,който непомни къде слага разглобените от него детайли;нанася щети по автомобила ви докато работи и няма смелостта да признае вината си;налита на бой на клиента;хвърля инструменти по клиента;демонстративно нанася щети по автомобила ви пред вас!!!Поради кошмара,който преживях в този автосервиз,съм длъжен да информирам бъдещи клиенти,че посещението на това място е ВАША ОТГОВОРНОСТ!!!ПАЗЕТЕ СЕ!!!


Потребителски аватар
nqakak
Мнения: 63
Регистриран на: Сря 04 авг 2010 10:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!!

Мнениеот nqakak » Вто 29 яну 2013 19:09


Колега съветвам те да се оплачеш в:Комисия за защита на потребителите
www.kzp.bg .Иначе мерси за информацията.

Последна промяна от nqakak на Нед 03 мар 2013 16:32, променено общо 1 път.


nemur100
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 0:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!!

Мнениеот nemur100 » Нед 03 мар 2013 0:51


Пазете се от този сервиз! :thumb_down
Ползвах услугите на сервиз Жицони на бул. Сливница 120 и се сблъсках с невероятна наглост, простащина и никакъв професионализъм. Смениха ми контактен ключ и контактна клема и вследствие на този ремонт ми се загубиха екстрите-заключване на волана, звукова сигнализация при забравени фарове, а освен това и чистачките започнаха да прекъсват. Ключът (китайски) се завърта доста трудно и трябва с различни ключове да отключвам и да паля колата. За този ремонт без да бъда предупреден за горепосочените проблеми ми бяха взети 140 лв. Но в случая парите бяха най-малкият ми проблем. Когато отидох (в гаранционният срок) за да ми отстранят тези нередности не само, че ми беше отказано от управителката Гергана, а и бях навикан, наруган и обвинен в тарикатство от автомонтьора Борис Димов. Този психично болен индивид се нахвърли върху мен крещейки и показвайки ми среден пръст. През цялото време управителката наблюдаваше сцената безучастно и напълно подкрепяше грубото и обидно поведение. Отказах се и си тръгнах, но това не означава, че случаят е приключен.


vasilbvbg
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 20 сеп 2013 15:46
Автомобил:
Двигател:

Положителен отзив за Жицони

Мнениеот vasilbvbg » Нед 22 сеп 2013 16:10


Искам да изкажа тук едно позитивно мнение за сервиз Жицони. Клиент съм на сервиза от повече от година. ходил съм три пъти мисля или четири. Получавам много добри срокове за ремонт - сервиза е денонощен. Сравнително ниски и добри цени. Коректност. Последният разговор с майстор - за сервиза на Сливница 120 говоря ми направи много добро впечатление. Ако искам бърза поправка на проблем с електрическата инсталация или стартер/ акумулатор, лично аз ходя там. Ако отида на официален сервиз, ще олекна поне двойно за същите неща...

Конкретен казус. СТартера ми правеше проблеми поне от две години - не врти въобще, като това го прави два - три пъти в гдината, предимно сутрин. След няколко часа пали и си работи като пушка отново.
След като закарах колата в Жицони - този път вече стартера не палеше стабилно и не се оправяше от самосебе си - там ми предложиха демонтаж на стартер и подмяна на четки. Демонтаж 60, разглабяне стартер 30, четки - 30. Казах ОК - проблема беше критичен за мен, на другият ден пътувах. Монтьора с ангажира да бъед готов в рамките н ДЕНЯ - Т.Е. ДО 23:59 същия ден. След три часа (около 20:00) причината за проблема бе открита. Оказа се, че става въпрос за окислена повърхност на стартера, която прави велектрическата връзка към маса нестабилна. Повърхността бе почистена. Самият стартер и четките му се оказаха в добро състояние. Стартера момента работи стабилно, като вероятно ще надживее времето, през което ще ползвам колата.

Без да съм професионалист, в оторизиран сервиз биха ми сменили стартера без да се замислят много и биха ми взели няколкостотин лева.
Нека се знае, че българите работят добре, талантливи са и могат да направят чудеса, ако им бъде дадена възможност. Да се подкрепяме в това!


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВНИМАВАЙТЕ с www.jiconi.com

Мнениеот °niksi° » Пон 23 сеп 2013 9:12


Каква кола караш че да е 60 лв демонтажа на стартера.


Потребителски аватар
predat0r
Мнения: 2810
Регистриран на: Чет 02 фев 2012 13:44
Автомобил: Mercedes-Benz W203
Двигател: C270CDI
Местоположение: АСЕНОВГРАД

Re: ВНИМАВАЙТЕ с www.jiconi.com

Мнениеот predat0r » Пон 23 сеп 2013 9:20


Какви са тези цени.. На мен ми взеха 20лв за работа. Смяна на четки и бендикс + някаква втулка имаше счупена..

П.с Стартера си свали и качи майстора не аз...


Потребителски аватар
newgeneration
Мнения: 51
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 20:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот newgeneration » Нед 29 сеп 2013 6:46


"Жицони"-Пълни некадърници,а отгоре на всичко цените са им високи."Голям" тарикат се пише Борис,собственика...Как може толкова злоба,агресия и простотия да се съчетаят в тези негови 150см?


Потребителски аватар
geo0rg1
Мнения: 180
Регистриран на: Чет 02 авг 2012 10:29
Автомобил: GOLF 4
Двигател: AKL
Местоположение: Sofia

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот geo0rg1 » Нед 29 сеп 2013 8:14


newgeneration написа:"Голям" тарикат се пише Борис,собственика...Как може толкова злоба,агресия и простотия да се съчетаят в тези негови 150см?

Напълно подкрепям :scare3 :scare3 :scare3 :scare3


Потребителски аватар
didinka
Мнения: 238
Регистриран на: Вто 08 май 2012 17:56
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: AFT 1996
Местоположение: София
Контакти:

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот didinka » Нед 29 сеп 2013 8:37


Дано никой не направи повече грешката да отиде там. За мое огромно съжаление работих преди време в магазина към сервиза на сливница.Освен, че отношението към всички е меко казано отвратително,като видях какво е отношението и към колите оставени в сервиза, никога не бих оставила своята там. Дано вече никой не успее да се прецака


Потребителски аватар
snaiperisto
Мнения: 99
Регистриран на: Пет 06 юли 2007 20:30
Автомобил: Skoda Fabia 1.2 12V-METAN
Двигател: 6Y2 2006
Местоположение: София

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот snaiperisto » Вто 29 окт 2013 23:44


В магазина ин ми поискаха 8лв за бушон , коментара е излишен.

А за това как работят , не ми се пише , страшно е.


Calib3r
Мнения: 36
Регистриран на: Пон 09 сеп 2013 11:25
Автомобил: Audi A3
Двигател: 1.9 TDI ASZ

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот Calib3r » Пон 18 ное 2013 21:08


Колеги, съжалявам че не се бях регистрирал във форума по-рано, за да видя тази тема :!:

Посетих сервиза, за ремонт на табло на дизелов автомобил, а си я взех с бензиново табло, без дори и да ми споменат за това тяхно решение. Уговорихме се да вземат ново табло, след като не можаха да оправят старото. Старото не отчиташе температурата и нивото на горивото, а след тяхна намеса спря да отчита въобще.. Взеха друго табло, но не ми казаха че е бензиново. Да не говорим че бяха счупили кората под мотора за да сменят датчиказа температурата( разбрах след като тръгнах и част от нея се влачеше отдолу.

За всички, които мислят да ходят там, по една или друга причина, ще ви кажа че по-голяма грешка няма как да направите!


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8112
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Внимавайте с www.jiconi.com

Мнениеот Bai Sando » Пон 18 ное 2013 21:54


Абе защо не се съберете повечко хора и не идете на куп в сервиза на тия "бабаити"?И не им строшите ръцете да не трошат повече колите на хората?
Баси сервиза...Баси държавата :no


virtual_man
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 13 май 2010 18:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот virtual_man » Пет 27 дек 2013 13:44


И от мен негативна оценка.
Пълни наглеци, непрофесионалисти, неграмотници (говорим за образование), неграмотници (този път за работата).
Като си изказах мнението за тях, ми беше отговорено, че имат много работа и не им пука за мен. Сезирал съм съответните органи за защита правата на клиента.
:censored2



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта