Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот К.Одаджийски » Съб 04 фев 2017 21:11


Бе те с тия чикиджийски машинки за тестване на акумулаторите, нямам думи. Аз две години поред зимата бера едни и същи ядове с акумулатор в гаранция. Просто не работи като стане под -10 градуса. Бутам, пали от четвърт оборот. Карам го за връщане, ама той вече се заредил и с някакъв калкулатор с тънки жички го тестват, това било товарна вилка :screwy
Абе товарна вилка на живо виждали ли сте? Екстра си е господине, 97% здраве на акумулатора, за една година е изключително добре.
Да не се сещам, как на Светалцето и сменили генератора без причина, без да потърсят къде е проблемът. Има ги навсякъде такива




Потребителски аватар
Николай.Николаев2
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 03 фев 2017 13:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот Николай.Николаев2 » Чет 19 окт 2017 12:00


Колеги!И аз да вмъкна един негативен коментар.Оставям кола за ревизия на алтернатор...почти седмица!!!Чакам..чакам,звъня всеки ден.УГОВОРЕНИЯТ РЕМОНТ беше за 140 лв.Смяна на лагер ремък и труд.Изведнъж ремонта стана 500лв.щяли да сменят реле,скъсали шпилки.Неможели да извадят алтернатора.Както да е взех колата с оправен алтернатор...на пръв поглед няма проблем.След 500 километра късам ремък..който е нов сменен от тях.Качвам колата на подемник, и какво да видя.Алтернатора правен добре личи му,той е в лявата страна на колата.И като погледнах на дясно се ужасих,хидравличната помпа не е моята!!!Навързали кабели с тиксо,цялата помпа в масло със спукване,като от удряна кола.Дали кабела на късо като дам контакт и тя работи, сложили кабел 3мм целият грее.В тая кола деца возя,столчетата през целият ремонт бяха в колата.ПЪЛНИ НЕКЪДЪРНИЦИ!!!Дори и сервото са правили нещо, но още не съм разбрал какво.Пазете се от тях!!!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8290
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот Stivi » Чет 19 окт 2017 12:43


Абе хора,не мога да разбера как си оставяте колите на място за което не знаете нищо :eek На мен ако някой близък не ми гарантира за майстора ,или не му се носи славата че работи качествено няма шанс да си дам колата за ремонт даже и евтин барутник да е !


Потребителски аватар
ivuchev
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 24 дек 2009 23:58
Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: АКК -2000 --------АWC -2004
Местоположение: Перник

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот ivuchev » Чет 19 окт 2017 13:01


За жалост в 90 % от сервизите ни са с много лоши кадри . Взимат всякакви наркомани без да са учили . Има и между тях хора много знаещи но те не могат да са постоянно до другите прошляци. На мен като ми се наложи да оставям колата на сервиз няколко дена съм като болен . Абе ти им казваш да затягат гумите на ръка или с динамометричен ключ , всеки път отвъртаме с някакви 2 метрови тръби , ебати мангалите , това на път ако ти се случи нема отвиване ...апа за секретите да не говорим, задължително си ги свалям преди това !


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Автосервиз Жицони, внимавайте!!! www.jiconi.com

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 19 окт 2017 19:36


Хмм, на мен ми сложиха две гуми на джантите в сервиз за гуми, стягаха ги с динамометричен ключ, след 1 километър се разлопаха и двете. Затова сега стягам с китайския гайковерт до край. По добре да не можеш да я отвиеш, отколкото да изпадне с 80-100 км в час. Не че и в далечната вече 96-та година не ми изпада предна джанта на москвича, та и това го знам как става



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dragunev и 34 госта