Шлайфане на глава на Голф 3-93 год.-1000 лв.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Бравоооооооо

Мнениеот tedi_baby » Пет 02 мар 2007 9:27


zfa159 написа:В шлайш базата в Орландовци ми взеха общо около 50лв за шлайф на цялата глава (леглата на клапаните и самите клапани и отдолу главата за да се заглдаи,не беше крива но имаше дребни язвички от гарнитурата).Също в цената беше включено да погледнат дали е крива преди да я шлайфнат.
А по повод товя майстор го намери и както е казал и колегата и го изремонтирай едно хубаво.
И аз така олеквах няколко пъти с грешни пари по майстори за да чуя "ми то нищо и няма на колата ама 50лв труд" или "така и не разбрах от къде е проблема и затова смених това,това това и това ама пак не се оправи" и т.н. и т.н.
От доста време си посещавам само един мой си майстор с който сме добри познати (за нещата които не мога сам да си оправя) и човека поне казва дали въобще иска да се захване с проблема,колко горе-долу би струвало и преди да сменя каквото и да е казва цената и пита дали да искам да го сменяме или не.
Дано нямаш повече такива проблеми с "майстори"!



Мерси за разбирането!
Ти за разлика от мен си попаднал на майстор ама аз.... :cry: го намерих малко късно....Ще се радвам да поддържаме връзка и ако може да помагаш на мойте въпроси с отговори,защото както казвате всички тук "жена съм и не разбирам".




tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мерси

Мнениеот tedi_baby » Пет 02 мар 2007 9:29


sasho_mf написа:Това е пълно безсрамие за тази цена .Преди седмица претърпях основен ремонт на колата и ми се налагаше да сменя главата струва 820 лв и все пак е за пасат Б5 а не голф.Би трябвало да има сериозна разлика в цената.А и това че "не знаел от каде идва причината"Е гаси кви майстори има.Колкото до шлайфа ми взеха 40 лв.


Ами да ти кажа то при мен се получи доста странно..както казах самата глава се шлайфаше за около седмица..а колата си я взех след близо месец.....А майстора се оказа че е като хирурга-отваря те..почва да ръчка нещо..затваря те и ти казва Болен си от нещо ама не знам от какво... :cry:


tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Здрасти

Мнениеот tedi_baby » Пет 02 мар 2007 9:30


VR5 написа:Тия заслужават :smackbum :laser


Това си мислех да направя като отидох да си взема колата ама само се развиках.... :oops:


tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шлайфане на глава на Голф 3-93 год.-1000 лв.

Мнениеот tedi_baby » Пет 02 мар 2007 9:32


golfer написа:
tedi_baby написа:Здравейте!
Искам да Ви се уплача...

..обърнали ремъка по обратен път..доколкото разбрах...та така не се правили двата кръга на охлаждане

бензиновата помпа с/у цената от 317 лв.Това е!Мерси че ме изслушахте! :oops:

здравей,
пиши къде се намира този сервиз за да няма и други с твоята участ.

това с обърнат ремък не го схващам.предполагам става дума за термостат?!

читава бензинова помпа наистина струва толкова


Здрасти!
Да ти кажа честно не съм голям разбирач..ама поне така ми обясни сегашния ми майстор..пътя на ремъка не минавал правилно и затова колата прегрявала...
А относно бензиновата помпа-ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ...тамън си мислех че пак са ме прецакали....Целувки :)


tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Правилно

Мнениеот tedi_baby » Пет 02 мар 2007 9:33


°niksi° написа:Боби ремъка за водната помпа на някой голфове може да се сложи по 2 начина. Като се обърка водната помпа почва да върти наобратно и става мазалото.



Ама както казваш ти...наистина стана мазало... :cry:


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Пет 02 мар 2007 21:55


Тези ги хващаш :rocketwhore :076: :064: :061: :laser :censored:
Такива гадове заслужават "РАЗСТРЕЛ НА ПУБЛИЧНО МЯСТО" :twisted: :twisted: :twisted:
ГАДОВЕ
Видят ли момиче което не разбира за тях това означава жътва мама им мръсна :twisted: :twisted: :twisted:


tedi_baby
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 01 мар 2007 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Здрасти

Мнениеот tedi_baby » Пон 05 мар 2007 17:07


znainainai написа:Тези ги хващаш :rocketwhore :076: :064: :061: :laser :censored:
Такива гадове заслужават "РАЗСТРЕЛ НА ПУБЛИЧНО МЯСТО" :twisted: :twisted: :twisted:
ГАДОВЕ
Видят ли момиче което не разбира за тях това означава жътва мама им мръсна :twisted: :twisted: :twisted:


Здравей!
Е,чак разтрел на публично място...ами хората изкарват пари..кво да ги правиш...
Едно огромно благодаря че ми отговори....И си прав за това,че като видят момиче и хоп..правят си каквото искат...Но от друга страна като нямам такъв познат които да дойде с мен...в сервиз.. :(


Symptom
Мнения: 682
Регистриран на: Сря 15 фев 2006 17:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Мнениеот Symptom » Пон 12 мар 2007 16:37


:evil:
Идентичен случаи, имам, туи маи е " дамска" тарифа,...моя позната, прегряла Форд Мондео, лекинко, малко щлаифче и нова гарнитурка... великите маистори и взеха 650 лв. Това в сф, ама така и не ми каза каде е сервиза макар да настоявах. Като го коментирахме това, и казах иди си вземи колата, с един френд щяхме да я фикснем барбар с шлайфа,..ама вече я били отворили.....та изгоря.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта