сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
elian_87
Мнения: 140
Регистриран на: Вто 03 май 2011 11:56
Автомобил: subaru impreza
Двигател: 2.2
Местоположение: България

сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Мнениеот elian_87 » Пон 12 авг 2013 11:30


колеги може ли да споделите мнения и отзиви за този сервиз,вече си оставих клата там,така ,че ако някой може да сподели какво да очаквам ще съм благодарен




Потребителски аватар
elian_87
Мнения: 140
Регистриран на: Вто 03 май 2011 11:56
Автомобил: subaru impreza
Двигател: 2.2
Местоположение: България

Re: сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Мнениеот elian_87 » Вто 13 авг 2013 15:42


колеги преди малко си взех колата от сервиза ..ZAR AUTO до краф в дружба 1 и да доволен съм от момчетата, там работят добре и чисто.Зарко е печен и точен казва си всичко което има да се прави един гоУем + от мен за този сервиз .


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Мнениеот batko_miro » Вто 13 авг 2013 17:18


Много са отговорни и си вършат работата качествено :th_up .


pepi16189
Мнения: 35
Регистриран на: Пет 24 авг 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: хасково

Re: сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Мнениеот pepi16189 » Нед 27 окт 2013 9:58


batko_miro написа:Много са отговорни и си вършат работата качествено :th_up .


:th_up


TheGrave
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 10 апр 2012 11:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Очин Дол

Re: сервиз зар ауто дружба 1 до крафт !

Мнениеот TheGrave » Вто 20 мар 2018 4:33


Моят опит е на другия полюс. Първоначално вършеха що-годе прилично работа, но в един момент почти всеки път почнах да им връщам колата за някоя подробност, която са забравили. А уж Зарко пише там на едни листчета. От окачване що-годе разбират, ама каквото и да е друго просто не им го оставяйте в ръцете. Учат се за ваша сметка и то на доста сериозни цени.

В един момент издънките почнаха да стават брутални. Светна чека за бензиновата помпа. Кво правили, кво стрували не знам. Излизам от сервиза, на следващия ден пак светва. Изнервих се и отидох в друг сервиз. Там правят проверка - помпата не прави вакуум. Това добре, поръчвам нова помпа, но тия кретени батисали датчика! Оригинален датчик е $400 за мойта бричка, с 300 зора намерих втора ръка.

Няколко серийни такива изпълнения и ги отебах. От зор се наложи да ида пак веднъж миналата година - ДВЕ СЕДМИЦИ ми стоя колата в сервиза без да я пипнат (а я карам от 200км разстояние специално след уговорки за ден и час). Заповядай пак след празниците ми вика, гледах да изчистя тука другите коли и ми се усмихва нагло.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта