Сервиз в Чепеларе или Смолян

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
H2O
Автомобил:
Двигател:

Сервиз в Чепеларе или Смолян

Мнениеот H2O » Нед 18 авг 2013 13:11

Мой роднина е закъсал на Пампорово.Получил се теч на антифриз на Полото 1,9SDI.На всеки 2км иска доливане.Ако има някой координати на сервиз или телефон да може да се погледне колата.Може да е радиатор или изваден маркуч.Може и водна помпа.Не може да ми обясни по телефона...Благодаря предварително!!!
ПП Колата се намира в Пампорово.

Потребителски аватар
joro_kem
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AXR 2008
Контакти:

Re: Сервиз в Чепеларе или Смолян

Мнениеот joro_kem » Нед 18 авг 2013 16:21

имаш л.с.

Потребителски аватар
nasko1978
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот nasko1978 » Нед 18 авг 2013 18:14

joro_kem написа:имаш л.с.

Защо на Л.С. колега???
Ако има кой да помага там със сигурност ще е полезно,не мислите ли? :rolleyes

Потребителски аватар
Smeagol
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT

Мнениеот Smeagol » Нед 18 авг 2013 18:40

В Чепеларе има силна секта, начело с http://www.vwclub.bg/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=101735

Виж за телефона му във Форумната книжка за взаимопомощ...

Потребителски аватар
H2O
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот H2O » Нед 18 авг 2013 19:46

Чрез joro_kem се свързах с един сервиз.Утре родата,ще се свърже с него.Ще пиша,ако има или няма развитие на нещата.Благодаря на колегите за бързата реакция :th_up
ПП Писах по обяд на Лаладжия-та,ама не е влизал в акаунта

Потребителски аватар
H2O
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот H2O » Пон 19 авг 2013 13:40

Рай ауто-сервиз,реши проблема за два часа!Водната помпа!Благодаря на майстор Райчо и на joro_kem за намирането на сервиз в района!Smeagol,свързах се с адаша-Лаладжията :biggrin .Благодаря на всички!!!

Потребителски аватар
joro_kem
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AXR 2008
Контакти:

Мнениеот joro_kem » Пон 19 авг 2013 17:05

nasko1978 написа:Защо на Л.С. колега??? Ако има кой да помага там със сигурност ще е полезно,не мислите ли? :rolleyes

защото не съм питал човека дали мога да публикувам телефона му - Райчо е мой клиент, радвам се, че е свършил работа.

Потребителски аватар
nasko1978
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот nasko1978 » Пон 19 авг 2013 21:57

Прав си Жоро,евала ,че сте помогнали на колегата!Темата може да е полезна и на други закъсали колеги! :beer

msi200
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот msi200 » Сря 28 дек 2016 17:41

Здравейте,

Ъпвам темата, понеже един приятел е закъсал на Пампорово с Шаран 1.9 ТДИ и търси сервиз. Някой може ли да даде координати на майстор в региона?

Благодаря предварително!

Потребителски аватар
D1D00
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994

Мнениеот D1D00 » Съб 11 авг 2018 18:15

На скоро ми се случи точно същия проблем в Пампорово. Водната помпа на Голфа ми се беше прецакала тотално и от долу под колата локва антифриз пред хотела :eek , и при запален двигател направо си шуртеше стабилно от долу. Криво ляво по енереция успях да я закарам до Чепеларе, там питах 2-3 местни колеги шофьори в кой сервиз да я закарам дето да обърнат наистина внимание, и дето му разбират добре. Момчетата ми препоръчаха един Автоцентър преди да излезете от Чепеларе последния десен завой от ляво се пада, има една малка бензиностанция на Лук Оил то е точно зад нея на ъгъла на уличката до главния път, кафяви врати пише над тях Автоцентър и Автомивка, до автоцентъра имаше и магазинче за авточасти. Отидох там, бяха заети момчетата но ми обърнаха внимание за което съм им много благодарен понеже в този ден трябваше да се прибирам в Шумен а ме чакаше много път. Монтьорчето веднага установи че водната помпа е за смяна и пак на време съм им я докарал.Поръчаха нова помпа веднага, оставих им колата и обещаха да го направят в най-скоро време, макар че бяха много заети и за 4 часа успяха да оправят колата плюс това с хубава немска водна помпа :bowdown .
Не знам дали влизат във форума но някой ако ги познава от чепеларе да им прати големи поздрави и благодарности още веднъж, че ми обърнаха внимание бързо. Голфа е като нов сега с хубавата водна помпа, не загрява така бързо като преди до толкова че да се включва перката.

Ето и координати нa сервизчето които намерих в googlemap-a : https://www.google.com/maps/place/41%C2 ... 8?hl=bg-BG

Потребителски аватар
Wish_Master
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот Wish_Master » Съб 20 окт 2018 17:20

Здравейте. Бихте ли ми казали къде в Смолян могат да ми заварят тръбата на крайното гърне? Явно вече е изгнила и е поддала. В момента гърнето се държи само на двете уши, а няма да е добре да се прибирам към Варна така. Предполагам повечето сервизи почиват неделя?

Потребителски аватар
Wish_Master
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот Wish_Master » Пон 22 окт 2018 22:30

Явно темата не се следи особено...
Който има проблем с изпускателната система, окачване или двигател, може да потърси Валентин в двора на Мототехника.
Много съм доволен от него.

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”