Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!!

Мнениеот buller » Сря 20 ное 2013 13:11


Отдавна се каня да пусна тема за този сервиз: БААС ООД - аларми и кар аудио.

http://expobulgaria.com/organization.php?o_id=2260

Чашата преля наскоро, след като отказаха да заменят дефектирал кабел за евробукса.

Сервизът има много работа и претупват нещата.
Не се грижат за клиента, а само да си приберат парите.
Преди години 4 пъти ходихме с едно БМВ да си дооправят мазалата - неправилно вързана аларма.

Последната случка е свързана с поставянето на моя CD player. 3-4 пъти ходих, за да видя дали е дошъл кабелът, който нямаха наличен.
След това го монтираха и два пъти ходя при тях да обяснявам, че той има прекъсване някъде и ми спират задните колони.
Едно че ми нараниха махагона с отвертка (груба и бърза работа), второ че проблемът си остана :thumb_down

Лично аз няма да стъпя повече при тях.




Потребителски аватар
ninkotv
Мнения: 264
Регистриран на: Пет 10 фев 2012 23:05
Автомобил: [Golf 2] [Tiguan 5N] [Audi A3 8L]
Двигател: [HK 1983] [CBAB 2010] [AGN 1999]

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот ninkotv » Сря 20 ное 2013 13:37


Аз затова нямам доверие някой да ми пипа ел. системата и затова алармата, плеъра, усилвателя, клемореда и т.н. си ги монтирах сам. Е все пак имам някакви познания и колата ми е голф 2 и съм я разучил отвсякъде, даже довършвах сглобяването на тъмно с фенер.


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот buller » Сря 20 ное 2013 13:51


Похвално за теб.
Аз съм скаран с токовете и жиците и трябва да разчитам на сервизите.
Коментарът на човека, който релано прави алармата на БМВ-то бе - тези са си оставили ръцете.
Ако не разбираш нещо - не го прави, или кажи че ще е по-трудно от нормалното.
А не да пада акумулатор, заради грешно вързани кабели и периодично включваща се аларма.
И не на последно място - лошото отношение :no
Там те "глезят", ако си им познат, въпреки че парите ти не миришат :neutral


baas
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 20 авг 2013 11:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот baas » Съб 08 фев 2014 17:07


когато един cd плеар не с оригинална букса а с неиния заместител винаги стават проблеми а cd то на голф се маха с специализиран инструмент а не с отверки можем да ти усигурим и оригинална букса за твоето cd на съответната цена . все пак благодаря за коментара и това е нещо.


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот buller » Съб 08 фев 2014 19:35


Я, появи се и ответника.

Ако искаш да ти дам махагоновата лайстна, която брат ти хубаво натисна с отверката, за да може да извади плеъра? Дали ще възстановите надрасканото?

Или да спомена 3-те пъти, в които се доучвахте да слагате аларми на БМВ Е39? И как колата е стояла с откачен акумулатор, за да спре да пищи тая аларма?

Или че в крайна сметка отидох при един човек в Слатина, за да ви оправи бакиите и да каже, че не е виждал по-некадърно монтирана аларма?

И да, буксата, която ми продадохте все още води до прекъсване на задните колони, макар че при второто ми идване брат ти си прибра 5-те лв. на ръка за "услугата" :thumb_down

Аз съм такъв човек, че когато някой си е свършил работата и е имал правилното отношение - няма как да си кривя душата и да кажа, че е некадърник и винаги съм препоръчвал такива хора.

Но, вие не попадате в тази група. Най-вече заради отношението или липсата на такова :no


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот Bai Sando » Съб 08 фев 2014 20:52


По принцип по ел.системата на автомобила трябва да се пипа от компетентни хора.
На такива измишльотини се бях нагледал докато монтирах АГУ.То не бяха висящи аларми само на кабелите,то не бяха оголени кабели "изолирани" с евтин изолирбанд тип тиксо.Лошото е,че няма контрол и всеки си прави каквото иска.
Най-лошото в случая е да се запали инсталацията.
Хубаво е да поразпитате преди да тръгнете да правите каквото и да е по ел.системата на колата си.
Колегата не разбира от тоци и се е доверил на тия майстори.Надявам се,че си е взел поука за на пред :th_up


baas
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 20 авг 2013 11:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!

Мнениеот baas » Пет 14 фев 2014 8:24


да за лайсната имам желание да помогна за да въстановим ако разполагаш с време си добре дошъл и всепак ти благодаря за коментара сте се постарая да оправим тези неточности в нашето обслужване


Потребителски аватар
Snuupy
Мнения: 471
Регистриран на: Пон 26 яну 2015 0:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Автоаларми и аудио сервиз БААС в Люлин - НЕ ходете там!!!

Мнениеот Snuupy » Съб 04 ное 2017 20:28


И аз съм поредния недоволен от тези хора. Сложиха ми аларма, на втория ден не спря да се включва алармата и ми спря микрофона на СД-то, бяха дръпнали кабела, случва се, майната му ! Оправиха и токовия датчик, всичко супер ! На третия ден СД-то ми не се включваше, занесох я, някъв кабел били откачили... оправиха го, реших да извадя СД-то и да видя за какво иде реч... така бяха отбтегнали буксата при ваденето, че беше пред скъсване, освободих я, да може да е по-свободна, да не е така пред скъсване и СД-то пак не тръгва и повече нямам нерви да им карам колата и ще търся проблема сам. Това са те. БААС.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта