Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
gambino
Мнения: 32
Регистриран на: Пет 08 авг 2008 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот gambino » Чет 13 фев 2014 22:42


Снощи поръчвам два артикула от сайта им,днес сутринта получавам обаждане,че ги нямат налични :mhihi
Според мен купуват само износени и катастрофирали коли от БГ от обикновенни хора тръгнали да ги оставят на вторични суровини и им ги плащат на пари,като за скрап......300 - 500лв. от там идват негодните и изпочупени части,а от там и ниските цени.
Разчитат,че за 10-20лв. никой няма да се занимава да им връща негодните части,но са се объркали.




Потребителски аватар
kr1s0
Мнения: 919
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 10:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот kr1s0 » Нед 16 фев 2014 16:15


Отивам вчера аз да търся двата халогена за пасат б3 ,перфектни на снимките .. за по 6лв бройката,викам си "за 12лева мега покупка ще направя".Отивам,питам,тоя пич вика тук нямаме,чакай да питам в склада,пита и в склада,оказа се ,че имат само десен,и то счупен.А сега като прочетох шефа им какво е направил вече знам,че най-противния там е шефа им.Просто с физиономията си ми бръкна в здравето,без да ми е казвал нищо...


Потребителски аватар
horor1991
Мнения: 100
Регистриран на: Вто 01 дек 2009 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник/Кладница

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот horor1991 » Вто 04 мар 2014 11:09


Тия НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО! :death Звънях им за части за ауди за VW нямаме продадени са цените не отговарят абе за чеп за зеле не стават! :death


Потребителски аватар
SignalBlack
Мнения: 21
Регистриран на: Пет 12 ное 2010 18:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот SignalBlack » Сря 05 мар 2014 7:26


Миналата седмица проверявам в сайта им за макферсон за астра ф. Излязоха ми поне 3 точно такива каквито търся (със големия лагер). Отивам на място пича на касата ми зима поръчката и ми казва изчакай момчето което вади части ще ти го донесе(като поне 3 пъти подчертавам че е с големия лагер а той ми подчертава че имат точно такъв).Обявената цена в сайта беше 16лв той ми каза 25лв.Викам си аиде няма да се правя на луд да питам за цената при положение че бях доста на зор и почвам да си чакам. След 40 минути чакане на вятър и студ (като всички други клиенти бяха обслужени)излиза момчето което изкарва частите и ми вика "Вие за какво сте?". Казвам му че съм за макферсона за астрата той ми вика еи сега го изкарвам. Момчето въобще си нямаше на идея за какво става въпрос и какво трябва да ми изкара. Изришно подсетих пак за големия лагер и отново зачаках. След 20 минути излиза момчето с макферсона. Гледам макферсона с малкия лагер?!?! Викам нали казах с големия? Той ми вика "Чакай ще се върна да видя дали имаме.". :screwy След още 15 минути чакане идва и ми казва че нямали. :newsm66 Резултата от упражнението беше час и половина мръзнене за нищо. :mad :banghead


Потребителски аватар
TechN9ne
Мнения: 73
Регистриран на: Сря 11 апр 2012 22:41
Автомобил: Golf 3 2.0
Двигател: AGG
Местоположение: Русе

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот TechN9ne » Сря 05 мар 2014 20:24


Това с цените при тях е относителна работа..В сайта има една цена,в обявите в mobile друга,а след като споменеш родата им-става трета.Не дават достатъчно информация за частите дори и по телефона. :thumb_down


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот GTI1.8 » Нед 16 мар 2014 21:58


Освен че налитат на бой,продават и части които не работят.

Два пъти ходя за ключ за фарове за голф 3,веднъж не работеше и исках да ми го сменят,смениха го и втория не работеше и на края си поисках парите това поне направиха,върнаха ми ги.Втори път се обаждам харесах си решетка,поръчах си я,когато дойде при мен,нямаше нищо общо с това което е на снимката и когато поисках да я сменят с тази на снимката,те отвърнаха че я няма налична.

От тогава спрях да пазарувам от там. :thumb_down


Потребителски аватар
silas1
Мнения: 48
Регистриран на: Нед 22 апр 2012 16:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: AEK
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот silas1 » Пет 27 юни 2014 21:50


Аз пък съм много доволен.
Трябваха ми дюзи за Rover-a отидохме дадох си поръчката след 15-20 минути ми ги донесоха на цена 86 лв а другаде бяха по 150, белязаха ми ги.
Обясниха ми за гаранцията стиснахме си ръцете и си тръгнах.


vanila_sky
Мнения: 30
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 15:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vanila_sky » Вто 12 авг 2014 20:50




Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот onazi » Пон 01 сеп 2014 23:00


От два дни се разправям с тази морга и ме изкараха извън нерви! Много са нагли там! Отидох в Събота да си купя някакви неща, които предварително съм видяла в сайта, извадила съм каталожните номера и отивам като ученичка с един лист и работещите там ми казват "О, ма ние тези ги нямаме" !?
Попитах след това за една конзола, която се оказа в последствие, че я има в наличност и исках да си я закупя, но ми отговориха, че за да съм си я закупила със сигурност, трябвало да я си я поръчам с безплатна доставка.
Окей, обаждам се там на някакъв телефонен номер, стоейки пред моргата и чувайки как звънни телефона на ТОЗИ, с който съм говорила точно преди 30 секунди :eek
Помислих си, че аз съм луда.. щото разговарям със същия тъпак и не мога да включа кво се случва.. абе седя на 2 метра от него и го гледам как си говори с мен, все едно аз съм в Русе. Каква е разликата да си я поръчам на крак и да си я поръчам по телефона не можах да разбера, както и да е.
Днес става 13:00, става 15:00 става 17:00 няма доставка.. по едно време ми звънни телефона - от моргата
"Ъъ, здравейтИ от МегаПартс съм, ами вий къе се намиритИ"? - Казвам ТОЧЕН адрес за 18 път сигурно, обаче се оказах НЕнамираема! След 2 минути - Алоу, абе аз съм спрял тука в квартала ви, ама продължавам да не мога да ви намирам? :eek
Изгубих още 5 минити да обяснявам къде точно се намирам и в отговор на това получавам " Ама аз ни моа да знам всички улици в София, бе " :eek
Моля?!? Ами ако искат аз да ги знам, а?
В последстие запалих колата и отидох да си ДОСТАВЯ САМА пратката, пък и всичкото отгоре ми взеха повече от цената, която беше в сайта. Явно и доставката, която САМА си направих се заплаща. Не е въпроса в парите, а затова, че са МЕГА некоректни и МЕГА несериозни!


Потребителски аватар
Johnsword
Мнения: 478
Регистриран на: Сря 11 сеп 2013 19:52
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1.8 RP1991
Местоположение: Монтана Баце

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Johnsword » Чет 04 сеп 2014 7:12


Не питай старило питай патило. То хората от едно време са го казали, като гледам отзивите от Мега малоумниците няма да им поглеждам скапаният сайт. Жалко, че много коректни хора от форума са си съсипали нервите с :censored2 .


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Vlad777 » Пет 10 окт 2014 12:00


В продавалника бяха пуснали духалка от Бора за 10 лв, която на снимките беше като чисто нова. Поръчахме я и пристигна с куриер.
А какъв шок беше като пристигна :horror :horror :horror Пристигна нещо, което вероятно някога е било част от духалката от Бора. :bishop

Ламелите ги нямаше изобщо... :Mr Green Fun На всичкото отгоре корпуса жулен, мазан с боя... :mhihi :mhihi Общо взето част, която никога не бих си помислил, че може да се продава. Нещо като употребявана тоалетна хартия. :horror Естествено снимката на новата част веднага изчезна и от продавалника и от сайта.

Отивам след работа да го върна и им казвам, че това е боклук, за който не е редно изобщо да се продава, защото абсолютно никаква работа не върши, а снимките изобщо не отговарят. Изгледаха ме странно - върнаха ми парите, но разкарването няма как да ми платят.

После гледам се появила пак същата "духалка" вече с истински снимки. :no :no

Като цяло за първи и последен път имам някакъв допир с тези измамници. :Fingers :Fingers :Fingers


orlin4ooo
Мнения: 388
Регистриран на: Вто 16 ное 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот orlin4ooo » Пет 10 окт 2014 12:44


Аз съм имал и добри и лоши срещи с тях. Първо добрата - отидох на място за 10-на минути си взех опушен стоп за голфа на цена 15 кинта (според мен е добра).
Потрябва ми резервна гума тип патерица и реших да звънна по телефона и ми казаха че имали адски много но не ги водели като справка какви са размерите модели марки и т.н. да съм отишъл на място. Паля колата отивам и опашката беше до Декатлон :D Но отсрани наредени 10-15 джанти и си викам тва са мостри. Дойде и моя ред след около 20-на минути (бързо минах) казвам си модела кола, размера на джантата и ми оня на касата ми вика еми ей тия отстрани са ни наличните :D Погледах го той ме погледа и по живо по здраво (нито една от адски многото 15 джанти не беше като моята) :D


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот IRRITATING » Пет 10 окт 2014 12:51


На тези само като им види човек момата по цици на рекламата и трябва да му се изясни с какви хора си има работа :stumm


orlin4ooo
Мнения: 388
Регистриран на: Вто 16 ное 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот orlin4ooo » Пет 10 окт 2014 14:46


Цялостната им идея е да създадат морга на най-ниски цени и по този начин да елиминират всякаква конкуренция. Истината обаче е, че за успешен бизнес са важни малките детайли, които те нямат.


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Pagemakerboy » Пет 10 окт 2014 18:25


Е, каква е идеята цените да са ниски, ама само в сайта им. И каква е идеята да продаваш части, които нямаш>
Адски сбъркани ми се струват тези...
С кой куриер работят? Могат ли поне пратките да се видят преди да се платят?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта