Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Mirqn
Мнения: 37
Регистриран на: Пет 13 сеп 2013 14:27
Автомобил: Vento
Двигател: AEY 1.9 SDI 1996
Местоположение: Варна / София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Mirqn » Вто 03 дек 2013 11:55


Хора ако отивате да пазарувате от моргата ме извикайте. :biggrin Трябва да се подкрепяме, защото никой не заслужава такова отношение.




free_hard
Мнения: 147
Регистриран на: Вто 15 дек 2009 19:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот free_hard » Вто 03 дек 2013 12:34


yoan4o написа:Или по-скоро "гаранция за пердах при опит за рекламация". :screwy


За една бройка да проверя, че по едно време мислех да ходя да ми сменят частите :Mr Green Fun


Потребителски аватар
d.draganova
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 16 сеп 2012 10:08
Автомобил: Golf 4 1998
Двигател: AHW 1.4 16V
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот d.draganova » Вто 03 дек 2013 13:45


Абсолютни нещастници! :banghead


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот dlug » Вто 03 дек 2013 14:11


Виждам че въпросният потребител е поглеждал във форума преди малко, може би за да провери дали Васко ще си удържи на думата за мнение относно неговата морга, но пък няма и дума от негова страна...защо ли? Потресен съм, първо е ясно че такова поведенеие е недопустимо в никакъв случай (а познавайки Вастопа съм сигурен че всяка дума му е истина) и освен това трябва да си рядко тъп за да се изплюеш на форум с толкова потребители като нашият (като неизбежно информацията ще стигне до още доста автомобилни форуми) Човека явно не си заслужава бизнеса, а и всякакъв контакт с други хора :thumb_down


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Kuncavia » Вто 03 дек 2013 17:28


Пълни нещастници, не е нормално в 21-ви век да отидеш с кеш пари и да те изгонят, защото ги мързи да ти вземат парите. Пожелавам им да си загубят клиентите и да видим тогава, дали ще ги боли *** от кой форум е или от къде идва...

@Ikov_VR като са малко хора и им е в повече работата да си намерят персонал, са излишно е да се коментира.


PyMu
Серпентина с турболатор
Мнения: 1350
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 12:41
Автомобил: VW Golf IV GTI
Двигател: 1.8T AGU 2000 185hp
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот PyMu » Вто 03 дек 2013 17:31


Не мога да повярвам! :eek Васил е най-кроткият, добронамерен и дипломатичен човек, когото познавам. Тоя трябва да е чисто луд! :screwy


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот radi_nrj » Вто 03 дек 2013 18:12


Бахти, тия от Мегапартс (Megaparts) толкова ли неможаха да кажат, че в момента нямат налична вместо да го разтакават.

Последна промяна от radi_nrj на Сря 04 дек 2013 15:54, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Exell » Вто 03 дек 2013 18:52


Васко е културен човек , човек , който е помогнал на много други и смятам , че няма да пусне тема , ако г-Н. МорГаджия не се е държал отвратително зле. Склонен съм да му вярвам на всяка дума , която е написал и се питам , защо г-н.АзСъмШеФ не е баннат и обявата му не е изтрита все още :gruebel :gruebel :gruebel :gruebel :gruebel

п.с.
Обмисли предложението на BoboCamaro-to :mhihi :mhihi :mhihi


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Вълчан » Вто 03 дек 2013 20:32


Утре ще намина че ми трябват едни части за Поло 2000г.Честно ако и мен хване за врата ще му е последното нещо което държи със тази ръка месеци напред.... :th_up


Потребителски аватар
sportul
Мнения: 1218
Регистриран на: Съб 06 сеп 2008 22:12
Автомобил: Passat B5 Peugeot 407 RHR BVM6
Двигател: RHR Delphi DCM
Местоположение: Варна

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот sportul » Вто 03 дек 2013 21:11


Вълчан написа:Утре ще намина че ми трябват едни части за Поло 2000г.Честно ако и мен хване за врата ще му е последното нещо което държи със тази ръка месеци напред.... :th_up


Той след като е видял днес форума много ясно ,че няма да го прави повече това ,
но все пак е добре още поне две страници да го нареждате и псувате:)


rudmaster cell
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 17 дек 2008 15:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот rudmaster cell » Вто 03 дек 2013 21:16


И мене са ме връщали, защото било края на работния ден и не им се търсело... :h020


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот vucata » Вто 03 дек 2013 21:20


К'во означава края на работния ден бе, айде престанете с тоя манталитет....до 18:00 часа ако трябва ще я търси, даже и след това и ако трябва ще я търси целия наличен персонал ! Така се прави бизнес, това е клиент....думата клиент в тая скапана държава нищо ли не означава бе? Иначе като отидеш на заведение и сервитьора ти забрави поръчка сигурно пищиш като за последно нали? И бакшиш не оставаш заради лошото обслужване....Стига моля Ви се....Това вече е пародия, да се застава на страната на човек който изведнъж му е пораснала работата с 2 санта :screwy

П.С
Набрал съм инерция....много ми е интересно ако си оставите колата в сервиз и Ви кажат колега, че в 17:30 ще е готова, а сервиза бачка до 18:00 и нещата се закучат с някое болтче....и дебелия управител дойде да Ви осведоми, че колата няма да стане, щото е края на работния ден и работното време, какво ще направите?

Последна промяна от vucata на Вто 03 дек 2013 21:27, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19701
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Vlad777 » Вто 03 дек 2013 21:26


Това, което е направил г-н Големото Доброутро от МЕГАПАРТС БГ е абсолютна просташка и неадерталска постъпка!

Ето едно мнение за тях - редовен номер - в обява и по телефона има, а на място - няма:
Ментелива морга! Напълнили са продавалника с обяви, оферирал съм им не еднократно обяви и след седмици обяснения, че няма.
Не бих се обърнал към тях никога повече. Колегите да се пазят от шарлатани!


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Kuncavia » Вто 03 дек 2013 21:31


Аз също работя в с сферата на търговията, също работя до 18:00 и никога не съм върнал човек дори и да дойде в 17:55 и да се окаже, че нещото което го търси е налично на софтуер (счетоводна програма, не сайт) и се оказва, че в склада го няма, го тъсим заедно с колегите, който същите работим за шеф, не за себе си, да не говорим, че ако го върнем човека, такива глоби ще ни нашият, че няма да се повтори. Шефа е страшен пич, не глобява за глупости, но изложим ли се пред клиенти става страшно. Та никви оправдания не се са това, било 30-40 мин преди приключване, имали много пратки, мързяло ги е и т.н. Честно аз бих махнал обявата. Другото, което забравих в предния пост да кажа, е че се познавам с Васил и е истински пич. Спокоен, нормален, човек, на който може да се разчита, не е нито стйкаджия нито конфликтна личност. Ами сега си представете, че вие с 20 уговорки сте навили шефа да ви пусне 1 час по-рано за да си свършите някоя лична работа (да отидете да си вземете дръжка) и ви се направят на голямата работа, няма ли да искате обяснение?

Айде със здраве, че почнах да вкарвам и нерви :censored2


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот lion_heart002 » Вто 03 дек 2013 21:31


Абе при положение,че го е пипнал с намерение да го бие,просто е трябвало да си получи боя,там на място и без закъснение,но и това ще стане... Даже и от законова гледна точка това е просто самоотбрана. :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта