Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот vasstop » Пон 02 дек 2013 22:52


Привет колеги,

Става дума за тази тема от раздел обяви (вече не е видима): Megaparts.bg - Online Автоморга

И за този потребител:
megaparts

Днес, се обадих по телефона на въпросната морга да търся дръжка за жабката на Голф 3, понеже бях видял, че я имат налична в сайта им.
Потвърдиха ми по телефона и понеже бях наблизо, бях там в следващите пет минути. Действието се развива към 17:25ч.
Казаха ми да изчакам и че ще ми я донесат.
Почаках 10-на минути и дойде едно момче, което каза, че не може да я намери, понеже всичко било в един кашон накуп, а имали да обработват над 60 пратки за еконт и ме помоли да отида на другия ден.
Казах, че съм на работа и не мога да отида като казах, че може да изчакам и повече ако е нужно.
В крайна сметка се отказаха да я търсят и аз попитах кой е шефът им.
Дойде човек, който се представи като "Оги", представих му се от VWclub.bg и че тук съм видял обявата им.
Помолих, ако може да намерят въпросната част, понеже ми трябва.
След като получих отказа му, споделих, че ще оставя негативен отзив в темата му тук, така както колегата radomen87 е направил в темата им.
Тогава въпросният човек каза, цитирам:
"Знаеш ли колко ме дразниш сега, ти си никой да ми казваш как да си управлявам бизнеса, бОли ме к*ра за вашия форум и за това кой си. Искаш ли да ядеш бой сега!"
След което започна да ме блъска, да ме стиска за гърлото и да налита да ме бие.
Нямах интерес да се занимавам повече нито с тази морга, още повече с този нагъл човек.

Ако желаете да пазарувате от там - добре сте дошли, но рискувате да си изядете боя.
Целта на тази тема е да имате едно наум, когато пазарувате от там.
Успех им желая в бъдещият бизнес с авточасти.

Автоморга МЕГАПАРТС
Сайт megaparts.bg
Skype megaparts.bg




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот dobrin » Пон 02 дек 2013 22:56


Приматско поведение. Човек явно трябва да се замисли преди да пазарува от мегапартс.


Потребителски аватар
dubstep_
Мнения: 156
Регистриран на: Вто 20 мар 2012 20:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот dubstep_ » Пон 02 дек 2013 23:05


Не се учудвам! И аз съм патил от отвратителното отношение във въпросната морга. Когато си купих колата единия фар ми беше счупен и търсих в нета и намерих техния сайт. И там имаше фар, обаче аз да звънна преди да отида и там ми казаха ДА имаме. Паля колата, отивам и там никакво отношение. Ама аз си викам на ум ще почакам, дошъл съм . Поне на пет-шест човека обяснявах за какво съм там и че съм говорил по телефона, че го има (имаше много персонал) ,така и не се разбрахме. Накрая се появи един господин(явно управител) и започна спор , и тъй........ пак си замълчах. Накрая се оказва, че такава част нямат. Ок, ама в сайта имат ,с момчето което говорих по тел. ме разбра и той също каза че я имат. Накрая м...ви и си тръгнах... Повече няма да им стъпя!


Потребителски аватар
mk5_gti
Мнения: 179
Регистриран на: Пет 21 дек 2012 19:23
Автомобил: Golf 5 GTI DSG
Двигател: BPY 2008

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот mk5_gti » Пон 02 дек 2013 23:10


Лошото е че му носиш пари на крак, а той е налитал на бой.


Потребителски аватар
plamen_79_
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 10 дек 2007 22:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот plamen_79_ » Пон 02 дек 2013 23:14


А мен ме прецакаха с онлайн поръчка МЕГАПАРТС! :thumb_down

Преди няколко дена изкривих една алуминиева джанта за Голф 3 и реших да потърся ламаринена. Вдигнах телефона и се обадих на въпросната фирма megaparts.bg. Обясних че ми трябва една джанта 14 цола за Голф 3. Отсреща човека каза изчакайте и след малко каза - имаме две едната е черна другата бяла. Поръчах джантите и след един ден дойдоха с Еконт. Платих посочената сума и отидох при майстора да сложи гумата. Викам му имам две джанти избери по-добрата. Погледна майстора джантите и ми вика тия джанти не са за Голф 3 а са от старото Ауди. Аз останах малко учуден взехме шублер и измерихме разстоянието на дупките 4x108, а за голф са 4x100.

Викам си нищо станало е недоразумение ще се оправят нещата. Звънкам аз и обяснявам по телефона че джантите не стават за Голф 3. Отсреща ми казват каквото сте поръчали това сме ви изпратили. Казвам аз се обадих по телефона и исках 14 цолови джанти за Голф. Отсреща проверяват дали съм звънял по телефона или съм поръчал директно естествено се оказа, че съм звънял, но ми казват, че тези джанти са свалени от Голф и са такива за Голф.

Не зная какъв е бил този Голф, но не са за Голф се опитах да обясня аз но без успехи. Сега не искат да ми сменят джантите нито да ми върнат парите а на мен не ми вършат работа тези "свалени от Голф" джанти.


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот bobocamaro » Пон 02 дек 2013 23:18


Аз след 17:00 имам време да пазарувам. Ако искаш ела да избираме заедно.


wsll
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 12:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот wsll » Пон 02 дек 2013 23:19


Въобще не се учудвам - тия са пълни бунаци. И мене ме прецакаха - вместо вентилирани дискове пратили плътни. В сайта пише безплатно връщане, а пратката с връщане за твоя сметка :mhihi Втори пример - на сайта снимани черни хубави пружини, пращат олюпени гнилочи пред строшване. Тръгнеш ли да се разправяш се почват караници и директни заплахи.


nanobanano
Мнения: 367
Регистриран на: Нед 29 апр 2012 20:30
Автомобил: Vento 1.9TDI Smart 600cc 1999
Двигател: AHU 1997
Местоположение: Asenovgrad,Plovdiv

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот nanobanano » Пон 02 дек 2013 23:22


За съжаление е пълно с такива дебили.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот ktamen » Пон 02 дек 2013 23:23


Интересни "търговци" :mhihi
Щом и самия той си е казал, че не му пука за форума не виждам причина темата му да остава.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Vlad777 » Пон 02 дек 2013 23:27


То като погледнеш в нета какви отзиви има за тях... Типично мутренски манталитет! Добре, че не са те пребили и обрали!

П.П. :arrow Разгледайте и продължението на темата с отзиви от авточастите на мегапартс, които в почти всички документирани случаи са или негодни, или объркани! Доставката и връщането са си за ваша сметка и "евтиното" от обявите, което всъщност все не могат да го намерят, накрая излиза скъпо!


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Bai Sando » Пон 02 дек 2013 23:28


Бе я идете другия път 3-ма пък да го видя тоя "Оги" да ли ще налита да те лови за гушата :no
Баси отношението.За съжаление и аз съм попадал на такива "дружелюбни" собственици на морги,но не се е стигало до бой все още.


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот AmW » Пон 02 дек 2013 23:31


Нали е политика тука да се чуят и двете страни преди да се правят заключения, слагат етикети и подобни раЛти...
Нека си каже човека гледната точка, пък после се събирайте нинжи и ходете с факли да му изгорите моргата :mhihi


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот ktamen » Пон 02 дек 2013 23:34


Като гледам колко пъти е отговарял на колегите писали в темата му силно се съмнявам, че ще тръгне да се обяснява на някви си Гоуфаджии.


Потребителски аватар
gogata1982
Мнения: 242
Регистриран на: Нед 23 май 2010 23:31
Автомобил: GOLF 3
Двигател: 1995 - 101
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот gogata1982 » Пон 02 дек 2013 23:34


Ако ще ходите и аз искам да дойда да видя неандерталеца какво има да каже . Жалко за такива хора не знаят как да си изкарват хляба ! А темета му :lock


snuupy93
Мнения: 854
Регистриран на: Пон 10 ное 2008 23:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот snuupy93 » Пон 02 дек 2013 23:35


Като им звънях за да питам какви неща имат за модела - виж в сайта. В сайта им има несъществуващи, отдавна продадени неща! В продавалник препускат обяви в артикули, които са продадени!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта