Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
bahyr
Мнения: 556
Регистриран на: Пет 11 юли 2008 17:07
Автомобил: LEON ST
Двигател: CXSA
Местоположение: Варна

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот bahyr » Сря 15 окт 2014 13:27


Еи тъкмо мислех да ги похваля хората, че много негативи в тая тема.
Колко бяха любезни по телефона, как бързо реагираха и пратиха частта още същия ден и на другия сутринта пристигна, че и с безплатна доставка.
И отварям торбата на куриера и вътре нещо съвсем различно :Mr Green Fun




Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6115
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот ktamen » Чет 16 окт 2014 18:44


Ей това само им е лошото, че всичко им е много хубаво и евтино и прочее. Ама прекалено честичко правят дребни грешчици като тази конкурнеция или да ми дадат хидравлична помпа за турбодизелов ситроен, а не за дизелов. И срока, който дават за рекламации не е малък, но все пак в моя случай просто не намерих време да ми я сменят и сега си имам парче безполезно желязо и стационарен ситроен.


Потребителски аватар
mitko85
Мнения: 753
Регистриран на: Сря 16 яну 2008 23:58
Автомобил: E91
Двигател: M47
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот mitko85 » Пет 17 окт 2014 21:50


Преди няколко месеца ходих за заден капак за фиат браво, имаха две обяви със снимки, показващи перфектни части. Като отидох на място видях 478 задни капака нахвърляни един върху друг. Показаха ми тези от обявите, единия беше със стъкло на сол, другия смачкан от едната страна. Пожелах им хубав ден... Седмица след това намерих перфектен капак със стъкло за същите пари.
п.п. Имам приятел със сервиз, който е доволен от тях, но купува части от мотора и трансмисията без пари. Последно беше взел диференциал за камионче мерцедес за 20-30 лева...


ВектраБ
Мнения: 19
Регистриран на: Пон 06 фев 2012 9:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот ВектраБ » Нед 19 окт 2014 18:46


Поръчах си халоген за вектрата имаха на снимка в сайта перфектен. В еконт освен че беше без опция за преглед и тест, получих старателно увит отпадък който някога е бил халоген - без капачка от което следваше ръждив рефлектор и стъкло участвало в пустинна буря.


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Вълчан » Нед 19 окт 2014 19:19


Създаите си саит.....Боклуци купени от Мегапартс ...и си го обновяваите със тези покупки.Няма да им се случат работите ако има анти саит... :th_up


vlado_882
Мнения: 144
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 11:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vlado_882 » Пет 24 окт 2014 18:01


vaskoto1 написа:ко речи...? :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi
megaparts.jpg


Найстина нямат "конкуренция" за пазарен автомобил 2002г на цена от около 5.000лв в движение ми предложиха 800лв, при това ВАН , а в моргите дават за него около 1.5к до 1.8к :bishop

п.п. Интересно ми е КОГА Българина, ще се научи че евнтиното винаги излиза по скъпо !?


Потребителски аватар
quattro^^
Мнения: 1662
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:52
Автомобил: audi a6 c5
Двигател: AJL
Местоположение: Пловдив

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот quattro^^ » Нед 26 окт 2014 12:38


и аз да споделя мнение, за онлайн автоморга съм повече от доволен, за аудито съм взимал фар дадоха го с лайсната както си беше на снимките вярно едната щипка я нямаше, но за тази цена хич не ми дреме направих си от стария.наскоро пак един бутон взех, за реното рейка аз съм доволен от тях. щом искате частите да са като нови не търсете в морги


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Vlad777 » Нед 26 окт 2014 12:49


quattro^^ написа:както си беше на снимките вярно едната щипка я нямаше
quattro^^ написа: щом искате частите да са като нови не търсете в морги

:screwy :screwy :screwy

Едва ли някой е очаквал нови части от морга, а по-скоро КОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ, което напълно липсва в тази морга.

Дори напротив - както сам си се убедил, частите от МЕГАПАРТС са с ПРЕМЪЛЧАНИ и СКРИТИ ДЕФЕКТИ, което естествено ги поставя в графата ИЗМАМНИЦИ.

МЕГАПАРТС ИЗМАМНИЦИ!


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот dlug » Нед 26 окт 2014 16:20


Хайде сега, чак пък измамници :smile Аз съм купувал от оналйн моргата им стоп за фокус. Докараха си го на другият ден без никаква забележка, както се и казваше с безплатна доставка. Мои приятели също са пазарували от там не веднъж и са доволни. За съжаление, както от повечето места, има и доволни и недоволни, но чак измамници не са :c020


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vucata » Нед 26 окт 2014 17:04


Аз останах изключително недволен от машинката за стъкло която взех за мерцедеса....на всичкото отгоре трябваше да вися 2 часа някой да благоволи да излезе и да приеме рекламацията и да ми върнат парите, защото машинката беше с крив водач и нямаше как да го изправя....Снимките им в сайта нямат нищо общо с реалното състояние на частите :exclaim


Потребителски аватар
доно
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 10:46
Автомобил: passat B6
Двигател: BMP 2006
Местоположение: софия

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот доно » Нед 26 окт 2014 17:26


Абсолютни измамници!Преди няколко месеца взех от тях странично огледало за пасата ми, и тъй като е електрическо и с подгрев ги попитах дали е изправно те "да няма проблем всичко работи".След като го взех от Еконт стествено без опция за преглед и тест,познайте,не работеше подгрева :twisted беше се стопил реотана.Майната им :no


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vucata » Нед 26 окт 2014 19:11


Не е върпоса за излагацията. Разглеждал ли си снимките им в сайта? Щото аз да, и мога да ти кажа, че нямат нищо общо с това което се изкарва и ти се носи....Едно е да видиш стоката в приличен вид, друго е да я получш се едно са ти я изкарали от клозета...било то за 5 или 10 или 100 лева. Сега сещаш ли се къде е разликата...и никой не реве като наебана курва щото си е взел част за 5 лева, а щото на всеки му е писнало където и да отиде да го клятат :newsm66


vlado_882
Мнения: 144
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 11:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vlado_882 » Пон 27 окт 2014 9:41


Разглеждал съм, но като гледам какво се пиши в всички форуми за тях, нещо не смея да рискувам да си губия времето и да купя от там, прдпочитам да дам малко отгоре за част но да я взема от човек, който я е снимал, и да купя точно това което аз търся. Та после да не си губя времето излишно. Тъй като чета, че много гора се разкарват до там поне по 3/4 пъти, докато или най накрая им дадат работеща част, или им върнат парите, но след толкова разкарване бензин, разходи губене на време. Да им имам и гаранцията която я дават 14 дни или там колко беше нз. :beer


alter_breed
Мнения: 15
Регистриран на: Чет 27 дек 2012 8:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia-Xaskovo

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот alter_breed » Пон 27 окт 2014 10:37


Колеги изчетох темата до 5-та страница и реших, че е време да споделя как протича работния процес. Колите се изкупуват на килограм за смешни цени и няма значение дали нещо работи или не и т.н. Разглобяването се извършва в рамките на няколко часа от 10човека и всичко се събира на палета и е на куп, без да се пробва дали работи или не. Отношението е надменно и грубянско. В рамките на 45минят ми престой десетина човека се появиха да сменят и връщат части. Всичко е една голяма бъркотия и за мен е по-добре да се пазарува от часник, който обръща внимание на клиентите и на разглобяването на дадените части. Успех


Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2206
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Каспър » Съб 01 ное 2014 22:50


Megaparts са абсолютни мизерници. Миналата събота ми загубиха няколко часа и доста изхабено гориво.
Харесах си в техния сайт една пластмаса за панела с бутоните за ел.стъклата на Пежото. Въпросната пластмаса съм я търсил по форума преди и няма намиране, защото много рядко се монтира във вариант с махагонова декорация, а аз искам точно такава. Моята е чисто черна и искам да я заменя с махагонова. Питам ги на мейла пластмасата с махагон ли е защото не личи от снимката и сравнително бързо ми се отговаря, че е с махагон. Викам си супер, утре отивам да я видя и да я взема. Когато мога да взема нещо лично предпочитам да го направя пред това да чакам доставка. Питам на следващия ден през чата на сайта налична ли е пластмасата (въпреки, че е отбелязана като налична) в кой от трите магазина се намира за да си я взема. Казват ми, че е на Челопешко шосе. Отивам аз на посочения адрес, питам там и от там с нагло държание ми казват, че нещо съм се объркал и че тази пластмаса е в другия магазин на ул. Резбарска. Нервирах се, че бих толкова път до другия край на София, но реших да отида до другия магазин за да си я взема. Отивам до другия магазин и с подготвен каталожен номер казвам какво търся. Казват ми да изчакам частта ми да бъде изкарана. Чаках около 20 минути докато накрая не излезна един тъмен ром за да ми каже, че въпросната пластмаса я няма, при което аз вече не издържах и се развиках нервиран от факта, че ме разкарват за нещо което въобще не е налично. Той ми каза да не викам на него, при което аз поисках среща с някой от началниците му за да обясня за случката, а той ми каза, че мога да излезна на улицата и там да си викам на воля. Тръгнах си нервиран и затвърдих за себе си убеждението, че отношението в повечето (да не кажа всички) автоморги е отвратително.
Тази случка и всичко написано от колегите в тази тема определено ще изключи тази морга от моите "must have" партньори за поддръжката на каручката :mhihi



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта