Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ИЛИЯН
Мнения: 60
Регистриран на: Съб 16 окт 2004 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот ИЛИЯН » Нед 09 ное 2014 7:36


Другото което е цените им не отговарят на написаното във сайта им.
Търсих части за клиент със челен удар . Видях ,че ги има във сайта и цените им. След като отидох на място цените бяха съвсем други , или по точно ми излезна със 50лв. по скъпо. По телефона ми казаха преди това ,че ще ми ги и намерят и във цвят . Нахвърляха ми ги каквито намериха но не и във цвета във който ми трябваше. Въпреки ,че имаха същия цвят видях ги ,но не били вкарани във системата и затова не можели да ми ги дадат.
Това ми беше първото и последното пазаруване от тях.




Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот silent » Сря 14 яну 2015 13:10


Искам да благодаря за съществуването на тази тема, която е много показателна за това какво представлява тази фирма. Благодарение на нея не обръщам внимание на примамливите им оферти за работа които вървят от няколко месеца. Ако не беше тази тема директно нагазвах в лайната.


Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот kriso_g » Пет 23 яну 2015 17:12


и аз потвърждавам,че тези келеши не стават за нищо
мой колега отиде да работи при тях...сега се чух с него и каза,че е напуснал,защото не плащат колкото обещават.... :banghead :banghead


Потребителски аватар
stefo93
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 27 мар 2010 22:56
Автомобил: MB 124 coupe
Двигател: 2.0 16v
Местоположение: софия

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот stefo93 » Съб 24 яну 2015 12:02


Онзи ден търсехме с един приятел ключ за фаровете за Венто. Казва че там имало викам му дай да звъннеме да не биеме път. Звъниме "Да имаме 10 лева". Отиваме там "така и така за ключа за Венто" - "Да имаме го 15 лева". Викаме хубаво да го видим, 40 минути никой не благоволи да го изнесе да го видим :X Накрая ни писна и си тръгнахме! Така бизнес не се прави! :thumb_down


Потребителски аватар
DanielSotirov1
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 13 фев 2015 16:27
Автомобил: Golf 3 TDI
Двигател: 95 1z
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот DanielSotirov1 » Съб 14 фев 2015 3:01


И преди съм чел мнения някъде, че не струват и се радвам, че не съм имал "щастието" да си закупя нещо от тях. Поглеждал съм понякога какво предлагат, но нещо така и не ми вдъхна доверие дори да се обадя да попитам за артикул който ме интересува. А сега виждам тази тема... Нямам думи!


Потребителски аватар
Snuupy
Мнения: 471
Регистриран на: Пон 26 яну 2015 0:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Snuupy » Пон 16 фев 2015 10:45


Аз отидох да взема на един приятел бензинова помпа за Seat Ibiza 1.4 ABD, звънял там, има ли я.... отивам, вадят ми помпа от 1.6 Cordoba... викам същата ли е? - Да, нямат разлика... Не я бях виждал и реших да я взема с уговорката, че ще я върна, ако има нещо. Вечерта моят приятел се опитва да я сложи, тя няма нищо общо с тази на ибизата.., но пък му върнаха парите на следващия ден... Нооо, много трябва да знаете какво да купувате. Другото е, че половината неща казват, че ги имат, пък те ги нямат... Поръчах си две копчета за ел. стъклата оттам, едното не работеше... Като цяло ги избягвам, изглежда евтино, ама някои неща се намират много по-евтино от човек! Преден мост продаваха по 40-50лв, аз моят го взех за 25лв от човек, перфектен. Задни мостове продаваха няколко 40-60лв, аз го взех за 25лв пак от човек.... Така че, който търси намира, а те са яко некоректни, голяма кербала е при тях... Аз лично нямам нерви да обикалям и да търся по разлините им обекти за една част, то ми излиза по-скъпа, като сметна и бензина дето съм хабил да обикалям....


Потребителски аватар
ИЛИЯН
Мнения: 60
Регистриран на: Съб 16 окт 2004 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот ИЛИЯН » Сря 18 фев 2015 16:08


За работа въобще не си помисляйте да почвате там.
Плащат със един месец на зад. На втория месец се почват отдръжки за щяло и не щяло и ти режат от заплатата. Условията за работа са под всякаква критика. :thumb_down

Последна промяна от ИЛИЯН на Пет 20 мар 2015 14:21, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
stypkata
Мнения: 1223
Регистриран на: Пет 15 дек 2006 2:56
Автомобил: Golf 3AEK+BMW318i 143ps+ Jumper
Двигател: AEK
Местоположение: Бургас

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот stypkata » Вто 10 мар 2015 12:17


И аз се включвам в списъка с недоволните от тази фирма.След 3-часово уговаряне и уточняване на пратилноте части днес получих съвсем различна част а втората дори не я получих.върнах им пратката обратно и сега чакам обаждане да продължим с уточняването на частите.А колко планове ми объркаха днес няма да споменавам.Деня ми отиде по дяволите,защото вече минава обяд........Добре,че поне куриерските такси си ги поемат те......

едит:И на мен ми се развикаха по телефона между другото- щом има толкова недоволни от тази фирма защо не направим една подписка и да я подадем където трябва? Ако има 5000 оплакали се и измамени дали няма да я затворят тази морга???Тея са абсолютни измамници


jivko_stz
Мнения: 41
Регистриран на: Нед 21 юни 2009 22:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот jivko_stz » Вто 10 мар 2015 15:00


Здравей те колеги реших и аз да се включа защото останах разочарован. Та по случая преди месец гледах в сайта им,че имат жапка за голф 4 и на снимката беше в задоволително състояние обадих им се да ги питам дали я имат и поръчах,до тук добре на другия ден като пристигна като я отворих и какво да вида само вратичка от жабка и то със счупен захват :Д .Веднага им звънах и ми обясниха че била само вратичка и им я върнах.Яд ме е че казват че го имат пък като дойде оставаш неприятно изненадан.Аз съм за подписка:)


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6115
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот ktamen » Вто 10 мар 2015 15:25


ktamen написа:Ей това само им е лошото, че всичко им е много хубаво и евтино и прочее. Ама прекалено честичко правят дребни грешчици като тази конкурнеция или да ми дадат хидравлична помпа за турбодизелов ситроен, а не за дизелов. И срока, който дават за рекламации не е малък, но все пак в моя случай просто не намерих време да ми я сменят и сега си имам парче безполезно желязо и стационарен ситроен.

Тази случка е от септември миналата година.
Ситроена е на майка ми, а тя през зимата не и трябва кола. Затова не бързах особено с ремонта. Преди 10 дни се сетих, че пролетта дойде и се разбързах. И понеже съм много тъп реших пак на тях да се обадя, въпреки, че веднъж вече изгорях с паричките. Говорихме по телефона и се разбрахме, на другия ден помпата беше в Еконт и аз доволен отидох да си я взема, ама този път бях по-внимателен. Съвсем случайно отново грешна помпа. Пак се обадих и ми казаха, че нямали като моята помпа и трябвало да платя за куриера :screwy
Тези грешки никак не са случайни, просто разчитат, че купувача може да не е внимателен и да да успеят да си пласират скрапа.


vlado_882
Мнения: 144
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 11:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот vlado_882 » Пет 20 мар 2015 0:05


С извинение , но хем повечето гледате да минате тънко, хем после ревете , при положение че 80% знаете реалната цена на частите втора употреба, но се хитрите и си викате "сега ще е*а дявола" е да де ма май товй вас е*е , и после ревете като дественици това такова онова еди какво си , това счупено онова пукбнато.... Има толкова коректни колеги в форума, да часите са им по скъпи от там мегапартс ли е какво е ...., но поне са с гаранция и няма проблеми от доказалите потребители в форума...... Взимаш плащаш монтираш, караш ..... Както са казали старите хора "не съм толко богат ,че да си купувам евтини неща" ...... но май много милионерчета се навъдиха....... Всеки сам си избира, колко пари да даде за каквото и да е , но при положение че се знае че там частите са стотинки и голяма част боклуци, и сте се опитали да минете "тънко" е моля не ревете после, а си носете последствията....


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пон 20 апр 2015 21:38


Вдигам темата от прахта, но някак си нямаше как да не отбележа стремглавото надуване на цените им напоследък. Не може плафона за светлините на задния номер да го пишеш "датчик" и въпростният "датчик" да е с цена 45лв. (42-45 не съм сигурен) при положение, че нов в магазина е на цена 13лв. :screwy Сега гледам пък клаксона пуснат на цена 24лв ЕДИНИЯ, при положение че комплекта нови ги намерим за 31лв. :no


Потребителски аватар
niki3094
Мнения: 21
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 19:01
Автомобил: Passat B5
Двигател: AJM
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот niki3094 » Съб 09 май 2015 10:01


Звъня на въпросните красавци 5 минути никой не вдига, след това поръчвам и ми се обаждат по-късно някакъв сърдит или махмурлия глупак и го питам за София да кога ще е тук? Въпросния индивид ми отговаря понеделник, което чак вдругиден при положение, че на сайта им има упоменато на 1000 места доставка за софия в същия ден.От там нататък каквото и да го питам ми отговаряше с негодувание... Типичен пример как лесно да откажеш клиентите.


mihalovski
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 04 юни 2015 11:44
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот mihalovski » Чет 04 юни 2015 11:50


Бягайте далеч от тези измамници. Другите мошеници са автоморга ДАРО. Лъжат, продават пипани и пр. части на измислени цени, не връщат пари. Да не говорим за отношение към клиента, документация и пр.
Всъщност измамникът е Драго Дебелия - нагъл крадец, натрупал богатство от такива като нас: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1075975

Предлагам да му поразгледаме на първо време FB профилите, а после и останалото:
https://www.facebook.com/daroeood?fref=ts
https://www.facebook.com/avtomorga.daroeood


Потребителски аватар
polover3d
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 16 апр 2008 10:54
Автомобил: Passat B8 BiTDI 240 4M
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот polover3d » Вто 06 окт 2015 18:12


Пълни измамници са тези ,не си губете времето и парите ...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта