Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
stil
Мнения: 534
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 9:04
Автомобил: VW Polo 1991
Двигател: NZ
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот stil » Пон 02 ное 2015 23:49


Уникални мърлячи!
Изгубиха ми половин час за една дръжка. След n-то връщане до склада за правилната част не изтърпях и... си тръгнах.




georgi_1986
Мнения: 68
Регистриран на: Вто 25 авг 2009 18:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот georgi_1986 » Нед 22 ное 2015 21:09


http://vbox7.com/play:5243bde1e0 :beat_butt2 Фирмата е мегапартс


Потребителски аватар
porko
Мнения: 337
Регистриран на: Съб 28 окт 2006 19:58
Автомобил: VW POLO
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Русе

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот porko » Нед 03 яну 2016 20:33


Поръчах си предна броня за полото от сайта на Мегапартс.Дойде със скъсано дясно ухо,също като моята,въпреки уверенията,че е здрава.Върнах я и поръчах нова.Този път уверенията бяха твърди,че е здрава и перфектна.Дойде в Еконт със скъсани и двете уши.Добре,че поемат обратния път с куриера.Иначе са гола вода.


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Fearless » Пон 04 яну 2016 21:32


И вече цените на частите са адски завишени,не е както в началото като отвориха - да сглобиш цяла кола за 300 лв. :icon_lol
Аз също съм изключително разочарован от некомпетентната им работа - поръчвам броня за А3 синя на цвят , идва черна броня за Сеат Леон...2 въпроса ми изскачат : как и защо?! :eek


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Vizor » Пон 07 мар 2016 23:51


Малко да съживя темата. Някой проверявал ли си е разпечатката на телефона им (070030177)? Познат каза, че 1 минута било 5 кинта :D Ако е така са ебати играчите тея


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 08 мар 2016 8:27


Възможно е, в смисъл че преди 6 месеца и малко отгоре ментел и боб извадиха номерата с 0700 от безплатните минути, т.е ако имаш безплатни минути и звъниш на 0700 си те цакат по тарифата, а като се има предвид че едно обаждане при тия трае между 8-10 мин и отгоре е напълно възможно


kurmijanko
Мнения: 86
Регистриран на: Пон 12 мар 2007 15:59
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот kurmijanko » Пет 22 апр 2016 21:23


Писах го това в сайта им, ама там йок, няма кой да публикува негативно мнение

Не съм доволен:
- Защото ми беше продадена част с грешно и подвеждащо описание
- Защото не бях обезщетен за допълнителните разходи вследствие на горното
- Защото за седмица не получих нито обаждане, нито адекватен отговор относно споменатия проблем
- Защото няма опция за връщането на частта с куриер, ами трябваше да се разкарвам до другия край на София
Резултатът е – загуба на време и пари. Съветвам ,освен ако не си вземате част на място и не сте способни да прецените веднага дали частта става, да не ползвате услугите на мегапартс.

П.С. Последно като погледнах частта още се продаваше с подвеждащо описание в сайта.


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот инжектопляктор » Пет 22 апр 2016 22:29


Взех стартер за Фиеста дизел. Получих стартер, който при 2 пъти по 20 секунди въртене източваше акумулатора, а шпилката на плюса му почваше да се нагрява и дори да почервенява. След това(след известни дни след тия "опити") включвателят блокира и стартерът не можеше да се изключи, само бързите ръце ме спасиха от пожар.
За "хубавият стартер", който се оказа без редукторен и неправилно работещ имах доставка от над 15лв. Стартерът беше 20 и кусур лева. Казаха ми, че имам възможност да го върна в 7 дневен срок. С тая доставка и тяхната коректност най-вероятно щях да изхабя още 50лв за куриери.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Spas » Вто 26 апр 2016 16:38




Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Нед 22 май 2016 15:16


Колеги, искам да споделя моите впечатления от въпросната фирма отпреди месец.
Първо благодаря за хубавата тема защото ми помогна да се държа с тях взискателно по телефона и да им задавам максимално количество въпроси дори и много досадни, но в крайна сметка свършихме работа и то на много добра цена.
Търсената от мен част беше един много специфичен носач за задното окачване на Ауди А8 куатро.
1. Предвид написаните впечатления се договорихме да ми го докарат на адрес с техен транспорт. Никакво губене на време и нерви по техните морги!
Гарантирам Ви, че това специално за живущи в София е по-добре и по-евтино.
2. Разбрахме се в стоковата разписка да запишат 10 дневен срок за връщане на частта при несъответствие или дефект установен при монтажа. Разбира се за връщането бяха железни - само лично и занесен при тях, но в случая мисля, че имаха право защото при първоначалния оглед пък аз имах право да не дам нито стотинка и да върна носача.
3. Като при всички мърляви търговци шофьорите им нямат пари за ресто и затова се бях подготвил с точната сума.
Имайте го предвид!

Последното, което ще споделя са цените и вероятно ще останете учудени - цените бяха много добри и затова вероятно по-търсените неща се изкупуват почти моментално. Приятел ми подшушна, че известен моргаджия в друг автофорум непрекъснато следи сайта на Мегапартс и моментално изкупува много търсените детайли, а след това ги препродава с печалба, за която мнозина биха мечтали в днешно време. :eek


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот К.Одаджийски » Нед 22 май 2016 22:06


Аз миналата седмица купувах от тях един маховик за 1.8 моно пасат 92-ра година. На първата страница излизат резултатите с маховици по 50, 60 лв, на втора страница се мъдри един маховик за 9 лв и един за 11. Като му дадох номера да ми го търсят 11 левовия маховик се почна с едни обяснения, че бил от 4 години при тях и можело да го няма наличен, въпреки че бил в сайта, но щял за следващия маховик който струвал 18лв да ми даде 2% отстъпка от цената :mhihi
Аз му разправям, че съм се подготвил с номерца от сайта им и имам и по евтин маховик от 9 лв, ако не ми го намерят този. В интерес на истината, донесоха го точно този от снимката в перфектно състояние


Потребителски аватар
lisizata
Мнения: 38
Регистриран на: Пон 16 мар 2009 1:29
Автомобил: PASSAT TDI
Двигател: ATJ
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот lisizata » Пон 27 юни 2016 14:57


И аз имах случка с тях .
Гледам в сайта за един стоп , обаждам се по телефона , питам (казват ми че го има на ул. Резбарска) и аз отивам , питам чакам около час
след което ми казаха , че ще затварят да си оставя телефона и че като го намерят ще ми се обадят.
Чакам да се обадят но уви.След няколко дни вече я нямаше тази обява .
Явно не си актуализират сайта . (поне да се бяха обадили, че го няма така е коректно)


krasi5445
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 25 ное 2009 15:54
Автомобил: Golf 2 mono
Двигател:
Местоположение: Овча Купел

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот krasi5445 » Нед 02 окт 2016 12:26


Да се оплача и аз от тези мизерници. Днеска отварям сайта и гледам скоростна кутия за Jetta бензин 1.8 за 61 лв в мегапартс. Пише, че я има на Челопешко шосе и работи в неделя от 8:30 до 17:00 ч. Звъня по телефона, но ми казва тел. секретар да се обадя в работно време, а то уж е работно?! Обаче ми трябва кутията и паля колата от Овча Купел и отивам там 30 км. Казвам им номера на частта в сайта с код и сичко и я намират в компютъра и да изчакам. Чакам половин час и ми казват, че още я търсят. Минава един час icon_idea Казаха ми, че не могат да я намерят и ми предлагат да ми пробутат кутия от Голф 3, но била за 190 лева - да не си тръгвам с празни ръце!!! :a070 Викам вие луди ли сте? Аз си загубих 3 часа да отида до там и обратно...

Пълен ташак са тия от мегапартс! :rocketwhore


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Пет 07 окт 2016 23:41


krasi5445, явно не си прочел внимателно темата и си действал прибързано, а после ревеш "Кой ми с.а в гащите". :mhihi
Дори и аз съм подчертал, че са мърлячи!
Това, че съм изразил някаква форма на задоволство съвсем не значи, че не ги разбрах какви неординарни и арогантни типове са. Такива странни тарикати имат глупостта да продават изключително ценна тунингова броня в отлично състояние за 350 лева при положение, че същата след два дена отлита от ръцете на прекупвача за 650 лева. :screwy


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот К.Одаджийски » Съб 08 окт 2016 9:34


Те имат странния навик да не си махат старите или продадени неща от сайта. Така доста добри пазарлъци стават. Имам няколко примера. Х
Харесах си един маховик за пасат на цена 11 лева и един за 9 лв, а най отпред в сайта им излизат на цени от 60 до 30 лв. Отивам и давам номера и онзи ми разправя, че бил много стар тоя номер и не се знаело дали бил наличен. Викам не ме вълнува особено, аз имам номер и на маховик за 9 лв :mhihi
Та ми изнесоха един който е за 11 лв, колкото мислех да дам.
Предна пружина за мерцедес А140 търсех. Имаше само две, едната 30 лв за мерцедес 2001 година и едната 40 лв за мерцедес 2003 година. Аз естествено искам по евтината, те ми изнасят една пружина, видях я че е цяла и отивам да я плащам на касата, лелката ми вика 40 лв :Mr Green Fun Ааа не госпожо, аз е тука поръчах една пружина с е тоя номер и струва 30 лв, муси се нещо, гледа към онзи дето събира номерата и ми я даде за 30лв
Абсолютно същото стана и с една ръчка за мигачи за пасат, дадох номер на ръчка за 6,20лв, изнесоха ми ръчка за 17 лв, естествено, пак с разни консултации ми я дадоха на моята цена.
Иначе съм връщал скоростна кутия, която бяха изпратили по еконт, взеха си я без да се обясняват, просто искаха товарителницата.
В общи линии, малки измекярски работят и трябва да се мисли и пазари човек с тях



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта