Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ВиолинФилипов
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 19 сеп 2016 15:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот ВиолинФилипов » Сря 26 окт 2016 15:31


Аз също си изпатих от онлайн моргата Megaparts. Поръчах си машинка за вратата и ми казаха, че работи. Като дойде се оказа, че не работи и се почна една дискусия, как я върна за моя сметка и т.н.
Накря си останах с неработеща машинка за спомен от гореспонатата морга.




Harley-Davidson
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 22 сеп 2016 14:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Harley-Davidson » Пет 13 яну 2017 17:17


Категорично мога да кажа на всички колеги от форума никога да не купуват от мегапартс. Поръчах машинка за ел стъкло на пасат 5.5. Дойде на 4 ден и липсваше единия водач. Още тогава казах на куриера че, това не е машинката. Но то ми каза ако искаш да я върнеш ми плати доставката и иди я върни в офиса на фирмата в Пловдив. Отидох и започнаха едни странни въпроси,след което им казах да не ми губят времето и повече нищо няма да взема от тях. Върнаха ми парите. Тези измекяри печелят само от доставките, защото пращат развалени части


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот xalerrelax » Пет 13 яну 2017 17:23


Нищо не печелят от доставките , просто всичките им части са отпадъци.


Потребителски аватар
vankata_passat
Мнения: 267
Регистриран на: Вто 08 дек 2015 13:30
Автомобил: Vw Passat 1.9 tdi 131 hp
Двигател: AVF
Местоположение: Силистра

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот vankata_passat » Пет 13 яну 2017 17:52


И аз имах малко недоразумение с мегапартс гледах в сайта им за дна броня за Пасат б5.5 светло сива на цена 68.80ст звъннах им направо да се разберем къде да ми я пратят по еконт след 30 мин проверка уж по тяхни думи имали такава броня викам светло сива ли казаха да ок пратете ми отивам на другия ден в еконт бронята зелена и без ножа ми я пратили нито стречована нищо хвърлена напода но понеже познавам хората от еконт само я огледах и все едно не съм ходил после ми звъняха викам исках сива тя зелена ама вика ти как видя нали не си ходил. викам отидох видях шофьора като я разстоварва и видях и му затворих.


Потребителски аватар
Ivotomov1
Мнения: 127
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 20:26
Автомобил: VW TOUAREG
Двигател: 3 2008
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Ivotomov1 » Пон 16 яну 2017 21:24


Щях да търся лаисни за предно стъкло при тях,но сега ще търся навсякаде другаде.


deyann
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 24 фев 2017 22:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот deyann » Пон 06 мар 2017 22:44


Нека и аз да споделя мнението си за тази "фирма". През онлайн сайта им, си поръчах маска и радиатор за Сеат Толедо. На сайта пише, че за София доставят за 24 часа! Както и да е, обадиха ми се след 2 дни да ми кажат, че маската "не могат да я намерят", а радиатора могат да ми го доставят. Разбрахме се да ми доставят радиатора. На следващият ден, дойде един младеж с кола на Мегапартс, вади един радиатор дето е видял и доста по-хубави времена и вика "Заповядай - това си поръчал". Да ама аз понеже обичам да оглеждам това, за което плащам, видях, че единият щуцер на радиатора е счупен. Съответно, показах го на младежа, но той ме попита дали все пак не го искам?!? На въпроса "Ти е**ваш ли се с мен, аз такъв (счупен) си имам един?!?" все пак се опита да ми пробута, че трябвало да платя нещо за доставката. Съответно го изгоних като мръсно куче.
Идеята ми е следната:
1. Тези момчета подхождат малко по мутренски, тъй че, имайте едно наум!
2. Заради т.1 разбират само от същото отношение.
3. Ако не сте подготвени за подобно отношение (или за бой с доставчика ако е от същата фирма), не поръчвайте нищо от там.
4. Продават само боклуци (Които останалите автоморги изхвърлят).
5. Половината неща (поне) които имат обявени на сайта, ги нямат наистина.

Поради гореизложеното, на тази морга ѝ пожелавам скоро :bishop


Потребителски аватар
Dragoslav
Мнения: 17
Регистриран на: Съб 28 авг 2010 14:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Vienna

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Dragoslav » Чет 18 май 2017 15:12


Понеже исках да напиша в мнение за услугите на megaparts, които доста ми загубиха от времето и след като ме разиграха, че уж умали някаква си част, накрая се оказва че я нямат! Исках да опиша в техния сайт, че не съм доволен от тях по никакъв начин, но те слагат само и единствено положителните коментари предварително одобрени от тях самите! Това е най-наглото, което съм виждал от страна на фирма! Никога повече части от тях, по телефоните звучат така, че все едно са господари и трябва да им се молиш за да се докопаш до някаква си част.... :thumb_down


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 18 май 2017 19:39


Тия свършиха курсовете, поне докато можеше да отидеш на място и директно да си харесаш или не някаква част, можеше да им избегне човек измекярските номера. Сега вече само онлайн и те го играят на куриери за София. Един познат си поръча едно управление на перките за едно ауди А3, доставиха го на другия ден, като към 40лв за релето бяха добавили 9 лв доставка :eek Ебреее, е що не го пратихте по еконт бе, по евтино щеше да излезе :screwy


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Bai Sando » Чет 18 май 2017 22:28


В Русе отворили нов офис или пункт или там както му се казва.На многото коментари,защо лъжат хората и са некоректни,един калъф възпитано отговаря на всеки как клиенти не им липсвали.И истипосал една снимка как няколко пенсионера чакат пред офиса им на опашка.Били най-евтините части не само в България ами и в Европа :mhihi
А лично съм попадал на обяви на които имат части по-скъпи от нови такива в магазина.
Да на не видят 1 ст. печалба дано!


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот valka » Сря 11 окт 2017 17:17


Какво става с тия кретени от Megaparts?

Преди имаха магазини на Резбарска и Владимир Вазов, почти всеки път пред тях имаше яко народ. На Челопешко шосе също беше бъкано с хора, чакащи за някой чарк. После почнаха да откриват магазини на сума ти места. Сега гледам на Резбарска и Владимир Вазов няма никой. На страницата им магазини имат само в Пловдив, Варна, Бургас. Преди 2 седмици им звънях, поръчах си хидравлична рейка, всичко Ок. Сега от 3 дена се опитвам да се свържа с тия малоумници и телефона им дава постоянно, че няма свободен оператор. Звънях и уж на магазините в посочените градове - няма кой да вдигне. Да съм си поръчал online. Едно хубаво нещо направиха и се ****** по български.


Потребителски аватар
Крисчън
Мнения: 147
Регистриран на: Чет 16 юли 2015 20:19
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Крисчън » Сря 11 окт 2017 17:57


valka написа:Какво става с тия кретени от Megaparts?

Преди имаха магазини на Резбарска и Владимир Вазов, почти всеки път пред тях имаше яко народ. На Челопешко шосе също беше бъкано с хора, чакащи за някой чарк. После почнаха да откриват магазини на сума ти места. Сега гледам на Резбарска и Владимир Вазов няма никой. На страницата им магазини имат само в Пловдив, Варна, Бургас. Преди 2 седмици им звънях, поръчах си хидравлична рейка, всичко Ок. Сега от 3 дена се опитвам да се свържа с тия малоумници и телефона им дава постоянно, че няма свободен оператор. Звънях и уж на магазините в посочените градове - няма кой да вдигне. Да съм си поръчал online. Едно хубаво нещо направиха и се ****** по български.


Селяни.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 11 окт 2017 19:30


valka написа:Какво става с тия кретени от Megaparts?

Преди имаха магазини на Резбарска и Владимир Вазов, почти всеки път пред тях имаше яко народ. На Челопешко шосе също беше бъкано с хора, чакащи за някой чарк. После почнаха да откриват магазини на сума ти места. Сега гледам на Резбарска и Владимир Вазов няма никой. На страницата им магазини имат само в Пловдив, Варна, Бургас. Преди 2 седмици им звънях, поръчах си хидравлична рейка, всичко Ок. Сега от 3 дена се опитвам да се свържа с тия малоумници и телефона им дава постоянно, че няма свободен оператор. Звънях и уж на магазините в посочените градове - няма кой да вдигне. Да съм си поръчал online. Едно хубаво нещо направиха и се ****** по български.

Успешен начин да съсипеш нещо работещо. Поръчките са им само онлайн и доставят с Еконт или тяхна кола за София. По едно време взеха под наем хале във Враждебна на Маргел метали и го направиха разпределителен център. Всички поръчки от складовете се доставят там и се разпределят. Дивотия неземна. От миналата седмица ги гледам не идват там и е заключено, явно и това пропадна


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Vlad777 » Чет 12 окт 2017 10:16


valka написа:Едно хубаво нещо направиха и се ****** по български.

Не разбирам кое е това едно хубаво нещо. Това, което аз виждам е една добра идея (автоморга с онлайн присъствие), реализирана по грешен начин от надменни хора, които явно не разбират от бизнес и обслужване на клиенти и живеят в комунизЪма и времето на мутрите. Абсолютно нищо хубаво не виждам да е направено.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Водния дух1 » Чет 12 окт 2017 20:14


А,тук в Русе има една морга,която работи със тях.Наложи ми се да търся един чарк -даже не можаха да намерят голфа къде са го сложили...Повече не търся нищо от тия .


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот IRRITATING » Чет 12 окт 2017 20:31


На Мегапартс цените са меко казано несериозни.Водач за броня при тях 29лв в Порше 24лв нов.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goppa и 15 госта