Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот valka » Чет 12 окт 2017 22:46


Vlad777 написа:Не разбирам кое е това едно хубаво нещо. Това, което аз виждам е една добра идея (автоморга с онлайн присъствие), реализирана по грешен начин от надменни хора, които явно не разбират от бизнес и обслужване на клиенти и живеят в комунизЪма и времето на мутрите. Абсолютно нищо хубаво не виждам да е направено.


Кое не разбираш?
Прецаква ми се вакуум машинката на централното на 20 годишното ми Ауди B4. Питам за ново, казват ми "около 600 лв е, не си струва, по-добре търси втора употреба". Така и направих. Вместо да обикалям на сума ти автоморги... Цъкнах сайта им, видях че я имат налична на ул.Резбарска 55. Взех я за около 30-40 лв, монтирах я и все още съм с нея.

Прецаква ми се оборотомера на километража. Гледам, че имат наличен километраж на Челопешко шосе. Отивам аз, чакам 10-20 мин. да дойде и моя ред, взимам го за 50-60 лв и все още съм с него. Даже се падна да е точно със 100 000 км над моя.

Взех колата без една от решетките на бронята. Еми имаха я на Владимир Вазов срещу Резбарска 55. Още съм с нея.

Падна огледалото в купето. Беше леко оксидирало. Megaparts го имаха на Владимир Вазов. Е, да ама ми носят бяло огледало и то за А4. Няма как да го закача и без това, не исках и бяло. Отидох в Кобра-та и ми монтираха доста по-леко огледало от БМВ Е46.

От друга страна се сещам как едвам си намерих хидравлична рейка за Голфу 3, ABD, преди 6-7 години. Колко обяви изчетох, колко хора питах, колко време си затрих. Защото мойта била много кът (TRW), беше и счупена. Добре, че един колега от форума случи на краден автомобил и ми продаде неговата, защото му отказваха регистрация.




Потребителски аватар
ABSOLUT
Мнения: 4425
Регистриран на: Пет 20 яну 2006 1:14
Автомобил: Passat B4+B7+Golf Mk1+Mk2 Country
Двигател: 1Z + CFGC + JB + 1P
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот ABSOLUT » Чет 12 окт 2017 22:59


Имал си късмет, кога пазарува последно от тях?


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот valka » Чет 12 окт 2017 23:11


Последно преди 2 седмици си взех хидравлична рейка, когато още си вдигаха телефоните. Моята протече окончателно.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот К.Одаджийски » Пет 13 окт 2017 7:04


Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy
Преди месец ми трябваше рейка за моя пасат, обадих се на Оги от форума, човекът извади десетина рейки, избра ми перфектната, без масло, без луфтове, със здрави маншони с оригинални скоби и здрави вътрешни и външни накрайници и понеже не бях сигурен моята рейка с едрите или ситните шлици е, ми подари и карето към волана :bowdown


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот инжектопляктор » Пет 13 окт 2017 12:01


valka написа:..Взех я за около 30-40 лв, монтирах я и все още съм с нея.

Баси далаверата. Тук продадох от Golf3/Vento за 20лв. Купувай си още от мегапарта. Честито.
Аз първо обикалям из форума и разпитвам като търся нещо.
Мегапартс мен ме излъгаха с развален стартер, който доставката и връщането му бяха колкото още 2 стартера на тяхната цена. Ти май си единствения доволен тук. Аз ги избягвам и нищо, освен някоя дръжка не бих рискувал да си купя от тях..


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот valka » Пет 13 окт 2017 17:53


Я вземи прочети и предишната страница. Доволен с епитети като кретени и малоумници нещо не ми се връзва. Не карам Голф или Vento, за да ми даваш пример с 20 лв. Все ми е едно дали ще дам 20 или 30 лв. Сега даже има 2 на 57лв и 49 лв. Дори и 60 ще им дам, ако ми трябва. Ама имам още едно за резерва, когато ги даваха по-евтино.
И на мен са ми вадили неща, които съм отказвал. Даже 3 пъти се търкалях до тях за една от решетките на бронята, която не можаха да си открият. А сега гледам, че има нови по 12- 13 лв на BLIC, Van Wezel, Starline. :Mr Green Fun Да не говорим, че един път киснах 40 минути под дъжда, да чакам единия работник, който имат, да НЕ ми намери частта и да се опитва да ми пробутва друга.

Оги не го знам, иначе щях да си купя от него. А тая дето я взех и да тече, ще я шитна за заводски рециклирана другия месец. Не искам да си давам моята.


mitice
Мнения: 379
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 19:59
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот mitice » Сря 18 окт 2017 0:07


К.Одаджийски написа:Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy
Преди месец ми трябваше рейка за моя пасат, обадих се на Оги от форума, човекът извади десетина рейки, избра ми перфектната, без масло, без луфтове, със здрави маншони с оригинални скоби и здрави вътрешни и външни накрайници и понеже не бях сигурен моята рейка с едрите или ситните шлици е, ми подари и карето към волана :bowdown

Е хууу де ? В първия пост налита на бой ся коректен :D:D:D кво излиза накрая ?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Vlad777 » Сря 18 окт 2017 0:16


Оги няма нищо общо с измамниците от мегапартс. И цените и отношението му са перфектни!


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4412
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот Pet_rov » Сря 18 окт 2017 6:17


mitice написа:
К.Одаджийски написа:Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy
Преди месец ми трябваше рейка за моя пасат, обадих се на Оги от форума, човекът извади десетина рейки, избра ми перфектната, без масло, без луфтове, със здрави маншони с оригинални скоби и здрави вътрешни и външни накрайници и понеже не бях сигурен моята рейка с едрите или ситните шлици е, ми подари и карето към волана :bowdown

Е хууу де ? В първия пост налита на бой ся коректен :D:D:D кво излиза накрая ?

Не четеш внимателно, Оги няма нищо общо нс мегапартс


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3096
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот georgebonev » Сря 20 дек 2017 18:45


Аз ще ги похваля... Върнаха ми сумата за неработеща ел.водна помпа, заедно със сумите за доставка и изпращане обратно на помпата.
Поръчката беше заедно с амортисьори за задния капак - оказаха се нови Топран за 10 лв. комплект два броя. Сега капака сам се отваря :biggrin
Върнатата сума е цената на водната помпичка и двете суми за доставка и изпращане. Така че, съм на далавера с безплатна доставка на амортисьорчетата :mhihi
Пролетта случих и на работеща (вече на колата) водна печка за 50 лв. (само тялото).
Обаче, трябва до 14 дена да им изпратите повреденото заедно с формуляр, а времето за връщане на сумите- отново 14 дена работни!, тече от деня на получаването им при тях!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта