Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот vinixxx » Вто 03 дек 2013 21:49


Само не знам,защо се правите на приятно разсеяни и сякаш не знаета що за хора работят в моргите по принцип.
Ами да,не е трудно да се досетите,не са нито любезни,нито приветливи или пък културни,а както виждаме някои са агресивни и навсякъде са такиване не само в мегапартс.

П.П.Винаги избирам да потърся нещо във форума,отколкото да са занимавам с тея измекяри по моргите.Едни път питах за коментар на цената на един клеморед на г3,та и мене щяха да ма набият :icon_lol

Последна промяна от vinixxx на Вто 03 дек 2013 21:53, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
aRoGaNsS
Мнения: 412
Регистриран на: Съб 09 окт 2010 9:40
Автомобил: Golf 4 TDI GTI
Двигател: 1.9 ARL 2002
Местоположение: Габрово

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот aRoGaNsS » Вто 03 дек 2013 21:53


Аман от бизнесмени в гаражи, таман тия дни щях да си поръчвам 1 част,ама ме отказахте,а за бияча :Fingers


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Vizor » Вто 03 дек 2013 22:14


vinixxx написа:Само не знам,защо се правите на приятно разсеяни и сякаш не знаета що за хора работят в моргите по принцип.
Ами да,не е трудно да се досетите,не са нито любезни,нито приветливи или пък културни,а както виждаме някои са агресивни и навсякъде са такиване не само в мегапартс.

П.П.Винаги избирам да потърся нещо във форума,отколкото да са занимавам с тея измекяри по моргите.Едни път питах за коментар на цената на един клеморед на г3,та и мене щяха да ма набият :icon_lol


Приятел има морга и ако отидеш там (лично мога да те пратя, но не мисля, че караш такъв тип кола) и ще разбереш за какво иде реч и как ще се отнесе към теб. При Бате Тони ходих преди два ни и макар, че беше късно едно момче ме вкара вътре в моргата (защото не можах да му обясня точно коя част ми трябва) разгледахме дали я има, разгледахме и на други модели, свали дори от друга кола, но за жалост не ставаше. Отпрати ме с поздрави за приятна вечер.

Какво друго има да коментирам? Какви хора работят там? При Спас от Ауди форума ако отидеш ще видиш какво се казва и отношение и всичко. Само кафе дето не ме почерпи последния път :D


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот doaiena » Вто 03 дек 2013 22:23


Vizor написа:
vinixxx написа:Само не знам,защо се правите на приятно разсеяни и сякаш не знаета що за хора работят в моргите по принцип.
Ами да,не е трудно да се досетите,не са нито любезни,нито приветливи или пък културни,а както виждаме някои са агресивни и навсякъде са такиване не само в мегапартс.

П.П.Винаги избирам да потърся нещо във форума,отколкото да са занимавам с тея измекяри по моргите.Едни път питах за коментар на цената на един клеморед на г3,та и мене щяха да ма набият :icon_lol


Приятел има морга и ако отидеш там (лично мога да те пратя, но не мисля, че караш такъв тип кола) и ще разбереш за какво иде реч и как ще се отнесе към теб. При Бате Тони ходих преди два ни и макар, че беше късно едно момче ме вкара вътре в моргата (защото не можах да му обясня точно коя част ми трябва) разгледахме дали я има, разгледахме и на други модели, свали дори от друга кола, но за жалост не ставаше. Отпрати ме с поздрави за приятна вечер.

Какво друго има да коментирам? Какви хора работят там? При Спас от Ауди форума ако отидеш ще видиш какво се казва и отношение и всичко. Само кафе дето не ме почерпи последния път :D


Така е, има и светни хора, но също така има много помияри, помисли ли се за богове, понеже докарали няколко автовоза пълни с трошки от Италия, хванал два мангала да разглобяват в някой двор!


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот xploda » Вто 03 дек 2013 22:25


Vizor написа:Какво друго има да коментирам?


:offtopic Не, че нещо, но ти и хората, като теб не се броите. В смисъл ти си в "тунинг" бизнеса, васкотата и по принцип всички зеленооцветени и червенооцветени се знаете и затова е това отношение. За обикновени потребители/клиенти е съвсеееееем друго отношението. Както ти си дал няколко примера с коректни очевидно твои хора моргаджии, така и аз мога да дам примери за некоректни и моргаджии и за майстори и т.н., които изобщо не те бръснат за 5ст. ако не си "някой". То и точно затова е станал фала с vasstop. Ако е бил стоплил навреме кой е ти гарантирам, че нито щеше да го отпрати, нито да го хваща за гушата ;)


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот enigma79 » Вто 03 дек 2013 22:36


Това си е типично българско държание,на всякъде го има както и тука в форума.Нямаш ли гръб ти си никой,имаш ли ти си някой и един глас обявата трябва да се свали.

Последна промяна от Vlad777 на Сря 04 дек 2013 0:16, променено общо 1 път.
Причина: Няма нужда от цитат на предишното мнение.


Потребителски аватар
PuShE_
Мнения: 1350
Регистриран на: Пон 15 дек 2008 23:58
Автомобил: Passat 3b5
Двигател: AFN 1997
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот PuShE_ » Вто 03 дек 2013 22:44


xploda написа:
Vizor написа:Какво друго има да коментирам?


:offtopic Не, че нещо, но ти и хората, като теб не се броите. В смисъл ти си в "тунинг" бизнеса, васкотата и по принцип всички зеленооцветени и червенооцветени се знаете и затова е това отношение. За обикновени потребители/клиенти е съвсеееееем друго отношението. Както ти си дал няколко примера с коректни очевидно твои хора моргаджии, така и аз мога да дам примери за некоректни и моргаджии и за майстори и т.н., които изобщо не те бръснат за 5ст. ако не си "някой". То и точно затова е станал фала с vasstop. Ако е бил стоплил навреме кой е ти гарантирам, че нито щеше да го отпрати, нито да го хваща за гушата ;)

Тука не съм съгласен,особено за отношението на Тони,не се познаваме лично,навремето бях купувал седалките за голфа от него,човека абсолютно винаги се е държал като пич,ако не знаеше дали е налична някоя част никога не казваше обади се след 5 мин,а поемаше самоинициатива след като провери да се обади,от 10 пъти има-няма 2 да не е звънял,имах проблеми с едното моторче на седалката,въпреки че седалките ги сложих след близо половин година,като му се обадих и му казах за моторчето последва коментара"дай ми номера на моторчето и ще ти намеря същото и ще го пратя" а не ама ти ги взема преди 6 месеца,аз от де да знам че не си го повредил ти...с такива хора е удоволствие да се работи,4 пъти ходих до една морга извън варна за една част,накрая се оказа че от това което търся,имат само половината защото нямаше кой да провери...някой поема ли ми горивото-не,но по телефона казват ела на място ще измислим нещо...а на тоя една тема антиреклама няма да му е излишна,а относно кой-какво очаква не мисля да коментирам...ако Васко беше отишъл в 18:05 е разбираемо да кажат ела утре :)
Мегапартс
Megaparts


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Vizor » Вто 03 дек 2013 23:58


enigma79 написа:
xploda написа:
Vizor написа:Какво друго има да коментирам?


:offtopic Не, че нещо, но ти и хората, като теб не се броите. В смисъл ти си в "тунинг" бизнеса, васкотата и по принцип всички зеленооцветени и червенооцветени се знаете и затова е това отношение. За обикновени потребители/клиенти е съвсеееееем друго отношението. Както ти си дал няколко примера с коректни очевидно твои хора моргаджии, така и аз мога да дам примери за некоректни и моргаджии и за майстори и т.н., които изобщо не те бръснат за 5ст. ако не си "някой". То и точно затова е станал фала с vasstop. Ако е бил стоплил навреме кой е ти гарантирам, че нито щеше да го отпрати, нито да го хваща за гушата ;)

Това си е типично българско държание,на всякъде го има както и тука в форума.Нямаш ли гръб ти си никой,имаш ли ти си някой и един глас обявата трябва да се свали.


Аз нямам нищо общо с тунинг средите в момента..


Потребителски аватар
Minjares
Мнения: 65
Регистриран на: Сря 04 дек 2013 0:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Minjares » Сря 04 дек 2013 0:10


Затова не си купувам втора ръка части... не ми се занимава с дебили.... :a045

Иначе по темата-какво като са партньори на клуба ? Да не са богове ? Има бол морги... Части втора ръка под път и над път... :a045 :rolleyes


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот lion_heart002 » Сря 04 дек 2013 0:19


А какво ли щеше да стане ако ''шефа'' беше казал.
-Много съжалявам господине,но в момента исканата от вас част не може да бъде намерена защото всички сме заети. Въпреки това обаче,още утре ще уредя тя да бъде намерена и доставена на вашия адрес в удобно за вас време напълно безплатно(даже и доставка безплатна има на сайта видях-нямаше да се затруднят),като компенсация за загубеното от вас време.Моля оставете си телефона и адреса.

Ето така се прави бизнес,все пак това е някаква малка пластмаса! Ето така този човек ще се върне със сигурност. А ако беше постъпил така даже можеше и да съществува сега тема за тях,колко добри услуги предлагат. Но когато няма сиво вещество,нищо не става.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот dobrin » Сря 04 дек 2013 11:03


Поради изтекло плащане обявата е премахната, а авторът е включен в Нерегламентирани търговци.
Плащания от това лице повече няма да бъдат приемани, нито ще бъдат публикувани обяви.


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Kuncavia » Сря 04 дек 2013 15:03


На печелившите честито, сега остава, който реши да си търси части за голфа, бмв-то или мерцедеса (или нещо друго, което наричат автомобил) и потърси мегапартс (megaparts) да попадне първо на тази тема, за да не си хабят нервите после :th_up


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот Spas » Сря 04 дек 2013 15:51


Аз мисля, че не е.. :thumb_down

megaparts.bg
мегапартс


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот neon » Сря 04 дек 2013 17:47


Слабо е 5-о място... Трябва да е най-много на 2-ро!
МЕГАПАРТС!


Потребителски аватар
stefo93
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 27 мар 2010 22:56
Автомобил: MB 124 coupe
Двигател: 2.0 16v
Местоположение: софия

Re: Megaparts.bg - шефът налита на бой

Мнениеот stefo93 » Сря 04 дек 2013 17:48


Така бизнес не се прави!

МЕГАПАРТС !!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта