Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
valka
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Мнениеот valka » Чет 12 окт 2017 22:46

Vlad777 написа:Не разбирам кое е това едно хубаво нещо. Това, което аз виждам е една добра идея (автоморга с онлайн присъствие), реализирана по грешен начин от надменни хора, които явно не разбират от бизнес и обслужване на клиенти и живеят в комунизЪма и времето на мутрите. Абсолютно нищо хубаво не виждам да е направено.

Кое не разбираш?
Прецаква ми се вакуум машинката на централното на 20 годишното ми Ауди B4. Питам за ново, казват ми "около 600 лв е, не си струва, по-добре търси втора употреба". Така и направих. Вместо да обикалям на сума ти автоморги... Цъкнах сайта им, видях че я имат налична на ул.Резбарска 55. Взех я за около 30-40 лв, монтирах я и все още съм с нея.

Прецаква ми се оборотомера на километража. Гледам, че имат наличен километраж на Челопешко шосе. Отивам аз, чакам 10-20 мин. да дойде и моя ред, взимам го за 50-60 лв и все още съм с него. Даже се падна да е точно със 100 000 км над моя.

Взех колата без една от решетките на бронята. Еми имаха я на Владимир Вазов срещу Резбарска 55. Още съм с нея.

Падна огледалото в купето. Беше леко оксидирало. Megaparts го имаха на Владимир Вазов. Е, да ама ми носят бяло огледало и то за А4. Няма как да го закача и без това, не исках и бяло. Отидох в Кобра-та и ми монтираха доста по-леко огледало от БМВ Е46.

От друга страна се сещам как едвам си намерих хидравлична рейка за Голфу 3, ABD, преди 6-7 години. Колко обяви изчетох, колко хора питах, колко време си затрих. Защото мойта била много кът (TRW), беше и счупена. Добре, че един колега от форума случи на краден автомобил и ми продаде неговата, защото му отказваха регистрация.

Потребителски аватар
ABSOLUT
Автомобил: Passat B4 + Golf Mk1
Двигател: 1Z + JB
Контакти:

Мнениеот ABSOLUT » Чет 12 окт 2017 22:59

Имал си късмет, кога пазарува последно от тях?

Потребителски аватар
valka
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот valka » Чет 12 окт 2017 23:11

Последно преди 2 седмици си взех хидравлична рейка, когато още си вдигаха телефоните. Моята протече окончателно.

Потребителски аватар
К.Одаджийски
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Контакти:

Мнениеот К.Одаджийски » Пет 13 окт 2017 7:04

Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy
Преди месец ми трябваше рейка за моя пасат, обадих се на Оги от форума, човекът извади десетина рейки, избра ми перфектната, без масло, без луфтове, със здрави маншони с оригинални скоби и здрави вътрешни и външни накрайници и понеже не бях сигурен моята рейка с едрите или ситните шлици е, ми подари и карето към волана :bowdown

инжектопляктор
Автомобил: VW Passat B3
Двигател: 1800ccm 90hp RP

Мнениеот инжектопляктор » Пет 13 окт 2017 12:01

valka написа:..Взех я за около 30-40 лв, монтирах я и все още съм с нея.

Баси далаверата. Тук продадох от Golf3/Vento за 20лв. Купувай си още от мегапарта. Честито.
Аз първо обикалям из форума и разпитвам като търся нещо.
Мегапартс мен ме излъгаха с развален стартер, който доставката и връщането му бяха колкото още 2 стартера на тяхната цена. Ти май си единствения доволен тук. Аз ги избягвам и нищо, освен някоя дръжка не бих рискувал да си купя от тях..

Потребителски аватар
valka
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот valka » Пет 13 окт 2017 17:53

Я вземи прочети и предишната страница. Доволен с епитети като кретени и малоумници нещо не ми се връзва. Не карам Голф или Vento, за да ми даваш пример с 20 лв. Все ми е едно дали ще дам 20 или 30 лв. Сега даже има 2 на 57лв и 49 лв. Дори и 60 ще им дам, ако ми трябва. Ама имам още едно за резерва, когато ги даваха по-евтино.
И на мен са ми вадили неща, които съм отказвал. Даже 3 пъти се търкалях до тях за една от решетките на бронята, която не можаха да си открият. А сега гледам, че има нови по 12- 13 лв на BLIC, Van Wezel, Starline. :Mr Green Fun Да не говорим, че един път киснах 40 минути под дъжда, да чакам единия работник, който имат, да НЕ ми намери частта и да се опитва да ми пробутва друга.

Оги не го знам, иначе щях да си купя от него. А тая дето я взех и да тече, ще я шитна за заводски рециклирана другия месец. Не искам да си давам моята.

mitice
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Мнениеот mitice » Сря 18 окт 2017 0:07

К.Одаджийски написа:Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy
Преди месец ми трябваше рейка за моя пасат, обадих се на Оги от форума, човекът извади десетина рейки, избра ми перфектната, без масло, без луфтове, със здрави маншони с оригинални скоби и здрави вътрешни и външни накрайници и понеже не бях сигурен моята рейка с едрите или ситните шлици е, ми подари и карето към волана :bowdown

Е хууу де ? В първия пост налита на бой ся коректен :D:D:D кво излиза накрая ?

Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Автомобил: Golf 2 + Jetta 2 + Audi A3
Двигател: RP + PB + AGN
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Сря 18 окт 2017 0:16

Оги няма нищо общо с измамниците от мегапартс. И цените и отношението му са перфектни!

Потребителски аватар
Pet_rov
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996

Мнениеот Pet_rov » Сря 18 окт 2017 6:17

mitice написа:
К.Одаджийски написа:Аз пък купувах хидравлична рейка от тях за пасат преди години, изнесоха ми 5 докато една ми хареса, към края ме гледаха всичките на кръв, готови да ме бият щото явно им губя времето. Викам, тая рейка е текла като лейка!? Ми втора употреба е ми вика онзи :screwy

Е хууу де ? В първия пост налита на бой ся коректен :D:D:D кво излиза накрая ?

Не четеш внимателно, Оги няма нищо общо нс мегапартс

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”