Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
VenciNN
Мнения: 31
Регистриран на: Пет 19 сеп 2008 14:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот VenciNN » Пон 04 авг 2014 12:48


@Kuncavia : Ще може ли да кажеш кой точно е сервиза в Герман защото там има два доверени сервиза




Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот Kuncavia » Пон 04 авг 2014 17:15


Авто Си, онзи ден оставих тоталката при тях, въпреки многото работа заради градушката ми отделиха достатъчно време. Шефа е доста приятен човек, без да ме познава и да знае кой съм ме посрешна с думите "Тоя бързия голф май няма спирачки а?" А дори не беше там когато оставях коалта предния ден. Това в кръга на шега де, но сервиза работи до 18:00, но реално аз към 21:00 я оставих момчетата си бачкаха, вместо да претупват нещата работят с удължено време. На бащата колата ще я водим отново там, тъй като градушката и разказа играта седмица след цялостното пребоядисване там... Ако решат да ми правят колата ще покажа резултат.

http://goo.gl/VkOMd7


Потребителски аватар
S_T_I_N_G
Мнения: 1383
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:05
Автомобил: GOLF 4 1.8 T
Двигател: AGU GU GU GUUUUUU
Местоположение: София - Овча Купел

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот S_T_I_N_G » Пон 04 авг 2014 18:57


Благодаря колега ще го имам на предвид :)
И дано си оправиш твоята кола :)


Потребителски аватар
KyD
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 30 юли 2006 20:30
Автомобил: SEAT Leon 2008
Двигател: 1.6i BSE
Местоположение: София

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот KyD » Чет 07 авг 2014 11:08


Здравейте,
Аз от доверен сервиз на ДЗИ съм доволен от "Ауто Бъ Бест 2010"


Потребителски аватар
plamski3
Мнения: 870
Регистриран на: Пон 24 окт 2011 20:01
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL
Местоположение: Sofia

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот plamski3 » Нед 29 мар 2015 19:25


Има ли някой колега, който иска да разшири списъка с качествени доверени сервизи, че и на мен ми е потребен?


Потребителски аватар
sandra_loop
Мнения: 25
Регистриран на: Нед 22 юни 2014 22:29
Автомобил: Audi A3
Двигател: 1.9 2003
Местоположение: София

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот sandra_loop » Нед 29 мар 2015 20:12


Сервиза на Амарант Chips away на Красно село, работят с почти всички застрахователи. Познавам лично всички там, много са свесни.


Потребителски аватар
plamski3
Мнения: 870
Регистриран на: Пон 24 окт 2011 20:01
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL
Местоположение: Sofia

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот plamski3 » Нед 29 мар 2015 20:30


sandra_loop написа:Сервиза на Амарант Chips away на Красно село, работят с почти всички застрахователи. Познавам лично всички там, много са свесни.


Нищо лично към сервиза и хората работещи в него, но прочетох теми, в които хората не са доволни от работата там.
Мисля да го пропусна. Прочетох добри мнения за сервиз Х.(не казвам кой е, за да не прозвучи като реклама, а и нямам лично мнение за тях). Идната седмица ще ходя при тях, за да ми видят колата и да си дадат мнението. Като има резултат ще пиша.
Междувременно ако има положителни отзиви за други доверени сервизи - моля споделете ги.


Потребителски аватар
mitko85
Мнения: 753
Регистриран на: Сря 16 яну 2008 23:58
Автомобил: E91
Двигател: M47
Местоположение: София

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот mitko85 » Нед 29 мар 2015 23:10


Не съм много убеден, но мисля че работят с ДЗИ, сервиза е Техно Колор Груп или нещо такова, някъде около 4-ти километър на Цариградско са. Началника им е голям педант и изпипват нещата.


Потребителски аватар
plamski3
Мнения: 870
Регистриран на: Пон 24 окт 2011 20:01
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL
Местоположение: Sofia

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот plamski3 » Чет 09 апр 2015 21:32


plamski3 написа:Прочетох добри мнения за сервиз Х.(не казвам кой е, за да не прозвучи като реклама, а и нямам лично мнение за тях). Идната седмица ще ходя при тях, за да ми видят колата и да си дадат мнението. Като има резултат ще пиша.
Междувременно ако има положителни отзиви за други доверени сервизи - моля споделете ги.



Колата е готова! Доволен съм от крайния резултат!

Сервизът е Auto the Best. :th_up
(В листата на ДЗИ е записан Ауто бъ бест)


Потребителски аватар
martin.petkov
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 04 мар 2017 12:38
Автомобил:
Двигател:

Re:

Мнениеот martin.petkov » Съб 04 мар 2017 13:52


lyubobg написа:мерси ..

бтв: поисках от застрахователя да си правя колата в ЕВЕЛ и ЕВЕЛ2
и ми отказаха :twisted:
А някъде четох че били добри, маи си ги пазят за ВИП клиенти, което значи че най-вероятно са добри


Дааа ама не позна, поне за Евел 2 в Павлово , мога да заявя следното:

Пример за некоректна фирма и посредствена работа са отличителните белези на ЕВЕЛ ООД - Павлово.
Да отидеш да си боядисаш колата в Евел оод е като да играеш тото, пускаш фиш и се надяваш, да спечелиш 6 ца, в тото е малко по - голям шанса за удоволетворение.
И ако все пак се излъжите или имате нещастието да сте застраховани в армеец, които ги ползват като доверен сервиз и сте принудени да ползвате услугите им, за бога не подавайте рекламация , ако сте видели някъде олята боя, ще я оправят така, че да ви се приплачи. Също так не имайте големи надежди, ако по колата трябва да се напасват елементи, неща като виснала броня или ненапаснат фар са неща извън тяхната юрисдикция, те толкова си могат, а и от девет кладенеца вода вадят за да те убедят, че са си свършили работата и то така си ства вдигайки рамене.
Така че преди да им платите , огледайте 3 и повече пъти елементите по които са работили и тези окло тях и не им плащайте докато резултата не ви удоволетвори, защото взимат и скъпичко на всичкото отгоре.
ПС: Сигурен съм че са направили и доста коли качествено , дори без забележки, но аз не съм сред тях.


donjo
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 06 фев 2013 8:52
Автомобил: VW Golf MKIII 1992
Двигател:

Re: Препоръчайте доверен сервиз на ДЗИ

Мнениеот donjo » Съб 25 мар 2017 20:21


Здравейте колеги!
За съжаление и мен ме забърсаха и сега ми се налага да ползав от доверените сервизи на ДЗИ... Пак съм предимно за бояджийски услуги (боядисване на задна броня, боядисване на калник и смяна на стоп). От София съм и гледам, че темата е доста прясна, но, примерно сервизът, който препоръчва колегата по-горе - Ито Микс 2, не го намирам в списъците, които изрових от ДЗИ. Аз успях да намеря тези списъци с доверени сервизи:
https://www.dzi.bg/sites/default/files/ ... ervizi.pdf и
https://www.dzi.bg/sites/default/files/ ... _Sofia.pdf
и там няма нищо за този сервиз... Има ли някъде по-актуален списък? Благодаря!


Потребителски аватар
blagovest.stiegl
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 12 сеп 2017 21:33
Автомобил:
Двигател:

Доверен сервиз на ДЗИ баядисване

Мнениеот blagovest.stiegl » Сря 03 яну 2018 18:36


Здравейте колеги, може ли някой да даде мнение за доверените сервизи на ДЗИ, гледах из форума препоръчват AUTO the Best. Става въпрос за боядисване на калник.
Поздрави


donjo
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 06 фев 2013 8:52
Автомобил: VW Golf MKIII 1992
Двигател:

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот donjo » Чет 04 яну 2018 20:19


Аз ползвах неговите услуги за задна броня, калник и стоп и съм страшно доволен! Човекът е доста зает обаче и трябва да проявиш търпение да те приеме... Но горещо го препоръчвам!


Потребителски аватар
golfo_88
Мнения: 19
Регистриран на: Пон 15 апр 2013 17:53
Автомобил: VW Golf mk6 GTI
Двигател: EA888 2010
Местоположение: София

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот golfo_88 » Вто 25 юни 2019 21:29


https://www.dzi.bg/bg/branches/%D0%9F%D ... 0%BE%D0%BA

:) От 7ми февруари Порше Изток е доверен сервиз, или поне така пише.


daimen
Мнения: 24
Регистриран на: Пон 20 дек 2010 19:25
Автомобил: Octavia 3
Двигател: CKFC
Местоположение: Plovdiv

Re: Препоръчайте доверен сервиз за ДЗИ за боядисване

Мнениеот daimen » Сря 04 яну 2023 11:38


Да повдигна темата от прахта понеже и на мен ми се налага да ползвам доверен сервиз на ДЗИ за боядисване на 2 детайла - препоръката на брокера е Техно Колор Груп , не намирам много мнения в нета. Някой с пресни впечатления за тях ? Напасват ли цветовете добре и работят ли добре ?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта