Автотапицер - София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
PetrusKelemen
Мнения: 27
Регистриран на: Вто 15 май 2018 16:31
Автомобил: VW Jetta 2007
Двигател: 5 цилиндров

Re: Автотапицер - София

Мнениеот PetrusKelemen » Сря 01 авг 2018 15:10


Благодаря за инфото, скоро ще му цъфна в двора. За пос терминалите, всяка фирма може да си изиска, таксите са договорен много нищожен процент от сумата, доколкото съм запознат. Въпросът е в цената на услугата и съответният данък, лично според мен. Живи и здрави да са майсторите, но мисля, че до 10г ще ги задължат да имат тази услуга, а се надявам, че още по-скоро банките ще стимулират бизнеса с цел абсолютно всички да въведат електронното плащане. Намерих няколко сервиза в София, които имат пос терминали и наистина работят една идея по-скъпо. Оторизираният няма да го коментирам изобщо. Просто хората като мен, които по една или друга причина са се вързали към кредитни карти, не могат да теглят кеш от тях и съответно гледат всичко свързано с ежедневието да се заплаща с карта, а аз се опитвам и абсолютно всички нужни за мен услуги да ги плащам с нея. Засега още проучвам, с усилено търсене се намира всичко.




Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Автотапицер - София

Мнениеот DoH_KuXoT » Сря 01 авг 2018 15:31


Не бих приравнил липсата на ПОС с неизряден данъкоплатец. Има си касов апарат, фактури, фактури с опция плащане по банков път и т.н.


Routje
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 17 май 2018 13:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Автотапицер - София

Мнениеот Routje » Вто 11 сеп 2018 10:19


Здравейте колеги,

И аз търся автотапицери, знаете ли колко горе-долу е цената за кори на врати ? (Голф 4 двуврат)
Искам да ми претапицират 4-те кори, какви цени вървят ? Обадих се на няколко места и ми казват суми от типа на 60 лева и нагоре на кора.. Може ли да дадете мнение дали това е висока цена ?


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Автотапицер - София

Мнениеот MMX » Вто 11 сеп 2018 10:53


PetrusKelemen написа:Здравейте. Да сте случили на някой тапицер в София, който приема заплащане с карта? На доста места се обадих и никъде нямат пос терминал. Благодаря.

Малко стар цитат, но за банкомат не си ли чувал?

PetrusKelemen написа:За пос терминалите, всяка фирма може да си изиска, таксите са договорен много нищожен процент от сумата, доколкото съм запознат.

Запознат си с таксите за плащанията, но не си запознат с цената на самия пос терминал. Или смяташ, че за 1000 оборот месечно банката ще ти го даде безплатно да го ползваш.


Потребителски аватар
PetrusKelemen
Мнения: 27
Регистриран на: Вто 15 май 2018 16:31
Автомобил: VW Jetta 2007
Двигател: 5 цилиндров

Re: Автотапицер - София

Мнениеот PetrusKelemen » Пет 05 окт 2018 15:24


MMX написа:
PetrusKelemen написа:Здравейте. Да сте случили на някой тапицер в София, който приема заплащане с карта? На доста места се обадих и никъде нямат пос терминал. Благодаря.

Малко стар цитат, но за банкомат не си ли чувал?
А ти за кредитна карта?


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Автотапицер - София

Мнениеот MMX » Пон 08 окт 2018 9:20


Аз за карта съм чувал, но майстор който има 1-2 клиента на ден и 90% плащат в брой защо да си взема терминал? Или смяташ, че банките ги раздават без никакви изисквания и плащания. Който има само карта, намира банкомат и тегли. А ако държи 100% да плаща с карта "защото така" - тогава да си търси друг майстор. Като потърси 1 месец може да се престраши да пипне банкноти.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта