Съвет за покупка на джанти от Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
venciradkov5
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 06 ное 2013 11:03
Автомобил:
Двигател:

Съвет за покупка на джанти от Варна

Мнениеот venciradkov5 » Съб 28 мар 2015 0:27


Здравейте,колеги! Доста търсих из форума да намеря някой,който да е споделил от къде си е закупил джанти (за Варна става въпрос) но не успях да немеря.
Та мисълта ми е, дали колегите от Варна ще могат да ми препоръчат от къде мога да си купя лети джанти за Гоуфо (4ка) на добра цена и качествени.Може и втора ръка, може и нови стига да ми харесат (а и цената също :mhihi ).

Благодаря Ви предварително :)

Последна промяна от venciradkov5 на Съб 28 мар 2015 12:36, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Съвет за покупка на джатни от Варна

Мнениеот nokiangage » Съб 28 мар 2015 10:08


Според мен за чисто нови не си заслужава да се даде една торба пари, тъй като в продавалник има много добри предложения и може да се намерят фабрични джанти на доста нормални приевливи цени. :beer


venciradkov5
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 06 ное 2013 11:03
Автомобил:
Двигател:

Re: Съвет за покупка на джатни от Варна

Мнениеот venciradkov5 » Съб 28 мар 2015 12:35


Разгледах всички обяви в Продавалника, но не успях да си харесам от Варна. А от друг град не искам да взимам защото не се знае какво ще пристигне, а на място само на пръв поглед едва ли ще разбера дали са криви. Затова исках съвет от някой, който вече си е закупил от някъде да ми предложи :c020



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта