Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
_B4_
Мнения: 154
Регистриран на: Сря 25 апр 2012 10:40
Автомобил: Passat B4
Двигател: ABS 1994
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот _B4_ » Чет 23 юни 2016 13:59


Да се "оплача" и аз от въпросният сервиз, въпреки че мина цяла седмица от последното ми посещение. Относно телефоните- звънял съм- когато са имали възможност са ми отговаряли, когато не - не са. И аз работя, и аз не винаги мога да отговоря на телефона-драма няма, опитваш пак. В годините два пъти ми се е налагала спешна консултация - и двата пъти за мой късмет съм се свързвал. А относно последното ми посещение /след предварително записан ден и час/ ме приеха едва ли не на минутата. След пет минути проблема беше решен и тогава стана драмата... Стефан се угледа в стар проблем с климатроника, който бяхме коментирали и предишни пъти, но не на сериозно, а и аз бях свикнал вече /при палене климатроника не тръгваше всеки път/ . Последва бърз тест, дори си разглоби и служебната кола за да тества на моята и след малко се стигна до виновника който пък за моя радост аз имах за проба и всичко стана на 6.
Та от какво да съм доволен... от това че за няма и половин час всичко работеше както трябва, или от това, че ремонта ми струваше едва ли не по- малко от горивото да отида до сервиза и да се прибера /нито живея далече, нито карам Зил :mhihi :mhihi :mhihi
Да сте живи и здрави и така работливи, за да има от кого да се оплакваме :) :icon_lol




Потребителски аватар
tupac126
Мнения: 10
Регистриран на: Пет 25 юли 2014 12:09
Автомобил: VW PASSAT B5.5 1.9 TDI
Двигател: AVF 2003
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот tupac126 » Пет 24 юни 2016 8:25


Такива хора като Стефан и колегите му рядко се срещат. Имах проблем с климатика (не работеше) свързах се на ЛС с Стефан, който ме прие веднага, въпреки натовареният му график. След като му я закарах и си тръгнах и още не бях се прибрал и ми се обади, че проблема е локализиран и до 1 час мога да дойда да си взема колата. Препоръчвам с две ръце. Успех момчета с работата и да се сте все така отзивчиви към проблемите на хората!


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Iavor » Пет 24 юни 2016 9:49


И аз не съм доволен :mhihi ! Оправиха ме :11 по-бързо от очакваното! :mhihi
Понеже не си спомнях, дали трябва да закарам Пасата (за ремонт на компресора на климатика) във вторник вечер ( за да го правят в сряда), или сутринта, го закарах във вторник сутрин. Оставих си сака за тренировки в колата, за да си го взема следобяд, а не - да го мъкна с мен на работа, и като отидох след работа, да си го взема, колата ми беше готова.
Така че, и аз да благодаря на некоректните клиенти на сервиза, които си записват час, и не идват! :11


Потребителски аватар
kiriko
Мнения: 185
Регистриран на: Сря 01 авг 2007 19:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот kiriko » Съб 25 юни 2016 7:41


Специални благодарности, вчера отидох с едно Паджеро без записан час за диагностика, и евентуален ремонт. За съжаление имаше тръба за заваряване и нямаха възможност те да го направят, но ме изпратиха при техен колега на Околовръстното шосе срещу Шел под Бояна. Момчето, Иван ме прие веднага и след 1час климатика заработи, за което съм много благодарен и на него.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Съб 25 юни 2016 12:09


Да, халето ни е малко нисичко и вдигането на джипове, си е проблем :) . Радвам се, че колегата е успял да свърши работа и че всичко е наред с Паджерото :)
Ще използвам мнението си, за да напомня на колегите, желаещи да посетят сервиза ни за четене и триене на грешки с VCDS, че това също става след предварителна уговорка и записан точен ден и час (както пише и в началото на темата), защото макар да е работа за 10 минути, след обсъждане на грешките и нещата, свързани с тях (време за ремонт, цена и т.н.) , времето набъбва до поне 20-30 минути...
:beer


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот веселин » Чет 07 юли 2016 0:08


Благодаря за пореден път !!!! Отново е студ вътре при 34 градуса отвън !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Потребителски аватар
svetlio8
Мнения: 75
Регистриран на: Нед 06 яну 2013 17:32
Автомобил: VW Golf IV
Двигател: 1.9 TDI AHF 110 p.s.
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот svetlio8 » Нед 10 юли 2016 8:08


Искам и аз да изкажа благодарности на Стефчо. Изключително точен и коректен е. Имах проблем с включването на първа степен на перките на климатика и за нула време успя да намери виновника - оказа се скъсан кабел на + към една от буксите към управляващия блок. Отново си имам нормално работещ климатик :beer
Много сте точни и коректни ! Пожелавам ви само успехи ! :bowdown :bowdown :bowdown :beer


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Iavor » Вто 26 юли 2016 20:41


Пак да благодаря на Милен и Стефан! :bowdown


Потребителски аватар
pesho72
Мнения: 19
Регистриран на: Нед 25 апр 2010 9:06
Автомобил: VW Passat B 5 Benzin 1.8
Двигател: APT 1999
Местоположение: Nicosia Cyprus

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот pesho72 » Съб 30 юли 2016 6:11


Благодаря на Милен и Стефан за добре свършената работа по подмяна на радиаторчето на парнто,много точни и коректни.Препоръчвам на всички Сервиз Elbatron :th_up :beer


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот hooligan_sk » Сря 03 авг 2016 11:34


:love.vwclub

Последна промяна от hooligan_sk на Нед 07 авг 2016 2:16, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
ABSOLUT
Мнения: 4426
Регистриран на: Пет 20 яну 2006 1:14
Автомобил: Passat B4+B7+Golf Mk1+Mk2 Country
Двигател: 1Z + CFGC + JB + 1P
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот ABSOLUT » Сря 03 авг 2016 12:28


@hooligan_sk
Сервиза се занимава с всякакви ремонти.
На мене освен ремонт на климатика, са ми сменяли спирачни апарати, амортисьори и пружини.

п.п. и да използвам случая пак да благодаря на Стефан и Милен за перфектната работа по колата ми и за точните съвети, които ми дадоха. :bowdown


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот vaskoto1 » Пет 05 авг 2016 19:53


добри са... мнооооого са добри. ама ше ги шамаросвам, нищо, че са двама и са по гоуеми от мене... они си знаат зАщо...


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Съб 06 авг 2016 14:09


Василе, стига рИва, ти също ни взимаш пари, колкото за пакет фъстъци, като те накараме да направиш нещо за нас :mhihi .


Потребителски аватар
rasho74
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 14 авг 2007 7:39
Автомобил: VW Passat B7 2011 TDI 4Motion
Двигател: CFFB 2011
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот rasho74 » Пет 12 авг 2016 22:03


Нама как да не споделя и аз мнението си за сервиза за Стефан.
Ще кажа просто - велик!
Днес закарах новозакупения от мен Passat B7 2011, 2.0TDI 4Motion чийто климатроник не бачкаше. В Италия 3 пъти му е сменян компресора и пак не работеше.
В първата минута след като погледна колата, проблема бе диагностициран безупречно и след около 90 минути имах работещ климатроник.
Благодаря Ви момчета! Ще Ви препоръчвам на всеки.


Потребителски аватар
pEsHkyY
Мнения: 729
Регистриран на: Вто 06 сеп 2011 14:06
Автомобил: VW Passat B5 1998
Двигател: AFN++++
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот pEsHkyY » Чет 01 сеп 2016 15:27


Да оставя отново благодарностите си :cool Чистачките почнаха едвам, едвам да се движат докато накрая не спряха. От днес вече това е история и толкова добре работещи чистачки тази кола не е имала :mhihi Отново перфектна работа, благодаря ви :beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта